|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Ja wręcz przeciwnie, jestem w 99% przekonany że trafisz na koniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Ja wręcz przeciwnie, jestem w 99% przekonany że trafisz na koniec.[/qb] Zgadza się, chyba że istniałaby opcja zmniejszania/zwiększania stawki, a takiej możliwości, z tego co wiem, nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Taka opcja jest - wchodzisz w My Bets przy danym zdarzeniu i mozesz zmieniac kurs i stawke. O ile zwiekszasz stawke to pierwszy zaklad zostaje tak jak jest a drugi jest wystawiany jako nowy. Ale jak sie zmniejsza to wg mnie pierwszy zaklad jest anulowany i wystawiany jest drugi. I wyglada na to, ze trafia na koniec kolejki (tak by wynikalo z rozpisu Unsettled zakladow - godzin wystawienia) a nie tam gdzie byl ale nie jestem pewien.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92 |
pilna prośba
rejstruje siew betfair i mam problem
ciągle jest cos nie tak w moim adresie... wpisuje bez przerw i inne cuda i dalej nie tak
plase, help!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3 |
mam pytanie dla graczy znających betfair. Niektórych meczy po rozpoczeciu juz nie mozna grac..sa " suspended" a inne mozna..jak moge wiedziec które moge grac w trakcie meczu a które zostają zawieszone do gry po rozpoczeciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Na stronie głównej, po prawej stronie masz "In-play Today"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Dzisiaj zauwazylem dziwne zachowznie Betfair. Przegfladalem sobie oferte MLB i z kilku ofert ktore byly trzy dawaly kilku% surebet z GB (co prawda nie wiem czy sa dokladnie takie same zasady rozliczania - pytalem o to w temacie MLB). Przy probie obstawienia trzy razy zamiast obstawic oferta znikala i pojawiala sie moja "z drugiej strony". Raz mogl to byc przypadek ale 3 razy nie wierze, ze ktos wycofal oferte w 5 sekund przed tym jak ja obstawialem.
Wojtek[/qb] Wg mnie to jest bug na ich nowym sofcie. Też to zauważyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Jak w betfair.com rozliczają krecze w tenisa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Zwrot jesli przed uplywem 1 seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828 |
Czekam na wyplate do moneubookers juz 2 dzien czy ktos juz wyplacal przez MB jesli tak to ile czekaliscie. Okazalo sie tez by dostac bonus trzeba wplacic karta bankiem lub czekiem mb odpada. Czekam i sie juz zaczynam niecierpliwic maja beznadziejny suport mam nadzieje ze mi wyplaca wkoncu bo odjeli od konta a na MB konto zerowe Wyplacal ktos od nich przez MB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ostatnio wypłaty zajmują im sporo czasu. Ale jeżeli odjęli od konta kasa powinna natychmiast pojawić się w mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
U mnie wyplata poszla wczoraj w ciagu 4 godzin. Z Betfair na MB oczywiscie.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Wymyslilem dzisiaj, ze obejscie minimalnej stawki na zaklad 4 euro jest bardzo latwe. Wiecie jak to zrobic?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
Ja zgłosiłem prośbę o wypłatę w czwartek w godzinach wieczornych i do dnia dzisiejszego nie mam kasy w MB.Natomiast w Betfair mi nie odjęli stanu konta...także nie wiem co jest ...Może jakoś moja prośba o wypłatę im umknęła
WK >>>>>>mógłbyś mi podać gg na privie,bo mam sprawę do Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270 |
Wk jak obchodzisz minmalna styawke 4 euro???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139 |
Oryginalnie wysłał WK: [qb]Wymyslilem dzisiaj, ze obejscie minimalnej stawki na zaklad 4 euro jest bardzo latwe. Wiecie jak to zrobic?
Wojtek[/qb] Bez wzgledu na to ile kasy wystawione oraz czy 2, 3 czy wiecej opcji na dany zaklad? Jesli tak, to podziel sie tym newsem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Mam maly problem z betfair:
Maja miejsce na kursy: Fixtures 24 September - Herlev v Rungsted (hokej - Dania) ale ten Rungsted wg mnie nie gra w tym roku - rywalem jest Nordsjalland Cobras - wczesniej zwrocilem uwage na pierwsza druzyne, godzina sie zgadza, myslalem, ze w grugiej podali niepelna nazwe. No i wystawilem oferte ktora ktos kupil.
Co teraz zrobi Betfair? Anuluje zaklad? Napisalem do supportu ale to nie jest ich najmocniejsza strona i czekam juz dosc dlugo na odpowiedz.
Moze ktos mial podobna sytuacje i wiel jak sie zachowaja albo jak to wyjasnic przed meczem?
Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka