Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#65075 02/08/2004 16:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał Rossman:
[qb]No niestet zaden referal do mnie nie doszedl...jak ktos moze to bylbym wdzieczny[/qb]
Chyba ja tez podawalem Twoje dane w Betfair. Drugi referal, ktory wysylalem pozniej doszedl wiec tak jak pisza koledzy cos musi byc nie tak z Twoim mailem albo samo Betfair nawalilo.

Pozdrowienia

Wojtek

Bonus: Unibet
#65076 02/08/2004 17:16
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Czy wiecie może o co chodzi z tymi "coupons"? Można wystawić jakieś combo czy co?

#65077 02/08/2004 20:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem pytanie ale jak na przyklad masz zaklady na pilke nozna to mozesz wyswietlac poszczegolne mecze oddzielnie albo wyswietlic zaklady na dana lige / rozgrywki i wtedy to jest cupon. Tyle, ze widac tylko najlepszy kurs LAY i BACK na dana mozliwosc rozstrzygniecia. Stawiac mozna tylko single albo przynajmiej nie widzialem innej mozliwosci.

Wojtek

#65078 02/08/2004 20:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Można stawiać także AKO, przynajmniej tak jest w tenisie. Są to oczywiście nie kombinacje tworzone przez stawiającego, a przez wystawiających zakłady.

pozdrawiam

#65079 02/08/2004 21:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam,

Czy ktos dokonywal wplaty e-karta mbanku?

Bo mi odrzuca przelew aczkolwiek karta jest zarejestrowana i kasa na ekarcie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Czy podawaliscie issue number i jaki start date?

Czy trzeba było np. przesyłać skan karty?

Pozdrawiam
Szpaq

#65080 02/08/2004 22:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Dokładnie nie pamiętam, ale pozostaw te pola puste. A skanów nie wymagali dotychczas.

#65081 02/08/2004 23:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam ponownie,

Ile "idzie" wplata z moneybookers do batfaira?

Jaka jest minimalna wplata?

#65082 03/08/2004 00:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Quote
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek:
[qb]Witam ponownie,
Ile "idzie" wplata z moneybookers do batfaira?
Jaka jest minimalna wplata?[/qb]
U mnie bylo to 3 godziny albo krocej. Zaraz po zaakceptowaniu w MB kasy nie bylo. Potem sprawdzilem za 3 godziny i juz byla. Podobno maja 24 godziny i czasem trwa az tyle.

Wojtek

#65083 05/08/2004 17:02
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Ma ktoś wieści dlaczego mecze czeskiej ligi są "suspended" skoro dopiero mają się odbyć?

#65084 05/08/2004 17:05
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]Ma ktoś wieści dlaczego mecze czeskiej ligi są "suspended" skoro dopiero mają się odbyć?[/qb]
Dodam, że tylko niektóre mecze...

#65085 05/08/2004 17:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Wczoraj mecz Ferencvaros - Tirana zostal zamkniety 30 minut po rozpoczeciu, przy wyniku 0-1. Pisze im od rana o tym fakcie a nawet nie dostalem automatycznej odpowiedzi ktora kiedys mieli zwyczaj wysylac. Nawet taim tuzom sie zdarza kiche odwalic. Zobaczymy co dalej z tym fantem

#65086 05/08/2004 17:23
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Mam jeszcze pytanie natury technicznej:
Co oznaczają procenty, które pokazane są bezpośrednio nad BACK i LAY?

#65087 05/08/2004 21:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Ta nowa szata graficzna mnie irytuje. Nie wiecie przypadkiem co zrobic (gdzie) by wszystko bylo mniejsze. Na starej stronie wszystko ladnie sie miescilo a na tej niestety.......

#65088 05/08/2004 21:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Moze mnie ktos oswiecic jak w tyn betfaier mozna dostac bonusa jakiegos?

#65089 05/08/2004 22:49
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał toro:
[qb]Moze mnie ktos oswiecic jak w tyn betfaier mozna dostac bonusa jakiegos?[/qb]
Siur, że tak - jak się zarejestrujesz z linka referencyjnego, wpłacisz kaskę, "obrócisz" kaską za 4 punkty (obrót u nich to ***********to lub czysta przegrana). 1 punkt to 40 jednostek walutowych. Jak założysz w dolarach to 1 punkt=40$.
Bonus wynosi 15 funciaków (lub równowartość w innej walucie).

Jak chcesz linka wyślij na priv swój e-mail, imię i nazwisko.

#65090 05/08/2004 22:50
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał toro:
[qb]Moze mnie ktos oswiecic jak w tyn betfaier mozna dostac bonusa jakiegos?[/qb]
Siur, że tak - jak się zarejestrujesz z linka referencyjnego, wpłacisz kaskę, "obrócisz" kaską za 4 punkty (obrót u nich to ***********to lub czysta przegrana). 1 punkt to 40 jednostek walutowych. Jak założysz w dolarach to 1 punkt=40$.
Bonus wynosi 15 funciaków (lub równowartość w innej walucie).

Jak chcesz linka wyślij na priv swój e-mail, imię i nazwisko.[/qb]
nie wiem dlaczego pojawiły się gwiazdki - chodzi o wygraną netto lub czystą przegraną

#65091 06/08/2004 01:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Ta nowa szata graficzna mnie irytuje. Nie wiecie przypadkiem co zrobic (gdzie) by wszystko bylo mniejsze. Na starej stronie wszystko ladnie sie miescilo a na tej niestety.......[/qb]
Korzystaj ze starej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#65092 06/08/2004 01:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał kurson:
[qb]Mam jeszcze pytanie natury technicznej:
Co oznaczają procenty, które pokazane są bezpośrednio nad BACK i LAY?[/qb]
To zaopatrzenie rynku. 100% to zeroprocentowy surebet.

#65093 06/08/2004 03:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]Ta nowa szata graficzna mnie irytuje. Nie wiecie przypadkiem co zrobic (gdzie) by wszystko bylo mniejsze. Na starej stronie wszystko ladnie sie miescilo a na tej niestety.......[/qb]
Korzystaj ze starej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
I tak staram sie robic. Ale zgodnie z ich polityka stara wersja ma byc zupelnie wycofana i dlatego probuje sie oswoic z tym nowym badziewiem. Wszystko byloby w miare w porzadku gdyby miescilo sie na jednej stronie. I nie wiem jak to zrobic.

#65094 06/08/2004 12:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
3 maile, 1 telefon, 26 godzin - zadnej reakcji, czy ktokolwiek szanujacy sie moze sobie na to pozwolic?

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1