|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
arsenal-chelsea 1/2 ht/ft @26  jazda joze w 2giej beto ja tu czuje cos blizej 3-0;) kazdy czuje to co lubi arsenal 2-3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
czemu Hazard nie gra dziś w Chelsea ? Urodził mu się syn o 16 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  ale przecież mecz jest spoko, z obu stron fajna piłka, to że przejebałeś kupon to nie znaczy, że mecz tragiczny daj spokoj, zaraz napiszesz ze ze graja z polotem i finezja, polska liga to kopanina i kropka a jak wbiją na 3-2? to już będzie super? pierdolisz, bo akurat mecz w Białym jest bardzo ciekawy i piłkarsko sporo się dzieje, mniej podniecaj się opiniami o meczach z zachodu, bo o oglądanie ich nawet nie posądzam patrząc na opinie o ekstraklasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  Jedyne co trzyma poziom w polskiej kopanej to stadiony  no i repra nie najgorzej sobie radzi ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  Jedyne co trzyma poziom w polskiej kopanej to stadiony  no i repra nie najgorzej sobie radzi ostatnio Zapomniales dodac piekne kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  To zapytaj się swoich starych dlaczego oglądają np. jakiegoś Ojca Mateusza, Klany, M jak Miłość czy inne wybitne dzieła naszej kinematografii. Powiem Ci dlaczego, bo to jest nasze, swojskie. I nie pierdol głupot. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
czemu Hazard nie gra dziś w Chelsea ? Urodził mu się syn o 16 ? gosciu nawet jakby urodzil mu sie wczoraj o 16.00 nie pojechalbys do zony? pier...farmazony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  Polsat ma zawsze najmocniejsze ligi Rosja Ukraina Dużo powtórek siatkówki boksu i spotkania polaków na Wimbledonie Tylko niewidomi kupują cyfrowy Polsat Są jeszcze inne dyscypliny sportu niż piłka kopana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  ale przecież mecz jest spoko, z obu stron fajna piłka, to że przejebałeś kupon to nie znaczy, że mecz tragiczny daj spokoj, zaraz napiszesz ze ze graja z polotem i finezja, polska liga to kopanina i kropka a jak wbiją na 3-2? to już będzie super? pierdolisz, bo akurat mecz w Białym jest bardzo ciekawy i piłkarsko sporo się dzieje, mniej podniecaj się opiniami o meczach z zachodu, bo o oglądanie ich nawet nie posądzam patrząc na opinie o ekstraklasie jaka mam miec opinie o tej lidze? ze jest dobra, pierdolisz, zaraz napiszesz ze mamy mocna lige, mamy lige bardzo ujowa, czy mecz w bialym jest dobry czy nie nic tego nie zmieni ps i nie ogladam tej gownianej ligi, no chyba ze legia - lech to sie nastawie ze moze byc ciekawie, pozatym szkoda patrzec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
łoooo kurwa dzie ta piłka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
jazda CFC 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 2,339 |
22366 17:30 Slavia-Cherno -1 drużyna strzeli gola w 1 poł tak 2.3049644 17:30 Elfsborg - Halmstads - wynik do 15 minuty 1 3.50 Kurs 8.05 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Takie Sparta czy też Pilzno to przynajmniej klasa wyżej niż Legia czy też Lech, a budżety podobne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  To zapytaj się swoich starych dlaczego oglądają np. jakiegoś Ojca Mateusza, Klany, M jak Miłość czy inne wybitne dzieła naszej kinematografii. Powiem Ci dlaczego, bo to jest nasze, swojskie. I nie pierdol głupot.  polskie seriale czy filmy(szczegolnie te troche starsze) nie sa zle, w przeciwnienstwie do naszej mocnej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
ps i nie ogladam tej gownianej ligi, no chyba ze legia - lech to sie nastawie ze moze byc ciekawie, pozatym szkoda patrzec. kurwa to jak sobie wyrabiasz opinie jak nie oglądasz meczów ekstraklasy? no pajacu, błagam akurat Legia-Lech to zwykle piłkarsko jedne z gorszych meczów i nudnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Lubin planowo, ale Termalica za dużo bym chciał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
zaorac ten amatorski poziom, jeszcze polszmat sport promuje zaplecze tego dziadostwa  zamiast zachodnich lig to karza patrzec na te kopanine  To zapytaj się swoich starych dlaczego oglądają np. jakiegoś Ojca Mateusza, Klany, M jak Miłość czy inne wybitne dzieła naszej kinematografii. Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie Powiem Ci dlaczego, bo to jest nasze, swojskie. I nie pierdol głupot.  polskie seriale czy filmy(szczegolnie te troche starsze) nie sa zle, w przeciwnienstwie do naszej mocnej ligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Stare polskie seriale są wybitne nie wszystkie ale sporo się takich znajdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|