|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10 |
dobra, RBK do przerwy załatwił, teraz zmiany i Mjondalen po gola...kurwa też sie chcę wykąpać, więc dawać po mydło dla burbona  Burbon jak będziesz w Chorwacji i masz pociechy to obowiązkowo aquapark Aquacolor Poreć. Kozak właśnie wróciłem. dzięki TEO, a pewnie, że pójdę...dzieci to dzieci, obojętnie ile mają lat  jeszcze tylko jutro pracusia, potem nad morze po Młodego zabrać go z obozu....piłkarskiego wcześniej i Niedziela wieczór, kasztanka odpalana i wiooooo... mam w planie mecz tam w Puli...Istra - Dinamo Zagrzeb, a basenów nie planowałem, popatrz...  Też sprawdzałem terminarz przed wyjazem. Wcześniej grali z Hajdukiem u siebie teraz z Dinamem, a pośrodku akurat jak jechałem z jakimiś leszczami. Ale i tak bym nie zdążył bo grali w sobotę a cztery godziny w korku stałem przed granicą Chorwacką. to mnie przeraziłeś...4h w korku !! na której granicy i o której godzinie.. Fechu z Twojej sfory, coś zawsze szczeknie dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,664 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,664 Likes: 12 |
pewnie przed Gornji Maceli edit. Chociaz jak byl w Porec to pewnie to przejscie za Triestem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10 |
chyba to drugie, tak mi gugiel pokazuje.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
AV +Baya duet morderca na dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Sport Huancayo @4,74 Lille @7,24 Drogheda United @3,09 SC Wiener Neustadt @5,97  Udanego dnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
Vitolo  Sport Huancayo @4,74 Lille @7,24 Drogheda United @3,09 SC Wiener Neustadt @5,97  Udanego dnia  plus AV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Chciałbym  Z tym, że MU strasznie im u siebie "nie leży" dlatego odpuściłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Zobaczę jeszcze jak po pierwszej połowie będą układać się wybrane pieski. Jeśli w którymś będzie "korzystny" wynik to nie wykluczam, że pójdzie jeszcze remis w inauguracji w Portugalii. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Albirex under 1.5 @1.35 mocno pograne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Powiedzmy sobie szczerze, kto się nie zapisuje do tak elitarnego konkursu ten powinien się zastanowić co robi na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
W Batumi under 2.5 ht @1.25 za tysia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
I po tysiu... a tam gdzie zagralem gola to jedyne 0-0 ht u gruzinuf
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Powiedzmy sobie szczerze, kto się nie zapisuje do tak elitarnego konkursu ten powinien się zastanowić co robi na tym forum. Jak jeszcze Panowie podpowiecie gdzie jest aktualny regulamin to będę wdzięczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Powiedzmy sobie szczerze, kto się nie zapisuje do tak elitarnego konkursu ten powinien się zastanowić co robi na tym forum. Jak jeszcze Panowie podpowiecie gdzie jest aktualny regulamin to będę wdzięczny  Regulamin będzie praktycznie taki sam jak w tamtym sezonie. Podział nagród będzie pewnie trochę inny. Regulamin
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Burbon w sobotę jechałem. Korek zaczął się przed Koprem a skończył dopiero na bramkach granicy Chorwackiej. Dokumenty tylko sprawdzają. Dzwoniłem do kolesia co przyjeżdża tu co roku i mówił, że zawsze na zmianę turnusu tak tu jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10 |
Burbon w sobotę jechałem. Korek zaczął się przed Koprem a skończył dopiero na bramkach granicy Chorwackiej. Dokumenty tylko sprawdzają. Dzwoniłem do kolesia co przyjeżdża tu co roku i mówił, że zawsze na zmianę turnusu tak tu jest. Dzieki TEO, będę tam w poniedziałek 5 - 6 rano, to może będzie luz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Burbon w sobotę jechałem. Korek zaczął się przed Koprem a skończył dopiero na bramkach granicy Chorwackiej. Dokumenty tylko sprawdzają. Dzwoniłem do kolesia co przyjeżdża tu co roku i mówił, że zawsze na zmianę turnusu tak tu jest. Dzieki TEO, będę tam w poniedziałek 5 - 6 rano, to może będzie luz  Pewnie tak. Ja byłem przed Koprem po 15. Jutro rano wsiadam i postój we Wrocku. Dziecko chce afrykarium zobaczyć. W tą stronę postój miałem w Pradze, ładne stare miasto. Szerokości na trasie Burbon.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,826 Likes: 10 |
Burbon w sobotę jechałem. Korek zaczął się przed Koprem a skończył dopiero na bramkach granicy Chorwackiej. Dokumenty tylko sprawdzają. Dzwoniłem do kolesia co przyjeżdża tu co roku i mówił, że zawsze na zmianę turnusu tak tu jest. Dzieki TEO, będę tam w poniedziałek 5 - 6 rano, to może będzie luz  Pewnie tak. Ja byłem przed Koprem po 15. Jutro rano wsiadam i postój we Wrocku. Dziecko chce afrykarium zobaczyć. W tą stronę postój miałem w Pradze, ładne stare miasto. Szerokości na trasie Burbon. dobra zmykam do Ustronia teraz, bo mnie jeszcze zbanują za offa..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|