|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,548 Likes: 10 |
Bardzo dobrze gramy. Z tyłu niepotrzebne błędy. Miał być wpierdol, a jesteśmy lepsi od Szkopow. Tylko wynik się nie zgadza.  lepsi nie, szczery badz fechu sa przebłyski zal sytuacji Roberta alko robi swoje, jestesmy lepsi i kropka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Końcówka nasza, postraszyliśmy trochę szwabów.
Szkoda, że Błaszczu jest (ponoć) w beznadziejnej formie, bo Mączyński akurat też nadaje się do zmiany. W rozegraniu go nie ma. odwagi - KAPUSTKE ! będą z niego ludzie Ale tutaj to by się obsral. do odwaznych swiat nalezy, mysle ze jakby psychicznie wytrzymal to dalby bardzo duzo w rozegraniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763 Likes: 10 |
lewus w swoim stylu zajebal mecz A weź się, chłopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
A to Mączyński gra? bo ja go na boisku nie widziałem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ostatnie 10min to zdecydowanie lepsi, bravo Polska za postawe ze przy 0-2 nie stracili wiary, szczerze wyznam ze zwatpilem po golu gotze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
lewus w swoim stylu zajebal mecz A weź się, chłopie moja opinia
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Maczynski statysta do wyjebania z 1 jedenastki
potrzebny silva i szukała do wyjebania i mamy top 8 w europie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
powinien wejsc blaszczykoski, moze pociagnac cos na skrzydle, milik do ataku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
Witam serdecznie na forum wszystkich fanatyków  na dziś widzę ciekawie się prezentuje : Niemcy - Polska kartka przed 31min @1.83 x1111pln. pzdr.  nie wiedziałem, że przewodnikiem obrony będzie pussy Piszczek, która zapomniała skonsumować i przetworzyć na fakty pojęcie pressing... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Końcówka połowy przywróciła nadzieję na dobry wynik. Teraz przerwa, Piszczek wymieniony, korekty taktyczne, załatamy dziury z prawej strony i powalczymy. W przodzie fajnie to wygląda. Mączyński tylko obok meczu przechodzi, reszta dobrze gra. Zwłaszcza Grosik, który napędza nasze akcje. Milik ładnie rozgrywa, a niech tylko doczeka się sytuacji to wlepi bramę jak nic - to ten typ zawodnika. Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wafelkowy jaki miales stary nick
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bardzo dobrze gramy. Z tyłu niepotrzebne błędy. Miał być wpierdol, a jesteśmy lepsi od Szkopow. Tylko wynik się nie zgadza.  lepsi nie, szczery badz fechu sa przebłyski zal sytuacji Roberta alko robi swoje, jestesmy lepsi i kropka  jebnął byś dwa razy dwiesta czystej a nie się jakimiś sikami podlewasz jedyne co będziesz pamiętał z meczu to toaletę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
powinien wejsc blaszczykoski, moze pociagnac cos na skrzydle, milik do ataku dupowski a nie blaszczykowski, gral juz piszczek i widziales co bylo !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Witam serdecznie na forum wszystkich fanatyków na dziś widzę ciekawie się prezentuje : Niemcy - Polska kartka przed 31min @1.83x1111pln. pzdr.  nie wiedziałem, że przewodnikiem obrony będzie pussy Piszczek, która zapomniała skonsumować i przetworzyć na fakty pojęcie pressing...  Do końca meczu jeszcze trochę zostało ale moim zdaniem powinno wejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Damy rade tylko zeby cos im nie wpadlo do glowy zeby zmniejszyc tempo w drugiej polowie wszystko zalezy ile zatankowali na lotosie... poki co wstydu nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
bydle dobrze goda z błaszczem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wafelkowy jaki miales stary nick Bitnap albo Vindom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
wafelkowy jaki miales stary nick Pewnie Moc Pierdu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
powinien wejsc blaszczykoski, moze pociagnac cos na skrzydle, milik do ataku dupowski a nie blaszczykowski, gral juz piszczek i widziales co bylo ! to sobie kurwa trzymaj dalej monczynskiego i sie dziw. tylko blaszcyzkowski ewentualnie wilczek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|