Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by SHARKS
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by betowiec
arsenal-chelsea
1/2 ht/ft @26 boks
jazda joze w 2giej


beto ja tu czuje cos blizej 3-0;)
kazdy czuje to co lubi


arsenal 2-3 wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Moczymorda
czemu Hazard nie gra dziś w Chelsea ?
Urodził mu się syn


o 16 ?

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush
ale przecież mecz jest spoko, z obu stron fajna piłka, to że przejebałeś kupon to nie znaczy, że mecz tragiczny

daj spokoj, zaraz napiszesz ze ze graja z polotem i finezja, polska liga to kopanina i kropka
a jak wbiją na 3-2? to już będzie super?

pierdolisz, bo akurat mecz w Białym jest bardzo ciekawy i piłkarsko sporo się dzieje, mniej podniecaj się opiniami o meczach z zachodu, bo o oglądanie ich nawet nie posądzam patrząc na opinie o ekstraklasie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush
Jedyne co trzyma poziom w polskiej kopanej to stadiony laugh no i repra nie najgorzej sobie radzi ostatnio

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Max11
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush
Jedyne co trzyma poziom w polskiej kopanej to stadiony laugh no i repra nie najgorzej sobie radzi ostatnio

Zapomniales dodac piekne kursy

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush

To zapytaj się swoich starych dlaczego oglądają np. jakiegoś Ojca Mateusza, Klany, M jak Miłość czy inne wybitne dzieła naszej kinematografii.

Powiem Ci dlaczego,
bo to jest nasze, swojskie.

I nie pierdol głupot. wink

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Originally Posted by Moczymorda
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by Moczymorda
czemu Hazard nie gra dziś w Chelsea ?
Urodził mu się syn


o 16 ?


gosciu nawet jakby urodzil mu sie wczoraj o 16.00 nie pojechalbys do zony? pier...farmazony

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush
Polsat ma zawsze najmocniejsze ligi
Rosja Ukraina
Dużo powtórek siatkówki boksu i spotkania polaków na Wimbledonie
Tylko niewidomi kupują cyfrowy Polsat
Są jeszcze inne dyscypliny sportu niż piłka kopana smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Tazen
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush
ale przecież mecz jest spoko, z obu stron fajna piłka, to że przejebałeś kupon to nie znaczy, że mecz tragiczny

daj spokoj, zaraz napiszesz ze ze graja z polotem i finezja, polska liga to kopanina i kropka
a jak wbiją na 3-2? to już będzie super?

pierdolisz, bo akurat mecz w Białym jest bardzo ciekawy i piłkarsko sporo się dzieje, mniej podniecaj się opiniami o meczach z zachodu, bo o oglądanie ich nawet nie posądzam patrząc na opinie o ekstraklasie

jaka mam miec opinie o tej lidze? ze jest dobra, pierdolisz, zaraz napiszesz ze mamy mocna lige, mamy lige bardzo ujowa, czy mecz w bialym jest dobry czy nie nic tego nie zmieni

ps i nie ogladam tej gownianej ligi, no chyba ze legia - lech to sie nastawie ze moze byc ciekawie, pozatym szkoda patrzec.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Legia-Lech zawse nudne

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
łoooo kurwa dzie ta piłka laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
jazda CFC boks

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
ale spartolony karnyyyy

Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
22366 17:30 Slavia-Cherno -1 drużyna strzeli gola w 1 połtak 2.30
49644 17:30 Elfsborg - Halmstads - wynik do 15 minuty 1 3.50
Kurs 8.05

sonar

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Takie Sparta czy też Pilzno to przynajmniej klasa wyżej niż Legia czy też Lech, a budżety podobne

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by akagi
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush

To zapytaj się swoich starych dlaczego oglądają np. jakiegoś Ojca Mateusza, Klany, M jak Miłość czy inne wybitne dzieła naszej kinematografii.

Powiem Ci dlaczego,
bo to jest nasze, swojskie.

I nie pierdol głupot. wink

polskie seriale czy filmy(szczegolnie te troche starsze) nie sa zle, w przeciwnienstwie do naszej mocnej ligi.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by tronk
ps i nie ogladam tej gownianej ligi, no chyba ze legia - lech to sie nastawie ze moze byc ciekawie, pozatym szkoda patrzec.
kurwa to jak sobie wyrabiasz opinie jak nie oglądasz meczów ekstraklasy? no pajacu, błagam

akurat Legia-Lech to zwykle piłkarsko jedne z gorszych meczów i nudnych

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Lubin planowo, ale Termalica za dużo bym chciał crazy

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by tronk
Originally Posted by akagi
Originally Posted by tronk
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa laugh

zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine blush

To zapytaj się swoich starych dlaczego oglądają np. jakiegoś Ojca Mateusza, Klany, M jak Miłość czy inne wybitne dzieła naszej kinematografii.
Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie

Powiem Ci dlaczego,
bo to jest nasze, swojskie.

I nie pierdol głupot. wink

polskie seriale czy filmy(szczegolnie te troche starsze) nie sa zle, w przeciwnienstwie do naszej mocnej ligi.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1