|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
oglądanie polskiej ligi bez komentarza Hajty to nie to samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
witam macie typy godne polecenia na dzisiejszy jakże piękny wieczór? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Craksa over 1.5 ht  @ 4,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
witam macie typy godne polecenia na dzisiejszy jakże piękny wieczór?  tak na logikę wychodzi po tym co ostatnio widziałem w meczu z Sevilla, Barcelona wygra i obie drużyny strzelą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Craxa 1, ale warto pograć coś w stronę Korony. Scyzoryki cisną od początku meczu, a goście już w którymś kolejnym meczu wyglądają jak dzieci we mgle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
witam macie typy godne polecenia na dzisiejszy jakże piękny wieczór?  tak na logikę wychodzi po tym co ostatnio widziałem w meczu z Sevilla, Barcelona wygra i obie drużyny strzelą ale Bilbao to już nie ta ekipa co kilka sezonów temu. Oni kojarzą mi się z underami... Ja myśle nad golami w MU,Bayernie oraz Lechu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Craksa over 1.5 ht  @ 4,10 Cetnarski dobry mecz  dzięki za over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
witam macie typy godne polecenia na dzisiejszy jakże piękny wieczór?  tak na logikę wychodzi po tym co ostatnio widziałem w meczu z Sevilla, Barcelona wygra i obie drużyny strzelą ale Bilbao to już nie ta ekipa co kilka sezonów temu.Oni kojarzą mi się z underami... Ja myśle nad golami w MU,Bayernie oraz Lechu... to uważasz że powalczą z Barką czy łatwy wpie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
witam macie typy godne polecenia na dzisiejszy jakże piękny wieczór?  tak na logikę wychodzi po tym co ostatnio widziałem w meczu z Sevilla, Barcelona wygra i obie drużyny strzelą ale Bilbao to już nie ta ekipa co kilka sezonów temu.Oni kojarzą mi się z underami... Ja myśle nad golami w MU,Bayernie oraz Lechu... to uważasz że powalczą z Barką czy łatwy wpie.... myślę,że Barca wygra,ale nieznacznie... oczywiście mogę się mylić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,293 |
teraz patrzę na LE
Lech P.-Videoton Feh. 1.46 4.25 6.4
kursy na gości to moim zdanie nieporozumienie i należy z tego skorzystać przy obecnej formie Kolejorza X2 dla mniej odważnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Strömsgodset - 1 oraz -2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
over 1.5 ht w Bułgarii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
teraz patrzę na LE
Lech P.-Videoton Feh. 1.46 4.25 6.4
kursy na gości to moim zdanie nieporozumienie i należy z tego skorzystać przy obecnej formie Kolejorza X2 dla mniej odważnych A Videoton w formie ? 1 0 3 po czterech kolejkach. Lech z kibicami na stadionie ich rozwali. A jak szukasz dogów, to w innej budzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
teraz patrzę na LE
Lech P.-Videoton Feh. 1.46 4.25 6.4
kursy na gości to moim zdanie nieporozumienie i należy z tego skorzystać przy obecnej formie Kolejorza X2 dla mniej odważnych A Videoton w formie ? 1 0 3 po czterech kolejkach. Lech z kibicami na stadionie ich rozwali. A jak szukasz dogów, to w innej budzie.  WItam Panowie Chcialem napisac podobnie ale mnie uprzedziles. Leszek powinien sobie dzisiaj poradzic i troche podbudowac przed LE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
teraz patrzę na LE
Lech P.-Videoton Feh. 1.46 4.25 6.4
kursy na gości to moim zdanie nieporozumienie i należy z tego skorzystać przy obecnej formie Kolejorza X2 dla mniej odważnych A Videoton w formie ? 1 0 3 po czterech kolejkach. Lech z kibicami na stadionie ich rozwali. A jak szukasz dogów, to w innej budzie.  WItam Panowie Chcialem napisac podobnie ale mnie uprzedziles. Leszek powinien sobie dzisiaj poradzic i troche podbudowac przed LEteż jestem tego zdania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Tak sie zastanawiam nad Sparta Praga
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak sie zastanawiam nad Sparta Praga Jedne z najwyższych kursów na Spartę są u czeskich buków. Poza tym jest w So. Nie wiem, może tak, a może niekoniecznie bym to grał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
over 1.5 ht w Bułgarii  wreszcie  dawać jeszcze jednego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Vitolo  Sport Huancayo @4,74 Lille @7,24 Drogheda United @3,09 SC Wiener Neustadt @5,97  Udanego dnia  DNB wszystkie typy pobrane nie chce mi się szukac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|