Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 33 1 2 27 28 29 30 31 32 33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Myślałem, że Artek będzie napindalał robinsonady a tu taki ch...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
45' Piłka w bramce! Lionel Messi (Barcelona) to prawdziwy zdobywca goli!

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by quincy
Myślałem, że Artek będzie napindalał robinsonady a tu taki ch...

Jeden celny strzal LFC laugh
ze spalonego.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by chudy
Biczu, pytanie z dziedziny elektronika/innowacje

Czy śmiga Ci ElevenSports.pl na smartphonie/tablecie (jeśli takowy w ogóle posiadasz) ?
śmiga aż miło
galaxy s4 andek 5.0.1 lollipop

no to git, przedłużam umowę i zastanawiam się czy wziąć jakiegoś smarthona na androidzie, ewentualnie iPhona albo tablet. Muszę mieć jakiś sprzęt na który śmigaja streamy i eleven (obecnie mam lumie na wp7 i kicha bo większości nie mogę oglądać). Niebawem znowu czeka mnie szpital i nie mam zamiaru się nudzić i słuchać opowieści starych pierdzieli.

A powiedź mi jeszcze czy możesz oglądać na bet relacje na żywo na adroidzie ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
MILNER laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Millner o kierwa laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by chudy
Biczu, pytanie z dziedziny elektronika/innowacje

Czy śmiga Ci ElevenSports.pl na smartphonie/tablecie (jeśli takowy w ogóle posiadasz) ?
śmiga aż miło
galaxy s4 andek 5.0.1 lollipop

no to git, przedłużam umowę i zastanawiam się czy wziąć jakiegoś smarthona na androidzie, ewentualnie iPhona albo tablet. Muszę mieć jakiś sprzęt na który śmigaja streamy i eleven (obecnie mam lumie na wp7 i kicha bo większości nie mogę oglądać). Niebawem znowu czeka mnie szpital i nie mam zamiaru się nudzić i słuchać opowieści starych pierdzieli.

A powiedź mi jeszcze czy możesz oglądać na bet relacje na żywo na adroidzie ?
na mobile.bet365 tak
jeśli chciał byś oglądać na normalnym bet 365 na andku trzeba instalować dolphina i dodatki co by miał normalnego flasha
iPhona i nokii na Windowsie nie polecam aczkolwiek czy działa nie wiem
lumie się strasznie pierdolą a iphon sie za bardzo ceni jak na możliwości

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by Biczu
toast
Aker wczoraj chyba zażywał Mocarza smile

nic nie zażywałem i powiem więcej. Podtrzymuję swoje zdanie i opinie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by TriumfWoli
Millner o kierwa laugh
za to wykonanie wolnego powinien dostać oskara

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biczu
odważnie Fechu wink
Ciekawe ile dzisiaj osób namówiłeś na swojego doga laugh
Dokładnie, musze żyć z ta myślą, że dobrzy i uczciwi ludzie dzisiaj stracą przeze mnie sporo kasy frown

Przecież w końcu jestem "Ekspertem od dogow" laugh

Fechu chcesz znowu wojny???
myślałem ze zakończyliśmy ten temat!

Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
Originally Posted by Michał Dynarski
Sprobujemy ostani typ

Milan under 2.5

@ 2.25 stawka 2.5/10

Tak jak PSG , 2-0 do przerwy, a w 2 połowie granie jak dziady

dobrze

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
co zrobil?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biczu
odważnie Fechu wink
Ciekawe ile dzisiaj osób namówiłeś na swojego doga laugh
Dokładnie, musze żyć z ta myślą, że dobrzy i uczciwi ludzie dzisiaj stracą przeze mnie sporo kasy frown

Przecież w końcu jestem "Ekspertem od dogow" laugh

Fechu chcesz znowu wojny???
myślałem ze zakończyliśmy ten temat!
Przecież rozmawiam z Biczykiem. Nawet nie wymieniłem twojego nicka smile Zluzuj aker.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biczu
toast
Aker wczoraj chyba zażywał Mocarza smile

nic nie zażywałem i powiem więcej. Podtrzymuję swoje zdanie i opinie
kaŻdy ma prawo do swojego zdania ,ale moim zdaniem trochę cię poniosło , później chciałeś to obrócić w żart
wyszło jak wyszło , nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by aker
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Biczu
odważnie Fechu wink
Ciekawe ile dzisiaj osób namówiłeś na swojego doga laugh
Dokładnie, musze żyć z ta myślą, że dobrzy i uczciwi ludzie dzisiaj stracą przeze mnie sporo kasy frown

Przecież w końcu jestem "Ekspertem od dogow" laugh

Fechu chcesz znowu wojny???
myślałem ze zakończyliśmy ten temat!
Przecież rozmawiam z Biczykiem. Nawet nie wymieniłem twojego nicka smile Zluzuj aker.

fechu widzę że mistrzem szydery jesteś ty

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by chudy
Biczu, pytanie z dziedziny elektronika/innowacje

Czy śmiga Ci ElevenSports.pl na smartphonie/tablecie (jeśli takowy w ogóle posiadasz) ?
śmiga aż miło
galaxy s4 andek 5.0.1 lollipop

no to git, przedłużam umowę i zastanawiam się czy wziąć jakiegoś smarthona na androidzie, ewentualnie iPhona albo tablet. Muszę mieć jakiś sprzęt na który śmigaja streamy i eleven (obecnie mam lumie na wp7 i kicha bo większości nie mogę oglądać). Niebawem znowu czeka mnie szpital i nie mam zamiaru się nudzić i słuchać opowieści starych pierdzieli.

A powiedź mi jeszcze czy możesz oglądać na bet relacje na żywo na adroidzie ?
na mobile.bet365 tak
jeśli chciał byś oglądać na normalnym bet 365 na andku trzeba instalować dolphina i dodatki co by miał normalnego flasha
iPhona i nokii na Windowsie nie polecam aczkolwiek czy działa nie wiem
lumie się strasznie pierdolą a iphon sie za bardzo ceni jak na możliwości

Nie mam kłopotów technicznych z moją lumią, zresztą to moja druga. 2 lata miałem L920 i nie narzekałem, spadała kilkanaście razy, po pijaku zalana, na rybach w wodzie po czym wysuszyłem bez rozbierania i śmigała cały czas, wypucowałem, przykleiłem nową folie na wyświetlacz i jeszcze sprzedałem jako "zadbaną" wink Teraz mam L930 i jedyne co mnie wkurwia to to że nie śmiga mi świat internetu tak jakbym tego chciał ale to jedyny mankament.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
dobry wieczór:)
to ja poproszę na trzeci wakacyjny typek golika Bimbało @3,40 i będę kontent:)
miłego wieczoru, w pokoju i pogodzie ducha w tych pięknych okolicznościach:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by aker
Originally Posted by Biczu
toast
Aker wczoraj chyba zażywał Mocarza smile

nic nie zażywałem i powiem więcej. Podtrzymuję swoje zdanie i opinie
kaŻdy ma prawo do swojego zdania ,ale moim zdaniem trochę cię poniosło , później chciałeś to obrócić w żart
wyszło jak wyszło , nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem

żartem było zdanie że Fech ma płacić za przegrane bety.
reszta to była moja opinia którą wyraziłem o dogach Fecha i tyle w temacie.
Mamy demokrację i każdy może wyrażać swoje zdanie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Saga "Dogi fecha" ciąg dalszy laugh

stop bo zaraz wpadnie ten z wczoraj i znowu będzie wykład, że forum traci przez takich jak my.

Strona 29 z 33 1 2 27 28 29 30 31 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1