|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
jeżeli chodzi o fotki nie są aż tak dużo mniejesze, tracą jedynie ok 1/5 swojej wielkości więc też to nie wiele daje.Muszą być duże ,bo ma być zachowana jakość i będą podlegały dalszej obróbce. Podoba mi się zasada jak jest w emule, by ściagać szybciej,więcej ,trzeba udostępnić swoje wyznaczone(zaznaczone) zasoby(katalog),tylko właśnie nie wiem jak to zrobić ,by tylko dana osoba miała dostęp do tego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie zrozumiałeś mnie. Chcesz ściągnąć wszystkie naraz i problem polega na tym, że musisz ściągać wszystkie pojedynczo, a chcesz wszystkie naraz? Wtedy pakujesz wszystkie zdjęcia do jednego archiwum, wysyłasz jakimś skypem albo czymś podobnym i rozpakowujesz. Stopeiń kompresji nie ma nic do rzeczy (chociaż zawsze to szybciej ściągniesz nawet trochę mniejsze pliki).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,729 |
jasne,rozumię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> przecierz kiedyś już tak robiłem.Starość nie radość <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Dzięki za przypomnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
jak pozbyc sie tego komunikatu? probowalem na wiele sposobow i nie dalem rady :/ tu [ img208.imageshack.us] i jeszcze jeden problem, natomiast mam ikonke sassera w system32 i w zaden sposob nie moge go usunac bo jest odmowa dostepu, probowalem 2 programami ale go nie widza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> zebym mogl go zabic na chwilke to pozbylbym sie dranstwa... dajcie jakis sposob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
corel_paintShopPro1003_PL_TBYB_TD_CD
potrzebuje klucz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Mam pytanko do uzytkownikow neostrady, chce zakupić neostrada tp 2048, obecnie mam neostrade ale bez limitow, stad moje pytanie do was osob majacych limity, jaka macie neostrade, czy duzo sciagacie ? czy wystarcza wam wasze limity ? czy sami uzytkujecie siec czy macie dana neo na 2 kompy lub wiecej ? jezeli sciagacie to ile ? czy dokupujecie transfer tp - jezeli tak czy nie ma z tym problemu ? chodzi mi po prostu o roezeznanie sie, gdyz ja sporo sciagam i nie wiem czy 35 GB mi wystarczy ( szczerze mowiac nigdy nie liczylem ile sciagam ) , jezeli ktos zna jakis programik ktory liczy pobrany transfer rowniez liczylbym na pomoc
pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Witam! Potzrebuje szybko seriala do BraveSentry 2.0 nie moge cos znależc na necie... Jak ktos uzywa programu i ma gdzies pod reka to bede baaardzo wdzieczny:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Hmmm, teraz mi przyszło do głowy ze ten program to wlanie spyware albo cos takiego...Zainstalowało mi się samo, nawet nie wiem jak i kiedy, Co chwilę pojawia się komunikat " Your computer is in danger! ", Poradzi cos ktoś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
Chcesz seriala do spyware? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Do czego to doszło, że nawet takie badziewia trzeba aktywować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Rozwiązanie problemu [ google.com] - pierwszy link od góry. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
mam pytanie jak i czym otworzyc plik z rozszerzeniem sfv. calosc wyglada tak: [ Linked Image] a ja nie wiem co z tym zrobic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
SFV to plik zawierający sumy kontrolne pozostałych plików. Można go "otworzyć" np. w Total Commanderze, który porówna sumy zawarte w pliku SFV z sumami ściągniętych plików. Dzięki temu wiadomo czy ściągnięte pliki nie zawierają błędów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Mam problem polegajacy na tym, że w niektórych grach obraz jest przesunięty w lewą strone. Nie chce tego ustawiać w monitorze po po wyjściu z gry będe musiał znowu to robić. Może wiecie co trzeba zrobić by wszystko wróciło do normy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Moim zdaniem po wyjściu z gry nie będziesz ponownie musiał zmieniać ustawień monitora. Próbowałeś, czy tylko tak ci się wydaje? Mogę się mylić, ale spróbuj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mam pytanko do uzytkownikow neostrady, chce zakupić neostrada tp 2048, obecnie mam neostrade ale bez limitow, stad moje pytanie do was osob majacych limity, jaka macie neostrade, czy duzo sciagacie ? czy wystarcza wam wasze limity ? czy sami uzytkujecie siec czy macie dana neo na 2 kompy lub wiecej ? jezeli sciagacie to ile ? czy dokupujecie transfer tp - jezeli tak czy nie ma z tym problemu ? chodzi mi po prostu o roezeznanie sie, gdyz ja sporo sciagam i nie wiem czy 35 GB mi wystarczy ( szczerze mowiac nigdy nie liczylem ile sciagam ) , jezeli ktos zna jakis programik ktory liczy pobrany transfer rowniez liczylbym na pomoc
pozdr, 1. mam neo 512 2. mój brat w dwa tygodnie ściąga średnio 13 giga, ja dorzucam jakieś 4 miesięcznie 3. z obliczeń wychodzi, że przekraczamy limit, ale nie było jeszcze sytuacji, żeby obcięli nam transfer (pewnie przez ich burdel) 4. do neo mam podłączone 3 kompy 5. chociażby NetMonitor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
limity niestety sa i wczesniej czy pozniej sie o nich przekonasz, ja z kumplem tez myslelismy ze nie ma limitu kiedy przez 5 miesiecy sciagalismy sporo czesto "przekraczajac" limit transferu az tu w polowie ostatniego miesiaca skonczyl sie transfer i przez reszte miecha net dzialal z szybkoscia slimaka co nie zmienia faktu ze przez pierwsze 5 miesiecy nie mielismy ograniczenia transferu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
z tego co widzialem jest mozliwosc dokupienia 2 gb za 10 zł
dzieki za opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Moim zdaniem po wyjściu z gry nie będziesz ponownie musiał zmieniać ustawień monitora. Próbowałeś, czy tylko tak ci się wydaje? Mogę się mylić, ale spróbuj. Probelm został rozwiązany. Tylko w dwóch grach tak miałem z tym przesunieciem obrazu ale w jeden wystarczyło wyłączyć jedną opcje i jest wszystko dobrze. Druga to demo FM2007, wiec nie chce mi się bawić by pograć sobie w demo.W każdym razie dzięki za zainterseowanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
jest do naprawienia nagrywarka dvd do ktorej wgrywalem nowy bios ale komp sie zawiesil i musialem zrobic restart... qrde robilem to 1 raz i za namowa kumpla. malo czytalem na ten temat i wgrywalismy pod winem (robi sie to raczej pod dos-em). w pewnym momencie operacja sie zawiesila i potrzebny byl restart. teraz nawet kieszen sie nie wysuwa a komp wykrywa ja z dziwnymi znaczkami:(. mial ktos podobna sytuacje?? jest cos do zrobienia z nia??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 94 |
Próbowałeś jeszcze raz wgrać BIOS? Jeżeli to nie pomoże to TUTAJ [ chip.pl] jest coś na ten temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
I walk to remember - Szkola uczuc
Poplakac lubie i tak sie stalo w tym przypadku, mimo iz sequel Love story cos pieknego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niby zdarzenia przewidywalne, ale ten film ma cos w sobie.
Film o milosc i tyle mozna powiedziec, dosc cukierkowy, jak na kino amerykanskie i taki mial byc 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|