|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał Rossman: [qb]No niestet zaden referal do mnie nie doszedl...jak ktos moze to bylbym wdzieczny[/qb] Chyba ja tez podawalem Twoje dane w Betfair. Drugi referal, ktory wysylalem pozniej doszedl wiec tak jak pisza koledzy cos musi byc nie tak z Twoim mailem albo samo Betfair nawalilo. Pozdrowienia Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Czy wiecie może o co chodzi z tymi "coupons"? Można wystawić jakieś combo czy co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem pytanie ale jak na przyklad masz zaklady na pilke nozna to mozesz wyswietlac poszczegolne mecze oddzielnie albo wyswietlic zaklady na dana lige / rozgrywki i wtedy to jest cupon. Tyle, ze widac tylko najlepszy kurs LAY i BACK na dana mozliwosc rozstrzygniecia. Stawiac mozna tylko single albo przynajmiej nie widzialem innej mozliwosci.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Można stawiać także AKO, przynajmniej tak jest w tenisie. Są to oczywiście nie kombinacje tworzone przez stawiającego, a przez wystawiających zakłady.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam,
Czy ktos dokonywal wplaty e-karta mbanku?
Bo mi odrzuca przelew aczkolwiek karta jest zarejestrowana i kasa na ekarcie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czy podawaliscie issue number i jaki start date?
Czy trzeba było np. przesyłać skan karty?
Pozdrawiam Szpaq
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Dokładnie nie pamiętam, ale pozostaw te pola puste. A skanów nie wymagali dotychczas.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ponownie,
Ile "idzie" wplata z moneybookers do batfaira?
Jaka jest minimalna wplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Oryginalnie wysłał SzpakowskiDarek: [qb]Witam ponownie, Ile "idzie" wplata z moneybookers do batfaira? Jaka jest minimalna wplata?[/qb] U mnie bylo to 3 godziny albo krocej. Zaraz po zaakceptowaniu w MB kasy nie bylo. Potem sprawdzilem za 3 godziny i juz byla. Podobno maja 24 godziny i czasem trwa az tyle. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Ma ktoś wieści dlaczego mecze czeskiej ligi są "suspended" skoro dopiero mają się odbyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał kurson: [qb]Ma ktoś wieści dlaczego mecze czeskiej ligi są "suspended" skoro dopiero mają się odbyć?[/qb] Dodam, że tylko niektóre mecze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Wczoraj mecz Ferencvaros - Tirana zostal zamkniety 30 minut po rozpoczeciu, przy wyniku 0-1. Pisze im od rana o tym fakcie a nawet nie dostalem automatycznej odpowiedzi ktora kiedys mieli zwyczaj wysylac. Nawet taim tuzom sie zdarza kiche odwalic. Zobaczymy co dalej z tym fantem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Mam jeszcze pytanie natury technicznej: Co oznaczają procenty, które pokazane są bezpośrednio nad BACK i LAY?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Ta nowa szata graficzna mnie irytuje. Nie wiecie przypadkiem co zrobic (gdzie) by wszystko bylo mniejsze. Na starej stronie wszystko ladnie sie miescilo a na tej niestety.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Moze mnie ktos oswiecic jak w tyn betfaier mozna dostac bonusa jakiegos?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał toro: [qb]Moze mnie ktos oswiecic jak w tyn betfaier mozna dostac bonusa jakiegos?[/qb] Siur, że tak - jak się zarejestrujesz z linka referencyjnego, wpłacisz kaskę, "obrócisz" kaską za 4 punkty (obrót u nich to ***********to lub czysta przegrana). 1 punkt to 40 jednostek walutowych. Jak założysz w dolarach to 1 punkt=40$. Bonus wynosi 15 funciaków (lub równowartość w innej walucie). Jak chcesz linka wyślij na priv swój e-mail, imię i nazwisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Oryginalnie wysłał kurson: [qb] Oryginalnie wysłał toro: [qb]Moze mnie ktos oswiecic jak w tyn betfaier mozna dostac bonusa jakiegos?[/qb] Siur, że tak - jak się zarejestrujesz z linka referencyjnego, wpłacisz kaskę, "obrócisz" kaską za 4 punkty (obrót u nich to ***********to lub czysta przegrana). 1 punkt to 40 jednostek walutowych. Jak założysz w dolarach to 1 punkt=40$. Bonus wynosi 15 funciaków (lub równowartość w innej walucie). Jak chcesz linka wyślij na priv swój e-mail, imię i nazwisko.[/qb] nie wiem dlaczego pojawiły się gwiazdki - chodzi o wygraną netto lub czystą przegraną
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Marcin: [qb]Ta nowa szata graficzna mnie irytuje. Nie wiecie przypadkiem co zrobic (gdzie) by wszystko bylo mniejsze. Na starej stronie wszystko ladnie sie miescilo a na tej niestety.......[/qb] Korzystaj ze starej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał kurson: [qb]Mam jeszcze pytanie natury technicznej: Co oznaczają procenty, które pokazane są bezpośrednio nad BACK i LAY?[/qb] To zaopatrzenie rynku. 100% to zeroprocentowy surebet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] Oryginalnie wysłał Marcin: [qb]Ta nowa szata graficzna mnie irytuje. Nie wiecie przypadkiem co zrobic (gdzie) by wszystko bylo mniejsze. Na starej stronie wszystko ladnie sie miescilo a na tej niestety.......[/qb] Korzystaj ze starej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] I tak staram sie robic. Ale zgodnie z ich polityka stara wersja ma byc zupelnie wycofana i dlatego probuje sie oswoic z tym nowym badziewiem. Wszystko byloby w miare w porzadku gdyby miescilo sie na jednej stronie. I nie wiem jak to zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
3 maile, 1 telefon, 26 godzin - zadnej reakcji, czy ktokolwiek szanujacy sie moze sobie na to pozwolic?
|
|
|
Link skopiowany do schowka