|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Myslicie ze Romek Kołtoń ogarnia te cycki Bojarskiej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
gdzieś czytałem, że już od dawna nie są razem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ładne kursiwa były do złapania ... a patrzyłem na kurs Korony ... tylko poatrzyłem :\
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Koronka  Łysenko ty się lepiej zastanów bo przez rotacje jedno mistrzostwo juz ujebales... Można zrobić przewagę póki Lech w rozsypce to lepiej upierdalac mecz za meczem z ogorami... faza grupowa LE na stulecie klubu wszystko zrekompensuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Juve  to byl piekny piesek  a Ty Atalanta, wstydź się serie a bedzie tak caly czas w niedziele systemem 18:00 jeden mecz a reszta 20:45, bo sezon temu 12:30 pierwszy mecz szesc chyba o 15:00, i ostatni 20:45, zmiany sa stale na caly sezon ?  od kilku lat tak zaczynają, chyba od 3 kolejki już normalnie w niedzielę o 15
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Myslicie ze Romek Kołtoń ogarnia te cycki Bojarskiej? sorry ale ta bojarska to parch nerwowy smiech przeciez tu nie ma sie czym zachwycac
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Lech, Legia
NIGDY wiecej polskiej padaki padliny i scierwa
Juventus tez sie popisal, tasmy mi sie zachcialo peffkowej,jak widac nie warto jak grasz beznadziejnego Lecha, do tego w takim składzie to do kogo Ty masz pretensje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Myslicie ze Romek Kołtoń ogarnia te cycki Bojarskiej? sorry ale ta bojarska to parch nerwowy smiech przeciez tu nie ma sie czym zachwycac są gusta i guściki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Myslicie ze Romek Kołtoń ogarnia te cycki Bojarskiej? sorry ale ta bojarska to parch nerwowy smiech przeciez tu nie ma sie czym zachwycac Romek sam ma cycki podobnych rozmiarów. Potwierdzam, że Bojarska to parch.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Lech, Legia
NIGDY wiecej polskiej padaki padliny i scierwa
Juventus tez sie popisal, tasmy mi sie zachcialo peffkowej,jak widac nie warto jak grasz beznadziejnego Lecha, do tego w takim składzie to do kogo Ty masz pretensje?? nie patrzac przez pryzmat bukmacherki - tak słabego mistrza jak Lech to ja nie pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Lech, Legia
NIGDY wiecej polskiej padaki padliny i scierwa
Juventus tez sie popisal, tasmy mi sie zachcialo peffkowej,jak widac nie warto jak grasz beznadziejnego Lecha, do tego w takim składzie to do kogo Ty masz pretensje?? zagralem wczesniej bez wiedzy w jakim skladzie zagraja juve i legia tez wtopily mam do siebie pretensje, ze jeszcze tego w pizdu nie zostawilem jebany buk, peffki, dogi,tasmy, duble, single, LIVE, wszystko jebal pies ostatnio
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
"interwencja" Kuciaka dziwna Krył blizszy słupek, tylko, że ten co trzyma z tyłu siatkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ulubiony gajer naszego pacyfka miał wtedy roman , nie dziwne ze paulina na niego poleciała [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Myslicie ze Romek Kołtoń ogarnia te cycki Bojarskiej? sorry ale ta bojarska to parch nerwowy smiech przeciez tu nie ma sie czym zachwycac Romek sam ma cycki podobnych rozmiarów. Potwierdzam, że Bojarska to parch. mnie ona zawsze wqur,,,ala, nerwowy smiech, zada pytanie hihi haha, ktos odpowie i znow geba otwarta 3macjie mnie bo niewytrzymammmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
Bez napinki.... nasze tuzy grają w pucharach ...Mają prawo być zmęczeni ! Buhahaha !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
co to będzie jak zaczną się rozgywki grupowe LE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Bojarska babo chłop
nasi zmeczeni, 3eba bylo zapierd... a nie zostawiac granie w piłke w 1 szkole sredniej, teraz nawet w 2-3 lidze(dawnej) bym sie opierda... i hajs miałza frajer
ehh 3eba było myslec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|