|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Dziady z Brugii mieli jak na tacy rywala szczególnie w 2 połowie https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE1NjA5NTc0MTcwMDqtZqedQufReMmDYMI%3D&kind=MAIN  Ty znowu o tym  mi wczoraj jeden mecz nie wszedł, na ponad 5k, ale trzeba zapomnieć, a Ty chyba sobie w zakładki wrzuciłeś i przeżywasz, jakbyś kredyt we frankach miał i ponaglenie do zapłaty przyszło. chodzi mi tylko o okoliczności tego meczu cała druga połowa z przewagą zawodnika i jeszcze bramka dla Panaty po gównianej ręce czarnego co nie pomyślał Rozumiem, ale większość kuponów jest wtopiona, przez ostatnią minutę, ostatnią kwartę i błędy sędziów. A tu jak sam mówisz był błąd zawodnika, króry pomylić się nie powinien, ale tak się zdarza chyba że nazywa się Kadar i pomyłka to jego drugie imię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
lech jest tym dla basel czym dla lecha bylo sarejevo czyli ogorkami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Ajax jeszcze łamańca zdąży zrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
w wiedniu sie zaczyna ajax 2-1 mialem ajax remis po @1,68 ale cos dodam jeszcze rapid remis po @2,5 no to prosze o zakonczenie strzelania w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
lech jest tym dla basel czym dla lecha bylo sarejevo czyli ogorkami Taka niestety jest rzeczywistosc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
dzieki ajax'owi.....jest poltora patyka zamiast dychacza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba niech lech nauczy sie grac taki piach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
lech jest tym dla basel czym dla lecha bylo sarejevo czyli ogorkami Taka niestety jest rzeczywistosc. spoko, spoko. Już za dekadę będziemy i zegarki ogrywac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
basel ogorki porownujac do arsenalu czy atletico madryt, mozna tak gadac i gadac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba to jest już od dawna wiadome 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba nie widziales czerwonej kartki czy zgrywasz wiesz kogo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
to jest zalosne ze my tu w Polsce podnieta..ze moze tym razem ze Basel do ogrania a oni przyjezdzaaja jak po swoje i po slabej grze gola na 3-1....az czlowieka sciska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba nie widziales czerwonej kartki czy zgrywasz wiesz kogo? Panata wczoraj ograła w 10 Brugie grającą w 11 i co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
co do Ajaxu , powiem tyle jeżeli jest wał na x , to pada wynik 2:2 przy czym jedna z drużyn , z reguły faworyt prowadzi 2:0 na max. podbicie kursu - jestem tego po prostu pewien , ta strategia jest jak taktyka Mou grania na 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba nie widziales czerwonej kartki czy zgrywasz wiesz kogo? Panata wczoraj ograła w 10 Brugie grającą w 11 i co ? jeszcze nie masz bana? no tak, jestes kibolem w kapciach wiadomo kogo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Rapid też w 10 odrobił straty.
Ale do tego trzeba mieć w głowie. U nas jest myślenie takie, że po czerwonej wszyscy się cofamy i próbujemy dotrwać do końca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Lecha ma budżet 13 mln euro. Jaki ma basel? 130 mln?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
najgorsze jest to ,że Basel generalnie grało piach - polska piłka jest strasznie słaba Grało piach straszny, obrona przyjechała na urlop, ten Gashi gwiazda co strzela z każdej pozycji w trybuny. Rezerwowy pokazał wiecej w 15 minut. Gdyby od początku grał Janko było by gorzej, bo ten Emboli Bamboli to chyba grał z nami bo o własne nogi sie przewracał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,568 |
ajax jeszcze szansa na 3ciego gola 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|