Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Quote
A spakować nie można?

jeżeli chodzi o fotki nie są aż tak dużo mniejesze, tracą jedynie ok 1/5 swojej wielkości więc też to nie wiele daje.Muszą być duże ,bo ma być zachowana jakość i będą podlegały dalszej obróbce.
Podoba mi się zasada jak jest w emule, by ściagać szybciej,więcej ,trzeba udostępnić swoje wyznaczone(zaznaczone) zasoby(katalog),tylko właśnie nie wiem jak to zrobić ,by tylko dana osoba miała dostęp do tego.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie zrozumiałeś mnie. Chcesz ściągnąć wszystkie naraz i problem polega na tym, że musisz ściągać wszystkie pojedynczo, a chcesz wszystkie naraz? Wtedy pakujesz wszystkie zdjęcia do jednego archiwum, wysyłasz jakimś skypem albo czymś podobnym i rozpakowujesz. Stopeiń kompresji nie ma nic do rzeczy (chociaż zawsze to szybciej ściągniesz nawet trochę mniejsze pliki).

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
B
Big Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
jasne,rozumię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przecierz kiedyś już tak robiłem.Starość nie radość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dzięki za przypomnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
jak pozbyc sie tego komunikatu? probowalem na wiele sposobow i nie dalem rady :/ tu [img208.imageshack.us] i jeszcze jeden problem, natomiast mam ikonke sassera w system32 i w zaden sposob nie moge go usunac bo jest odmowa dostepu, probowalem 2 programami ale go nie widza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zebym mogl go zabic na chwilke to pozbylbym sie dranstwa... dajcie jakis sposob.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
corel_paintShopPro1003_PL_TBYB_TD_CD

potrzebuje klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Mam pytanko do uzytkownikow neostrady, chce zakupić neostrada tp 2048, obecnie mam neostrade ale bez limitow, stad moje pytanie do was osob majacych limity, jaka macie neostrade, czy duzo sciagacie ? czy wystarcza wam wasze limity ? czy sami uzytkujecie siec czy macie dana neo na 2 kompy lub wiecej ? jezeli sciagacie to ile ? czy dokupujecie transfer tp - jezeli tak czy nie ma z tym problemu ? chodzi mi po prostu o roezeznanie sie, gdyz ja sporo sciagam i nie wiem czy 35 GB mi wystarczy ( szczerze mowiac nigdy nie liczylem ile sciagam ) , jezeli ktos zna jakis programik ktory liczy pobrany transfer rowniez liczylbym na pomoc

pozdr,

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Witam!
Potzrebuje szybko seriala do BraveSentry 2.0 nie moge cos znależc na necie... Jak ktos uzywa programu i ma gdzies pod reka to bede baaardzo wdzieczny:)
pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Hmmm, teraz mi przyszło do głowy ze ten program to wlanie spyware albo cos takiego...Zainstalowało mi się samo, nawet nie wiem jak i kiedy, Co chwilę pojawia się komunikat " Your computer is in danger! ", Poradzi cos ktoś?

Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Chcesz seriala do spyware? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Do czego to doszło, że nawet takie badziewia trzeba aktywować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Rozwiązanie problemu [google.com] - pierwszy link od góry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153

mam pytanie jak i czym otworzyc plik z rozszerzeniem sfv.
calosc wyglada tak:
[Linked Image]
a ja nie wiem co z tym zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
SFV to plik zawierający sumy kontrolne pozostałych plików. Można go "otworzyć" np. w Total Commanderze, który porówna sumy zawarte w pliku SFV z sumami ściągniętych plików. Dzięki temu wiadomo czy ściągnięte pliki nie zawierają błędów.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Mam problem polegajacy na tym, że w niektórych grach obraz jest przesunięty w lewą strone. Nie chce tego ustawiać w monitorze po po wyjściu z gry będe musiał znowu to robić. Może wiecie co trzeba zrobić by wszystko wróciło do normy?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Moim zdaniem po wyjściu z gry nie będziesz ponownie musiał zmieniać ustawień monitora. Próbowałeś, czy tylko tak ci się wydaje? Mogę się mylić, ale spróbuj.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Quote
Mam pytanko do uzytkownikow neostrady, chce zakupić neostrada tp 2048, obecnie mam neostrade ale bez limitow, stad moje pytanie do was osob majacych limity, jaka macie neostrade, czy duzo sciagacie ? czy wystarcza wam wasze limity ? czy sami uzytkujecie siec czy macie dana neo na 2 kompy lub wiecej ? jezeli sciagacie to ile ? czy dokupujecie transfer tp - jezeli tak czy nie ma z tym problemu ? chodzi mi po prostu o roezeznanie sie, gdyz ja sporo sciagam i nie wiem czy 35 GB mi wystarczy ( szczerze mowiac nigdy nie liczylem ile sciagam ) , jezeli ktos zna jakis programik ktory liczy pobrany transfer rowniez liczylbym na pomoc

pozdr,

1. mam neo 512
2. mój brat w dwa tygodnie ściąga średnio 13 giga, ja dorzucam jakieś 4 miesięcznie
3. z obliczeń wychodzi, że przekraczamy limit, ale nie było jeszcze sytuacji, żeby obcięli nam transfer (pewnie przez ich burdel)
4. do neo mam podłączone 3 kompy
5. chociażby NetMonitor
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
limity niestety sa i wczesniej czy pozniej sie o nich przekonasz, ja z kumplem tez myslelismy ze nie ma limitu kiedy przez 5 miesiecy sciagalismy sporo czesto "przekraczajac" limit transferu az tu w polowie ostatniego miesiaca skonczyl sie transfer i przez reszte miecha net dzialal z szybkoscia slimaka co nie zmienia faktu ze przez pierwsze 5 miesiecy nie mielismy ograniczenia transferu

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
z tego co widzialem jest mozliwosc dokupienia 2 gb za 10 zł

dzieki za opinie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Quote
Moim zdaniem po wyjściu z gry nie będziesz ponownie musiał zmieniać ustawień monitora. Próbowałeś, czy tylko tak ci się wydaje? Mogę się mylić, ale spróbuj.

Probelm został rozwiązany. Tylko w dwóch grach tak miałem z tym przesunieciem obrazu ale w jeden wystarczyło wyłączyć jedną opcje i jest wszystko dobrze. Druga to demo FM2007, wiec nie chce mi się bawić by pograć sobie w demo.W każdym razie dzięki za zainterseowanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
jest do naprawienia nagrywarka dvd do ktorej wgrywalem nowy bios ale komp sie zawiesil i musialem zrobic restart... qrde robilem to 1 raz i za namowa kumpla. malo czytalem na ten temat i wgrywalismy pod winem (robi sie to raczej pod dos-em). w pewnym momencie operacja sie zawiesila i potrzebny byl restart. teraz nawet kieszen sie nie wysuwa a komp wykrywa ja z dziwnymi znaczkami:(. mial ktos podobna sytuacje?? jest cos do zrobienia z nia??

Dołączył: May 2005
Posty: 94
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 94
Próbowałeś jeszcze raz wgrać BIOS? Jeżeli to nie pomoże to TUTAJ [chip.pl] jest coś na ten temat.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
I walk to remember - Szkola uczuc

Poplakac lubie i tak sie stalo w tym przypadku, mimo iz sequel Love story cos pieknego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niby zdarzenia przewidywalne, ale ten film ma cos w sobie.

Film o milosc i tyle mozna powiedziec, dosc cukierkowy, jak na kino amerykanskie i taki mial byc 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, donic, rymoholik, Sensei, aker, JelineK, $-man, alfa, 11kera11, rafal08), 1,604 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,613
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1