Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
smiem twierdzic ze to nigdy nie nadejdzie, bierze sie usluge kompleksowa i za to placi, a operator raz zarabia na jednych kanalach i pokrywa straty na innych a drugi raz znowu sie odwraca


to tak samo jakbyscie chcieli mieszkanie i sobie wybierac, czynsz place za moj metraz ale juz nie za balkon w zime bo nie wychodze, nie chce tez placic za winde od 5 pietra w gore bo tak wysoko nie jezdze i nie chce placic za sprzatanie po polnocnej stronie budynku bo tam nie zagladam

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Akhu
Akagi, nie chcesz zrozumieć, czy nie potrafisz? smile

Rok temu płacę powiedzmy 100zł za C+ i mam

Angielską
Polską
Włoską
Hiszpańską
Francuską
LM
LE

Dziś płacę 100zł za C+ i mam
Angielską
Polską (niecałą)
LM
LE

Widzisz, że coś jest niehalo? I w dupie mam czy stać C+ na to, czy nie, bo jeśli nie stać, to niech mi obniżą abonament, a nie wciskają, że przecież kupili na 3 lata LE laugh


Akhu ty naprawdę tyle płacisz czy tylko podajesz przykład tongue ?

Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,214
Likes: 9
Originally Posted by akagi
Maccabi Awans
Tez mi sie tak wydaje, poza tym masowka jest na wygrana Basel

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Akhu
Akagi, nie chcesz zrozumieć, czy nie potrafisz? smile

Rok temu płacę powiedzmy 100zł za C+ i mam

Angielską
Polską
Włoską
Hiszpańską
Francuską
LM
LE

Dziś płacę 100zł za C+ i mam
Angielską
Polską (niecałą)
LM
LE

Widzisz, że coś jest niehalo? I w dupie mam czy stać C+ na to, czy nie, bo jeśli nie stać, to niech mi obniżą abonament, a nie wciskają, że przecież kupili na 3 lata LE laugh


Akhu ty naprawdę tyle płacisz czy tylko podajesz przykład tongue ?

Przykład, żeby koledze łatwiej uświadomić istotę problemu smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Akhu
Przykład, żeby koledze łatwiej uświadomić istotę problemu smile

To dobrze bo już myślałem ze faktycznie za to 100zl płacisz .
Ja za comfort+ +cała paczka C+ płacę 55zl /miesiąc tongue

Przy kolejnej umowie biję się jeszcze o paczkę HBO przy tej samej cenie boks

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by quincy
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by quincy
Czekam na czasy kiedy będę mógł sobie sam sklecić pakiet. Wtedy miałbym tylko trochę lepiej jak za PRL-u, bo chyba nie wziąłbym więcej niż 5 kanałów.
Chyba więcej niż 5 bo musisz myśleć też o innych smile

Miniminiplus
Teletoon
DisneyJunior

grin
Dla żony Central Comedy i Domo+ a ja kierwa zostaję bez gaci grin
Powiedz jeszcze, że jej ulubione pozycje to 'Cudotwórcy', 'Przyjaciele' i 'Seks w wielkim mieście' to możesz żonce, że ma bratnia duszę w Szczecinie. Moja tez tylko te 2 stacje piluje non stop grin

Swoją drogą szkoda, że nie jesteśmy sąsiadami. Kobiety by oglądały swoje, my swoje przy butelce bezalkoholowego,dzieciaki by się sobą zajmowały. Bajka normalnie wink

piwo

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Basel hmm dobrze grają ale cos tej drużynie brakuje ... dostaną bramke i po awansie będzie ...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by priboj
Basel hmm dobrze grają ale cos tej drużynie brakuje ... dostaną bramke i po awansie będzie ...

Nikt o awansie nie mowi [email protected] pewa i wystarczy.

1.54 x2 Celtic boks

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
maccabi - basel to bts dosc przekonywujacy jak dla mnie, awans to ciezka opcja po tym 2-2 w szwajcari

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Tripello

za 200zł
ok 860 do wygrania

Zydki - Basel BTS
Celtic Awans
Shahtar 1

boks

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Ten Celtic taki pewny ? smile

U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by raiders_
Ten Celtic taki pewny ? smile

U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli

na tle malmoe byli bardzo mocni

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by raiders_
Ten Celtic taki pewny ? smile

U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli

na tle malmoe byli bardzo mocni

smile przez pierwsze 20 min poźniej z każdą minutą coraz słabiej. jak by mecz trwał 10 min dłużej to 3-3 by się skńczyło .

Fakt celci najechali ostro szwedów od początku ci nie wiedzieli co robić ,ale jakoś ogarneli i 2 gole zdobyli .


Ja tu dzisiaj widzę 1x formalność i dobre strzelanie 2-2 3-2

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
hmmmm jako wierny od 1995r. fan The Bhoys musze z przykrością stwierdzić ,że słabo dziś widze pokaz moich ulubieńców na Swedbank Stadium ;( dlaczego?

- w ostatnim meczu mimo szybko strzelonych 2 bramek nie utrzymaliśmy jak zwykle poziomu
- szwedzi znacznie przycineli w koncówce
- w malmoe bedzie juz grał ich najlepszy napastnik M.Rosenberg
- dodatkowo druzyna ze SWE to typowy domownik ,wiec...

hail hail hail nadzieja jest ale...

1@2,70 wygląda smakowicie

Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jun 2014
Posty: 1,520
Jakies pewki na dzis?

Takie ze o Jezu olaboga?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by raiders_
Ten Celtic taki pewny ? smile

U Siebie wygrali ale wcale tacy mocni nie byli

na tle malmoe byli bardzo mocni

tylko z drugiej strony to sie na wynik zbytnio nie przelozylo, wg mnie ciezko beda miec w szwecji wink

ps meczu nie ruszalem, bts u zydow i szachtar win smile

Dołączył: Jun 2012
Posty: 169
member
member
Dołączył: Jun 2012
Posty: 169
witam wszystkich - w koncu udalo mi sie dokonczyc skrypt, ktory wylapuje spadki z pinnka na biezaco smile

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Zawsze gram przeciwko Celtom na wyjazdach.
Uwazam ze liga szkocka to poziom 1(drugiej) polskiej.

Natomiadt wg mnie na tle Malmoe wygladali swietnie,pierwszy raz ich pobieram w trasie,mam nadzieje sie nie zawiode

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Nie wiem jak teraz kurs,ja bralem po 1.54 i byla to jedna z przeslanek

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
ja tam widze Celtic w LE w grupie z Legią grin

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, aker, JelineK, betowiec), 2,007 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,454
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1