|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
quincy pisze raczej ze jak chcesz zarabiac duzo
to droga wolna zaloz swoj wlasny interes i może ci się noga powinąć i wtedy zostajesz bankrutem i musisz ratować się ucieczką za wypłatą x3 w obcej walucie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
A ten dalej swoje.
Przyklad Ci podam: Wiesz co to x-kom? Jeden z najwiekszych sklepow komputerowych w Polsce. Z Czestochowy. Znam wlascicieli, dwoch kolegow. Juz od paru lat nie robia w firmie nic. Nie podejmuja zadnych decyzji, nie maja zielonego pojecia co sie tam dzieje. Od podejmowania decyzji maja wielu menadzeraow roznych dzialow itd. Ci zarabiaja swoje.
Natomiast wiekszosc co robi w sklepach naziemnych w obsludze klienta, Ci co siedza przy kompach jako specjalisci od sprzedazy internetowej czyli zbieraja zamowienia online, serwisanci, magazynierzy, zarabiaja 1500zl netto.
A rekrutacja trwa caly czas, jeden odchodzi 10 kolejnych na miejsce jego jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Alfa ale on musi takiego zatrudnić, żeby iść do przodu. Jakby była gospodarka wolorynkowa to by im płacił 200 zł ale musi 1500 czy ile tam jest minimalna.
Niech Wam Pacyfek opowie o majstrach co to narzędzia w reklamówce z biedronki noszą na fuchę. I zdziwko, że pracy nie ma. Jak ktoś ma łeb na karku to da sobie radę. Reszta będzie robić na minimalnej, siedzieć i stynkać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Interes sie kreci, miliony do kieszeni splywaja a bydlo niech robi za 1500zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ssaczu, właśnie u nich tablet kupiłem dla młodej. Najtaniej mieli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
i tak dal równowagi  Neymar to be handed '150million contract' by Barcelona to ward off Man Utd interest Brazilian striker will enter into contract talks in December over a new £500,000-a-week deal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
forum mecz.pl nie wyświetla znaczka FUNTA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pół miliona funtów to niezła tygodniówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
ssaczu, właśnie u nich tablet kupiłem dla młodej. Najtaniej mieli  To sobie pomysl dlaczego mieli go najtaniej. Taka sama zasada jak w Amazonie. Duza firma, towar maja juz po preferencyjnych cenach bo duzo zamawiaja u producentow, dodatkowo niskie koszty i niska marza. On wyrobi ten obrot w setkach milionow bo ma niskie ceny wiec swoje miliony zarobi. A robole, mlodzi ludzie tuz po szkolach, studiach niech robia za 1500zl  Potem sie dziwia, ze Ci mlodzi nie moga sie wyprowadzic od rodzicow, nie zakladaja rodzin, nie robia dzieci no bo kurwa z czego  No ale dziki kapitalizm rzadzi. A kazdy co powie, ze sie z tym nie zgadza to mu od razu daja przyklady pracownikow zuli bramowych itd. A o calej reszcie poszkodowanych przez ten chujowy kapitalistyczny rynek nikt nie mysli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
No właśnie... Nie dalej jak w czwartek wracając z roboty podjechał na przystanek: [ Linked Image] Łukasik wysadził młodych po treningu. I co mam się wkurwiać, że takiego kmiota stać na taką furę? Zapracował sobie to ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
to co ssaczu gostek na infolinii ma zarabiać tyle co właściciel tego sklepu, bo nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
u Zygmunta pod Polsatem zawsze stoi s63amg sztuk dwie  chodzi o to że jednego nie stać na bilet mieszieczny a drugi mi dwie s klasy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ten co ma dwie s klasy porównuje się do tego co ma jacht i prywatnego jeta. Normalny układ i nie wiem czego tu się czepiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Witam cos by pograł dziś może kurde  ... Turki z Holendrami nie mają już czego bronic , może postrzelają ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
to co ssaczu gostek na infolinii ma zarabiać tyle co właściciel tego sklepu, bo nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Standardowa gadka ponownie  Po pierwsze ludzie tam pracujacy w sklepach naziemnych musza sie znac na sprzecie. Ci co zbieraja zamowienia online tez bo sa doradcami-handlowcami. Ci co pracuja online obsluguja sklep internetowy wiec musza kumac sporo rzeczy z informatyki chocby htmla itd... Do tej pracy nie potrzebny jest wyksztalcony informatyk ale nie wezmiesz pierwszej lepszej osoby z ulicy. Takze jak porownujesz ta prace do ludzi co pracuja w call center to gratuluje. Ignorant z Ciebie wychodzi totalny. I jeszcze nadmienie, ze nikt nie oczekuje zeby Ci ludzie zarabiali miliony. Ale jakby dali 2500netto to by akurat ta firma niezbyt na tym ucierpiala. A dla tych ludzi roznica ogromna. No chyba ze chcesz mi wmowic, ze 2500zl to sa krocie, i nie warto tyle zaplacic takim pracownikow bo to pewnie zule spod bramy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
to do kogo porównać tych pracujących za 1200 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Witam Na dzisiaj widze to tak: Czerwona kartka u Turasów  Islandia + Chorwacja X2 + Belgia licze na  Walia  Czechy X 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
to do kogo porównać tych pracujących za 1200  O czym my w ogole dyskutujemy. Jak jedno z ministerstw placilo sprzataczkom 3zl/h. Taki chory kraj. No ale dla wielu to jest kasa ok. Przeciez to tylko sprzataczka. Kible myje, pewnie chla, cpa i sie nie myje, szkoly nie skonczyla i w ogole to powinna robic za darmo i w przerwach zamiast sobie zajarac badz usiasc odpoczac to lizac rowa szefowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
to do kogo porównać tych pracujących za 1200  do tych co mają 3k. Ssaczu wyżej napisał. @Ssaczu sam napisałeś, że rotacja w chuj. Znaczy Ci ludzie uciekają tam, gdzie właściciel płaci 3k. A tym pasuje płacić 1,5k i pasuje im w chuj rotacja. O co ta cała gadka. Ja znam klimaty gdzie ludzie by dali wszystko, żeby się załapać do budżetówki na staż za 700 zł, bo nie ma nic innego (małe miasto w Zachodniopomorskim). Ale jednocześnie ja nie wiem czy praca tych ludzi jest warta cokolwiek więcej niż ta minimalna. Bo Ci ludzie, których praca jest warta te 3-5k (czy w Waszej opinii już nie jest nędzna wypłata?) wyjechali do większych miast gdzie są lepsze perspektywy. Każdy jest kowalem swojego losu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|