Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#65175 03/09/2004 21:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Ja wręcz przeciwnie, jestem w 99% przekonany że trafisz na koniec.

Bonus: Unibet
#65176 04/09/2004 00:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Ja wręcz przeciwnie, jestem w 99% przekonany że trafisz na koniec.[/qb]
Zgadza się, chyba że istniałaby opcja zmniejszania/zwiększania stawki, a takiej możliwości, z tego co wiem, nie ma.

#65177 04/09/2004 13:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Taka opcja jest - wchodzisz w My Bets przy danym zdarzeniu i mozesz zmieniac kurs i stawke. O ile zwiekszasz stawke to pierwszy zaklad zostaje tak jak jest a drugi jest wystawiany jako nowy.
Ale jak sie zmniejsza to wg mnie pierwszy zaklad jest anulowany i wystawiany jest drugi. I wyglada na to, ze trafia na koniec kolejki (tak by wynikalo z rozpisu Unsettled zakladow - godzin wystawienia) a nie tam gdzie byl ale nie jestem pewien.

Wojtek

#65178 04/09/2004 16:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
pilna prośba

rejstruje siew betfair i mam problem

ciągle jest cos nie tak w moim adresie... wpisuje bez przerw i inne cuda i dalej nie tak

plase, help!

#65179 04/09/2004 18:27
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 92
help help

#65180 05/09/2004 00:40
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
Offline
stranger
stranger
Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
mam pytanie dla graczy znających betfair.
Niektórych meczy po rozpoczeciu juz nie mozna grac..sa " suspended" a inne mozna..jak moge wiedziec które moge grac w trakcie meczu a które zostają zawieszone do gry po rozpoczeciu.

#65181 05/09/2004 02:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Na stronie głównej, po prawej stronie masz "In-play Today"

#65182 05/09/2004 02:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Dzisiaj zauwazylem dziwne zachowznie Betfair. Przegfladalem sobie oferte MLB i z kilku ofert ktore byly trzy dawaly kilku% surebet z GB (co prawda nie wiem czy sa dokladnie takie same zasady rozliczania - pytalem o to w temacie MLB).
Przy probie obstawienia trzy razy zamiast obstawic oferta znikala i pojawiala sie moja "z drugiej strony". Raz mogl to byc przypadek ale 3 razy nie wierze, ze ktos wycofal oferte w 5 sekund przed tym jak ja obstawialem.

Wojtek[/qb]
Wg mnie to jest bug na ich nowym sofcie. Też to zauważyłem.

#65183 05/09/2004 03:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
Offline
stranger
stranger
Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3
dziekuje Cyborg

#65184 07/09/2004 02:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Jak w betfair.com rozliczają krecze w tenisa?

#65185 07/09/2004 03:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Zwrot jesli przed uplywem 1 seta

#65186 09/09/2004 21:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Czekam na wyplate do moneubookers juz 2 dzien czy ktos juz wyplacal przez MB jesli tak to ile czekaliscie. Okazalo sie tez by dostac bonus trzeba wplacic karta bankiem lub czekiem mb odpada. Czekam i sie juz zaczynam niecierpliwic maja beznadziejny suport mam nadzieje ze mi wyplaca wkoncu bo odjeli od konta a na MB konto zerowe Wyplacal ktos od nich przez MB ?

#65187 09/09/2004 21:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ostatnio wypłaty zajmują im sporo czasu. Ale jeżeli odjęli od konta kasa powinna natychmiast pojawić się w mb.

#65188 11/09/2004 14:17
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
U mnie wyplata poszla wczoraj w ciagu 4 godzin. Z Betfair na MB oczywiscie.

Wojtek

#65189 11/09/2004 16:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Wymyslilem dzisiaj, ze obejscie minimalnej stawki na zaklad 4 euro jest bardzo latwe. Wiecie jak to zrobic?

Wojtek

#65190 11/09/2004 16:19
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
Ja zgłosiłem prośbę o wypłatę w czwartek w godzinach wieczornych i do dnia dzisiejszego nie mam kasy w MB.Natomiast w Betfair mi nie odjęli stanu konta...także nie wiem co jest ...Może jakoś moja prośba o wypłatę im umknęła

WK >>>>>>mógłbyś mi podać gg na privie,bo mam sprawę do Ciebie.

#65191 11/09/2004 16:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
Wk jak obchodzisz minmalna styawke 4 euro???

#65192 11/09/2004 17:26
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
Quote
Oryginalnie wysłał WK:
[qb]Wymyslilem dzisiaj, ze obejscie minimalnej stawki na zaklad 4 euro jest bardzo latwe. Wiecie jak to zrobic?

Wojtek[/qb]
Bez wzgledu na to ile kasy wystawione oraz czy 2, 3 czy wiecej opcji na dany zaklad?
Jesli tak, to podziel sie tym newsem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65193 11/09/2004 17:33
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732

#65194 24/09/2004 17:57
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Mam maly problem z betfair:

Maja miejsce na kursy:
Fixtures 24 September - Herlev v Rungsted (hokej - Dania) ale ten Rungsted wg mnie nie gra w tym roku - rywalem jest Nordsjalland Cobras - wczesniej zwrocilem uwage na pierwsza druzyne, godzina sie zgadza, myslalem, ze w grugiej podali niepelna nazwe. No i wystawilem oferte ktora ktos kupil.

Co teraz zrobi Betfair? Anuluje zaklad? Napisalem do supportu ale to nie jest ich najmocniejsza strona i czekam juz dosc dlugo na odpowiedz.

Moze ktos mial podobna sytuacje i wiel jak sie zachowaja albo jak to wyjasnic przed meczem?

Wojtek

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1