|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wymiany przegrywa z cecinato  osmiesza sie z takim kelnerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
gofer trochę jedzie bolka
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
wymiany przegrywa z cecinato  osmiesza sie z takim kelnerem I kogo to będzie obchodzić za tydzień?, kończy tutaj kariere czy wygra 3-2 czy wtopi 0-3 wynik jest tutaj drugorzędny Gość ma wadę serca, gra już tylko w golfa teraz wyciągnął się na gre w tenisa na jakieś dwa tygodnie i wymagasz od typa ma wygrać bo kurs na niego był 1.20 z gościem który gra regularnie i jest młodszy o 11 lat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dzisiaj parówka w NY - 33 st. C w cieniu. Ciekawe jak tam u Fisha z kondycją. Jak się nie uwinie w 3 setach z ziemniakiem to może być różnie im dłużej spotkanie będzie trwać. Godzinę grają 1 seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Dobra Lu jak nie skreczuje to go Kukułka szybko 3-0 machnie, bo jak dzikus na swoim podaniu jedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Set Cinquecento czy jakoś tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Berankis break  Też powinien 3-0 wyrobić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wymiany przegrywa z cecinato  osmiesza sie z takim kelnerem I kogo to będzie obchodzić za tydzień?, kończy tutaj kariere czy wygra 3-2 czy wtopi 0-3 wynik jest tutaj drugorzędny Gość ma wadę serca, gra już tylko w golfa teraz wyciągnął się na gre w tenisa na jakieś dwa tygodnie i wymagasz od typa ma wygrać bo kurs na niego był 1.20 z gościem który gra regularnie i jest młodszy o 11 lat... jasne ze wymagam, troickiego pokonal, niezle z murrayem, jak ma wade serce niech staruch wypier.. a nie sie osmiesza z takimi ogórami, roddick poczul ze jest znizka i sie wycofal by nie osmieszac sie jak teraz to czyni fish, przejdzie samego siebie jak uwali z kims takim jak teraz no i ujma na jego nazwisku co kiedys cos znaczylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
już mogę swojego tasiemca zamykać z potrójnym wkładem  ale poczekam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Set Cinquecento czy jakoś tam  Czeczinato 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
może Bolek ugra tego seta...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
wymiany przegrywa z cecinato  osmiesza sie z takim kelnerem I kogo to będzie obchodzić za tydzień?, kończy tutaj kariere czy wygra 3-2 czy wtopi 0-3 wynik jest tutaj drugorzędny Gość ma wadę serca, gra już tylko w golfa teraz wyciągnął się na gre w tenisa na jakieś dwa tygodnie i wymagasz od typa ma wygrać bo kurs na niego był 1.20 z gościem który gra regularnie i jest młodszy o 11 lat... jasne ze wymagam, troickiego pokonal, niezle z murrayem, jak ma wade serce niech staruch wypier.. a nie sie osmiesza z takimi ogórami, roddick poczul ze jest znizka i sie wycofal by nie osmieszac sie jak teraz to czyni fish, przejdzie samego siebie jak uwali z kims takim jak teraz no i ujma na jego nazwisku co kiedys cos znaczyloTylko dla Ciebie, jak śledzę czat to u Ciebie ujme ma każdy. Wlasnie Fish wypierdala zrobi tylko numer na USO i już go nie ma. może t Troicki powinien mieć ujmę że wtopił z gościem który potrzebuje respirator, a nie że Fish przegrywa z Cecchinato?. Polecam grać w tenisie przeciw logice niż takich zawodników jak Fish w jego ostatnim turnieju @ 1.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Kukushkin break 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wymiany przegrywa z cecinato  osmiesza sie z takim kelnerem I kogo to będzie obchodzić za tydzień?, kończy tutaj kariere czy wygra 3-2 czy wtopi 0-3 wynik jest tutaj drugorzędny Gość ma wadę serca, gra już tylko w golfa teraz wyciągnął się na gre w tenisa na jakieś dwa tygodnie i wymagasz od typa ma wygrać bo kurs na niego był 1.20 z gościem który gra regularnie i jest młodszy o 11 lat... jasne ze wymagam, troickiego pokonal, niezle z murrayem, jak ma wade serce niech staruch wypier.. a nie sie osmiesza z takimi ogórami, roddick poczul ze jest znizka i sie wycofal by nie osmieszac sie jak teraz to czyni fish, przejdzie samego siebie jak uwali z kims takim jak teraz no i ujma na jego nazwisku co kiedys cos znaczyloTylko dla Ciebie, jak śledzę czat to u Ciebie ujme ma każdy. Wlasnie Fish wypierdala zrobi tylko numer na USO i już go nie ma. może t Troicki powinien mieć ujmę że wtopił z gościem który potrzebuje respirator, a nie że Fish przegrywa z Cecchinato?. Polecam grać w tenisie przeciw logice niż takich zawodników jak Fish w jego ostatnim turnieju @ 1.20 a jak ja sledze czat to zauwazylem i wnioskuje ze lubisz sie wpiepszac i podwazac czyjes zdanie, nie trenuj nikogo co ma sadzic i jak ma grac, mysl troche ze ktos moze miec inne zdanie niz ty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fish się troszkę podkurwił chyba mu ktoś powiedział że cisną z niego na najlepszym polskim forum bukmacherskim jak jebnie w ramy na zawał to będzie po części wasza wina  ja mam Czeczinato 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Dobra na szczęście Lu nie kreczuje ... Kukushkin nie odwal tylko czegoś to będzie izi
Berankis jak z furą gnoju póki co, ale ten Sousa to jest overrated
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ehh Bolek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ehh Bolek  można powiedzieć że nawet nie pjardnął....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
wymiany przegrywa z cecinato  osmiesza sie z takim kelnerem I kogo to będzie obchodzić za tydzień?, kończy tutaj kariere czy wygra 3-2 czy wtopi 0-3 wynik jest tutaj drugorzędny Gość ma wadę serca, gra już tylko w golfa teraz wyciągnął się na gre w tenisa na jakieś dwa tygodnie i wymagasz od typa ma wygrać bo kurs na niego był 1.20 z gościem który gra regularnie i jest młodszy o 11 lat... jasne ze wymagam, troickiego pokonal, niezle z murrayem, jak ma wade serce niech staruch wypier.. a nie sie osmiesza z takimi ogórami, roddick poczul ze jest znizka i sie wycofal by nie osmieszac sie jak teraz to czyni fish, przejdzie samego siebie jak uwali z kims takim jak teraz no i ujma na jego nazwisku co kiedys cos znaczylo puknij się w czoło, najlepiej mocno o ścianę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|