Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#65035 27/07/2004 16:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Kontynuacja tematu

Bonus: Unibet
#65036 28/07/2004 14:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,

Czy ktos moglby podac referala do bonusu?

Chcialbym sie zarejestrowac i mam pytanie, jakiej wysokosci dostane bonus i na jakich warunkach?

Czytalem ze osoba polecajaca musi miec 4 commision points, prosze wiec o przeslanie linka takie osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Szpaq

#65037 28/07/2004 15:46
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Witam,

Czy ktos moglby podac referala do bonusu?
Szpaq[/qb]
Czesc,

Wyslalem Ci informacje na priva.

Wojtek

#65038 28/07/2004 16:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Szukam referala

#65039 28/07/2004 16:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Witam,

Czy ktos moglby podac referala do bonusu?

Chcialbym sie zarejestrowac i mam pytanie, jakiej wysokosci dostane bonus i na jakich warunkach?

Czytalem ze osoba polecajaca musi miec 4 commision points, prosze wiec o przeslanie linka takie osoby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Szpaq[/qb]
musi miec te 4 punty zeby otrzyamc bonus, wiec, jesli w tej chwili mam zalozmy 2 punkty - wyrobie sobie kolejne 2 i bedzie bonus - zgadza sie?

#65040 28/07/2004 16:24
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Przy moneybookers nie ma promocji. Trzeba kartą. Pozdrawiam.[/qb]
Promocja z referalem na pewno obejmuje również wpłaty przez MB, jeśli chodzi o promocję z free betem to nie mam zielonego pojęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Czy to jest pewna wiadomosc? Ja opirajac sie na tej informacji wplacilem z moneybookers (nie moge zarejstrowac karty Inteligo).
W warunkach na stronie Betfair pisza, ze trzeba zarejstrowac karte i nia wplacic. Czy ktos dostal bonus bez zarejstrowanej karty?

Wojtek

#65041 28/07/2004 16:27
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WK, incoming mail <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65042 28/07/2004 16:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Szukam referala[/qb]
Masz priv

pozdro

#65043 28/07/2004 17:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 65
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 65
witam prosze o referala na adres kubafilas@poczta.onet.pl

#65044 28/07/2004 17:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 11
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 11
Proszę o kontakt ludzi grających w betfair, moj nr gg 3882562. Pozdrawiam

#65045 28/07/2004 22:54
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Wlasnie sie rozwiazal problem bonusa bez zarejstrowanej karty. Dzisiaj dostalem 22.67 euro a wplacalem przez Moneybookers. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla kursona za referrala. Mozesz wypic moje zdrowie (bo chyba tez powinienes dostac bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrowienia

Wojtek

#65046 29/07/2004 14:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Wlasnie sie rozwiazal problem bonusa bez zarejstrowanej karty. Dzisiaj dostalem 22.67 euro a wplacalem przez Moneybookers. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla kursona za referrala. Mozesz wypic moje zdrowie (bo chyba tez powinienes dostac bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrowienia

Wojtek[/qb]
Jak masz wpisane w transakcjach? mozesz to wkleic bo ja dostalem ostatnio 50euro i nie wiem za co :-)

#65047 29/07/2004 14:36
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
RAF Promotion - Reg
Credit

Pozdrowienia,

Wojtek

#65048 29/07/2004 15:02
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]RAF Promotion - Reg
Credit

Pozdrowienia,

Wojtek[/qb]
ja mam
RAF Promotion - Emailer
Credit

oraz

RAF Promotion - Reg
Credit

swoja droga czym sie rozni jedno od drugiego?

#65049 29/07/2004 15:27
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pewnie jedno dostales bo ktos Ciebie polecil a drugie bo Ty poleciles kogos innego. Ja jeszcze nie dostalem bonusa za polecenie innei osoby wiec nie wiem jak wyglada.

Zauwazylem ciekawa rzecz: Wystawilem zaklad na Wisle Plock w 1 meczu ligowym 50 euro z kursem 1,6. Jak ogladam swoje zaklady to widze 50 euro. A jak wejde w zaklady dotyczace tego meczu (tak jakbym chcial postawic) to jest tylko 49 e na Wisle. Ciekawe dlaczego?

Wojtek

#65050 29/07/2004 15:42
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
czy jak sie zapisze z czyjegos ref linku to i ja i polecajacy dostaniemy bonus? bez mojego depoztu?

#65051 29/07/2004 17:13
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]czy jak sie zapisze z czyjegos ref linku to i ja i polecajacy dostaniemy bonus? bez mojego depoztu?[/qb]
bez depozytow to nic nie dostaniesz jak to sobie wyobrazasz? prezent od bf? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65052 29/07/2004 17:51
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 66
są buki, które dają bonusy za sam zapis

#65053 29/07/2004 17:53
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał dom45:
[qb]są buki, które dają bonusy za sam zapis[/qb]
a pozniej obnizaja kursy na favorytow bo musza jakos sie wyplacic, rozmowa na inny temat

#65054 29/07/2004 22:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam Panow,

Mam pytanie szczególnie do tych co sie niedawno rejestrowali w betfairze ale nie tylko...

Moze Wojtek bedzie wiedzial albo ktos inny? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co wpisujemy przy dodawaniu karty w pola:

- ISSUE NUMBER
- START DATE (tzn wiem co to jest tylko rozumiem ze chodzi o miesiac w którym kartę otrzymałem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bede wdzieczny za info.

Pozdrawiam
Szpaq

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, betowiec, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,725 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1