|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Drągowski - niby taki super talent, a nikt mu chyba nie powiedział, że stojąc metr za linią bramkową niczego nie wybroni. Talent wielki. A gola chyba nie było, jednak nie ma co się rzucać do sędziego, bo wiadomo jakie on ma możliwości. To jak dzisiaj nie wypluł piłki po bombie Zagłębia to było mistrzostwo świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496 |
falcao to chyba nawet pilki nie dotknal
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
tronk filmy filmami a tu musza cisnac elfsborg 0-15 1 i slaviawbulgarii gol w 1 pol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tronk filmy filmami a tu musza cisnac elfsborg 0-15 1 i slaviawbulgarii gol w 1 pol  racja rekinie, boksowac trza mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dusan Kuciak 12 Łukasz Broź 28 Jakub Rzeźniczak 25 Michał Pazdan 2 Tomasz Brzyski 17 Costa Marques Guilherme 6 Dominik Furman 37 Michał Masłowski 16 Michał Kucharczyk 18 Aleksandar Prijović 99 Nemanja Nikolić 11 Wal chudy i to wcale nie chudo. w takim składzie nie ma innej możliwości niż win. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2011
Posty: 1,801 |
interesujący X w sosnowcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
tronk filmy filmami a tu musza cisnac elfsborg 0-15 1 i slaviawbulgarii gol w 1 pol  racja rekinie, boksowac trza mecze lipa elfy 11 0-0 slavia 0-0 aletu cale 34min na gola do tego arsenal niechce w 2pol czepnac kurcze szansa byla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Dusan Kuciak 12 Łukasz Broź 28 Jakub Rzeźniczak 25 Michał Pazdan 2 Tomasz Brzyski 17 Costa Marques Guilherme 6 Dominik Furman 37 Michał Masłowski 16 Michał Kucharczyk 18 Aleksandar Prijović 99 Nemanja Nikolić 11 Wal chudy i to wcale nie chudo. w takim składzie nie ma innej możliwości niż win.  ok biorę! miałem Legie na mini rozpisie 6/7 ale chyba już się powali przez CFC i będzie zwrot + na piwko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
chudy mam legie 0-15 2 ze prowadzi zmiana z bts ht 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
No chyba nie ma takiej drugiej ligi w Europie gdzie tak często faworyt przegrywa I na forum bukmacherskim płaczesz, że w ekstraklasie faworyci przegrywają? To co z Ciebie za typer? Kiedy tak niby pisałem na forum bukmacherskim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
15min elfy 111111111111111111111111111111111111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie To nie jest rozmowa o serialach tylko o lidze. Widać nie zrozumiałeś, tak jak zresztą również Ładziak, kontekstu mojej wypowiedzi. Zrozumiałem ale chciałem napisać jedno zdanie o serialach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
No chyba nie ma takiej drugiej ligi w Europie gdzie tak często faworyt przegrywa I na forum bukmacherskim płaczesz, że w ekstraklasie faworyci przegrywają? To co z Ciebie za typer? Kiedy tak niby pisałem na forum bukmacherskim  Chyba się nie zrozumieliśmy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Werder siadł @3,0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kiedyś Biczyk pisałeś, że jest jeszcze czas. W takim razie muszę Ci oznajmić, że ten czas już się skończył. ARSENAL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kiedyś Biczyk pisałeś, że jest jeszcze czas. W takim razie muszę Ci oznajmić, że ten czas już się skończył. ARSENAL  Gratulację ale zobaczymy tabelę 15 maja 2016 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tylko Willian i Courtois wrócili z wakacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
No chyba nie ma takiej drugiej ligi w Europie gdzie tak często faworyt przegrywa I na forum bukmacherskim płaczesz, że w ekstraklasie faworyci przegrywają? To co z Ciebie za typer? Kiedy tak niby pisałem na forum bukmacherskim  Chyba się nie zrozumieliśmy. Tylko napisałem że w polskiej lidze faworyt często przegrywa ale nic nie pisałem że płaczę z tego powodu wręcz przeciwnie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|