|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam,
Czy ktos moglby podac referala do bonusu?
Chcialbym sie zarejestrowac i mam pytanie, jakiej wysokosci dostane bonus i na jakich warunkach?
Czytalem ze osoba polecajaca musi miec 4 commision points, prosze wiec o przeslanie linka takie osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Szpaq
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Witam,
Czy ktos moglby podac referala do bonusu? Szpaq[/qb] Czesc, Wyslalem Ci informacje na priva. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Witam,
Czy ktos moglby podac referala do bonusu?
Chcialbym sie zarejestrowac i mam pytanie, jakiej wysokosci dostane bonus i na jakich warunkach?
Czytalem ze osoba polecajaca musi miec 4 commision points, prosze wiec o przeslanie linka takie osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Szpaq[/qb] musi miec te 4 punty zeby otrzyamc bonus, wiec, jesli w tej chwili mam zalozmy 2 punkty - wyrobie sobie kolejne 2 i bedzie bonus - zgadza sie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb] Oryginalnie wysłał zoRro: [qb]Przy moneybookers nie ma promocji. Trzeba kartą. Pozdrawiam.[/qb] Promocja z referalem na pewno obejmuje również wpłaty przez MB, jeśli chodzi o promocję z free betem to nie mam zielonego pojęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Czy to jest pewna wiadomosc? Ja opirajac sie na tej informacji wplacilem z moneybookers (nie moge zarejstrowac karty Inteligo). W warunkach na stronie Betfair pisza, ze trzeba zarejstrowac karte i nia wplacic. Czy ktos dostal bonus bez zarejstrowanej karty? Wojtek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WK, incoming mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Oryginalnie wysłał Marcin: [qb]Szukam referala[/qb] Masz priv pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 65 |
witam prosze o referala na adres kubafilas@poczta.onet.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2003
Posty: 11 |
Proszę o kontakt ludzi grających w betfair, moj nr gg 3882562. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Wlasnie sie rozwiazal problem bonusa bez zarejstrowanej karty. Dzisiaj dostalem 22.67 euro a wplacalem przez Moneybookers. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla kursona za referrala. Mozesz wypic moje zdrowie (bo chyba tez powinienes dostac bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrowienia
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Wlasnie sie rozwiazal problem bonusa bez zarejstrowanej karty. Dzisiaj dostalem 22.67 euro a wplacalem przez Moneybookers. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla kursona za referrala. Mozesz wypic moje zdrowie (bo chyba tez powinienes dostac bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrowienia
Wojtek[/qb] Jak masz wpisane w transakcjach? mozesz to wkleic bo ja dostalem ostatnio 50euro i nie wiem za co :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
RAF Promotion - Reg Credit
Pozdrowienia,
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]RAF Promotion - Reg Credit
Pozdrowienia,
Wojtek[/qb] ja mam RAF Promotion - Emailer Credit oraz RAF Promotion - Reg Credit swoja droga czym sie rozni jedno od drugiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Pewnie jedno dostales bo ktos Ciebie polecil a drugie bo Ty poleciles kogos innego. Ja jeszcze nie dostalem bonusa za polecenie innei osoby wiec nie wiem jak wyglada.
Zauwazylem ciekawa rzecz: Wystawilem zaklad na Wisle Plock w 1 meczu ligowym 50 euro z kursem 1,6. Jak ogladam swoje zaklady to widze 50 euro. A jak wejde w zaklady dotyczace tego meczu (tak jakbym chcial postawic) to jest tylko 49 e na Wisle. Ciekawe dlaczego?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
czy jak sie zapisze z czyjegos ref linku to i ja i polecajacy dostaniemy bonus? bez mojego depoztu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb]czy jak sie zapisze z czyjegos ref linku to i ja i polecajacy dostaniemy bonus? bez mojego depoztu?[/qb] bez depozytow to nic nie dostaniesz jak to sobie wyobrazasz? prezent od bf? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66 |
są buki, które dają bonusy za sam zapis
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał dom45: [qb]są buki, które dają bonusy za sam zapis[/qb] a pozniej obnizaja kursy na favorytow bo musza jakos sie wyplacic, rozmowa na inny temat
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Panow,
Mam pytanie szczególnie do tych co sie niedawno rejestrowali w betfairze ale nie tylko...
Moze Wojtek bedzie wiedzial albo ktos inny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Co wpisujemy przy dodawaniu karty w pola:
- ISSUE NUMBER - START DATE (tzn wiem co to jest tylko rozumiem ze chodzi o miesiac w którym kartę otrzymałem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bede wdzieczny za info.
Pozdrawiam Szpaq
|
|
|
Link skopiowany do schowka