Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 52 1 2 3 4 51 52
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Ja to na miejscu wszystkich wyłożyłbym jaja na tych debili, bo kto będzie chciał grać to będzie grał, vpny, shelle, dedyki (które to rozwiązania są tanie jak barszcz) czy inne wynalazki z odpowiedniego kraju. Plus dotychczasowe zabawy w skrille netellery i nie zmienia się nic (a pewnie przy takim ogromnym rynku jak nasz wyskoczą nowe firmy pomagające w omijaniu tych regulacji) w ostateczności jak ktoś nie lubi się bawić to pozostaje emigracja to zdrowego kraju.

Nie chcą zarobić to niech się pierdolą, ja tego nigdy nie skumam, bo mogliby wydoić ogromną kasę od buków, które weszłyby na nasz rynek.

No ale znając życie jakieś wały na tym lecą dlatego to wszystko wygląda jak wygląda. Kto jest ostrożny i umie kombinować to nie ma co się bać, żadne regulacje go nie dosięgną. I oczywiście nie zwracać na siebie uwagi życiem ponad stan i wielkimi zakupami, które trzeba zgłaszać do US. Proste.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
oczywiście wszystko odniosłem do bukmacherstwa, bo poker czy jakieś online kasyna to nie mój klimat i zupełnie nie wiem jak to tam wygląda

Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Originally Posted by taktoonZS
dzisiejsze przybicie nowelizacji o dziwo raczej jest dobra wiadomoscia

gdyz sa opinie m.in od bukmacherow ze sama notyfikacja nowelizacji nic nie zmieni i wciaz nie zostanie to uznane,takze jezeli tak bedzie to nic sie nie zmieni ani zaden bukmacher sie nie wycofa

alternatywa dla odrzucenia nowelizacji bylo ponowne wyslanie do notyfikacji aby miec pewnosc ze wszystko zostanie prawidlowo zrobione,a tak jest placz ze dalej nie bedzie notyfikacji i beda kolejne kary od KE laugh laugh laugh

takze wiele wskazuje na to ze skonczy sie dobrze


raczej zadne nowe niepokojace wiesci sie nie pojawily
notyfikacji najpewniej jak nie bylo tak nie bedzie dalej laugh
takze nic sie nie zmieni

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wszystko ładnie i pięknie, tylko 2 minuty zajmuje sprawdzenie na stronie MF ile firm legalnie działa na rynku polskim. Autor artykułu widocznie nie zadał sobie trudu w tak prostej sprawie.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Europejskie spółki będą mogły prowadzić gry hazardowe w Polsce - umożliwia to podpisana przez Bronisława Komorowskiego nowelizacja ustawy hazardowej. W ten sposób padł mit, że polskie spółki z tego obszaru są jedynymi legalnymi, zaś firmy spoza naszego kraju są na polskim rynku nielegalne.

http://biznes.interia.pl/news/rewol...&utm_medium=RSS&utm_campaign=RSS

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
czyli co mogę legalnie przelać z bet 365 na konto bankowe milion pln ? smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by Biczu
czyli co mogę legalnie przelać z bet 365 na konto bankowe milion pln ? smile



Z tego co wiem to ustawa ta obejmuje firmy zarejestrowane w UE , a większość normalnych buków porejestrowana jest w rajach podatkowych np. Kajmany , Seszele itp. w tym BET365...tak więc ja z fanfarami się wstrzymuje na razie bo może się okazać że to kosmetyka tylko...........

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Większość normalnych buków to jednak ma licencję na terenie UE. Bet365 działa na licencji wydanej na Giblartarze.

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Niestety,ta nowela niewiele zmienia jeśli chodzi o buki "nielegalne".Zakaz reklamy,wejście do Polski na zasadach obecnie obowiązujacych tj 12% oraz podatek od wygranej powyżej kwoty bodajże 2120zł,zgoda MF itp.W stosunkudo ppoprzedniej wersji firmy zagraniczne muszą posiadać przedstawicielstwo, a nie siedzibę.Ponadto z pierwszych zapytań nie zamierzają nic robić,twierdząc,że działają legalnie na terytorium UE.Na pocieszenie zasługuje fakt,że w opinii prawników (nie tych z MF) nie można notyfioować noweli tylko całą ustawę,która jest przecież bublem co potwierdził ETS,ale dano kolejne narzędzie SC by prowadziła walkę z polskim graczem,bo z firmami nie mogą bo jak?Szkoda jedynie,że tak mało osób z forum lub nawet wcale ma pojęcie o tym co się dzieje,jednak sądząc po lokalizacjach pod nikami śmiało mogą powiedzieć "MNIE TO NIE DOTYCZY"jak to powiedział pewien mędrzec,którego pies ugryzł w drewnianą nogę.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by Piostar
Większość normalnych buków to jednak ma licencję na terenie UE. Bet365 działa na licencji wydanej na Giblartarze.


Czyli będzie można legalnie grać w BET365 i bez obawy przelewać kase z konta bankowego na buka?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by kamasutra
Originally Posted by Piostar
Większość normalnych buków to jednak ma licencję na terenie UE. Bet365 działa na licencji wydanej na Giblartarze.


Czyli będzie można legalnie grać w BET365 i bez obawy przelewać kase z konta bankowego na buka?


Głupie pytanie....oczywiście że nie , nie przeczytałem ze zrozumieniem poprzedniego posta.... laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Przeczytaj to co napisał powyżej kolega o islandzkim nicku.

Ta zmiana niczego większego nie zmienia, nadal firma musi mieć przedstawicielstwo i godzić się na zasady MF dotyczące podatku itp.

Co do legalności zdania są mocno podzielone - jedni twierdzą, że granie np. w Bet365 jest nielegalne, inni twierdzą, że broni ich prawo UE i działają legalnie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
Originally Posted by Piostar
Przeczytaj to co napisał powyżej kolega o islandzkim nicku.

Ta zmiana niczego większego nie zmienia, nadal firma musi mieć przedstawicielstwo i godzić się na zasady MF dotyczące podatku itp.

Co do legalności zdania są mocno podzielone - jedni twierdzą, że granie np. w Bet365 jest nielegalne, inni twierdzą, że broni ich prawo UE i działają legalnie.


No właśnie odpisałem sobie sam na poprzedniego posta....Przeczytałem dokładnie co " islandczyk " pisze.... smile

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Hafnarfjordur
Niestety,ta nowela niewiele zmienia jeśli chodzi o buki "nielegalne".Zakaz reklamy,wejście do Polski na zasadach obecnie obowiązujacych tj 12% oraz podatek od wygranej powyżej kwoty bodajże 2120zł,zgoda MF itp.W stosunkudo ppoprzedniej wersji firmy zagraniczne muszą posiadać przedstawicielstwo, a nie siedzibę.Ponadto z pierwszych zapytań nie zamierzają nic robić,twierdząc,że działają legalnie na terytorium UE.Na pocieszenie zasługuje fakt,że w opinii prawników (nie tych z MF) nie można notyfioować noweli tylko całą ustawę,która jest przecież bublem co potwierdził ETS,ale dano kolejne narzędzie SC by prowadziła walkę z polskim graczem,bo z firmami nie mogą bo jak?Szkoda jedynie,że tak mało osób z forum lub nawet wcale ma pojęcie o tym co się dzieje,jednak sądząc po lokalizacjach pod nikami śmiało mogą powiedzieć "MNIE TO NIE DOTYCZY"jak to powiedział pewien mędrzec,którego pies ugryzł w drewnianą nogę.


smieszny jest ten zakaz reklamy, a pierwszy lepszy mecz polskiej druzyny w albanii czy kazachstanie i reklamy betclica i innych laugh

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Jutro wylatuję na dłużej do USA. Mam pytanie do osób będących w temacie. Jak to wygląda w N.Y. ? Mam trochę na koncie bet365. Wypłacać? Czy będę mógł tam pograć? Jakich bukmacherów polecacie?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Dostaniesz bloka ,tydzien moze dwa,bedzie blad przy logowaniu.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by MarcoviaMarki
Jutro wylatuję na dłużej do USA. Mam pytanie do osób będących w temacie. Jak to wygląda w N.Y. ? Mam trochę na koncie bet365. Wypłacać? Czy będę mógł tam pograć? Jakich bukmacherów polecacie?

Zmieniasz IP na polskie przy pomocy jakiegoś VPN i grasz po staremu jeśli masz tam środki.
Wpłata stamtąd to zupełnie inna bajka, ale Ciebie to chyba nie dotyczy z tego co piszesz.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
Paddy Power [media.paddypower.com] łączy się z Betfair!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
William Hill wycofuje się z Polski!
Platforma Oszustów i bolszewik Kapica mają powody do zadowolenia.

Strona 2 z 52 1 2 3 4 51 52

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1