|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
smiem twierdzic ze to nigdy nie nadejdzie, bierze sie usluge kompleksowa i za to placi, a operator raz zarabia na jednych kanalach i pokrywa straty na innych a drugi raz znowu sie odwraca
to tak samo jakbyscie chcieli mieszkanie i sobie wybierac, czynsz place za moj metraz ale juz nie za balkon w zime bo nie wychodze, nie chce tez placic za winde od 5 pietra w gore bo tak wysoko nie jezdze i nie chce placic za sprzatanie po polnocnej stronie budynku bo tam nie zagladam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Akagi, nie chcesz zrozumieć, czy nie potrafisz?  Rok temu płacę powiedzmy 100zł za C+ i mam Angielską Polską Włoską Hiszpańską Francuską LM LE Dziś płacę 100zł za C+ i mam Angielską Polską (niecałą) LM LE Widzisz, że coś jest niehalo? I w dupie mam czy stać C+ na to, czy nie, bo jeśli nie stać, to niech mi obniżą abonament, a nie wciskają, że przecież kupili na 3 lata LE  Akhu ty naprawdę tyle płacisz czy tylko podajesz przykład  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Tez mi sie tak wydaje, poza tym masowka jest na wygrana Basel
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akagi, nie chcesz zrozumieć, czy nie potrafisz?  Rok temu płacę powiedzmy 100zł za C+ i mam Angielską Polską Włoską Hiszpańską Francuską LM LE Dziś płacę 100zł za C+ i mam Angielską Polską (niecałą) LM LE Widzisz, że coś jest niehalo? I w dupie mam czy stać C+ na to, czy nie, bo jeśli nie stać, to niech mi obniżą abonament, a nie wciskają, że przecież kupili na 3 lata LE  Akhu ty naprawdę tyle płacisz czy tylko podajesz przykład  ? Przykład, żeby koledze łatwiej uświadomić istotę problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Przykład, żeby koledze łatwiej uświadomić istotę problemu  To dobrze bo już myślałem ze faktycznie za to 100zl płacisz . Ja za comfort+ +cała paczka C+ płacę 55zl /miesiąc  Przy kolejnej umowie biję się jeszcze o paczkę HBO przy tej samej cenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czekam na czasy kiedy będę mógł sobie sam sklecić pakiet. Wtedy miałbym tylko trochę lepiej jak za PRL-u, bo chyba nie wziąłbym więcej niż 5 kanałów. Chyba więcej niż 5 bo musisz myśleć też o innych  Miniminiplus Teletoon DisneyJunior  Dla żony Central Comedy i Domo+ a ja kierwa zostaję bez gaci  Powiedz jeszcze, że jej ulubione pozycje to 'Cudotwórcy', 'Przyjaciele' i 'Seks w wielkim mieście' to możesz żonce, że ma bratnia duszę w Szczecinie. Moja tez tylko te 2 stacje piluje non stop  Swoją drogą szkoda, że nie jesteśmy sąsiadami. Kobiety by oglądały swoje, my swoje przy butelce bezalkoholowego,dzieciaki by się sobą zajmowały. Bajka normalnie  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Basel  dobrze grają ale cos tej drużynie brakuje ... dostaną bramke i po awansie będzie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Basel  dobrze grają ale cos tej drużynie brakuje ... dostaną bramke i po awansie będzie ... Nikt o awansie nie mowi [email protected] pewa i wystarczy. 1.54 x2 Celtic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
maccabi - basel to bts dosc przekonywujacy jak dla mnie, awans to ciezka opcja po tym 2-2 w szwajcari
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Tripelloza 200zł ok 860 do wygrania Zydki - Basel BTS
Celtic AwansShahtar 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ten Celtic taki pewny ? U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ten Celtic taki pewny ? U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli na tle malmoe byli bardzo mocni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Ten Celtic taki pewny ? U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli na tle malmoe byli bardzo mocni  przez pierwsze 20 min poźniej z każdą minutą coraz słabiej. jak by mecz trwał 10 min dłużej to 3-3 by się skńczyło . Fakt celci najechali ostro szwedów od początku ci nie wiedzieli co robić ,ale jakoś ogarneli i 2 gole zdobyli . Ja tu dzisiaj widzę 1x formalność i dobre strzelanie 2-2 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
hmmmm jako wierny od 1995r. fan The Bhoys musze z przykrością stwierdzić ,że słabo dziś widze pokaz moich ulubieńców na Swedbank Stadium ;( dlaczego?
- w ostatnim meczu mimo szybko strzelonych 2 bramek nie utrzymaliśmy jak zwykle poziomu - szwedzi znacznie przycineli w koncówce - w malmoe bedzie juz grał ich najlepszy napastnik M.Rosenberg - dodatkowo druzyna ze SWE to typowy domownik ,wiec...
hail hail hail nadzieja jest ale...
1@2,70 wygląda smakowicie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520 |
Jakies pewki na dzis?
Takie ze o Jezu olaboga?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ten Celtic taki pewny ? U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli na tle malmoe byli bardzo mocni tylko z drugiej strony to sie na wynik zbytnio nie przelozylo, wg mnie ciezko beda miec w szwecji  ps meczu nie ruszalem, bts u zydow i szachtar win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 169
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2012
Posty: 169 |
witam wszystkich - w koncu udalo mi sie dokonczyc skrypt, ktory wylapuje spadki z pinnka na biezaco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Zawsze gram przeciwko Celtom na wyjazdach. Uwazam ze liga szkocka to poziom 1(drugiej) polskiej.
Natomiadt wg mnie na tle Malmoe wygladali swietnie,pierwszy raz ich pobieram w trasie,mam nadzieje sie nie zawiode
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Nie wiem jak teraz kurs,ja bralem po 1.54 i byla to jedna z przeslanek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ja tam widze Celtic w LE w grupie z Legią 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|