|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
to Kolejorz chyba tez powinien sie przebudzic jasne i to już ze 3 kolejki temu  nieeeeee-w sobote  tylko same jedynki ? Lechia Legia moze Cracovia i dalej Lech ? Właśnie tak powinno być i jeszcze Pogoń.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pogon mi sie tez podoba ale dnb
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
craax pytanie Haczyka już wypytywałem o Wisłę, więc teraz kolej na Ciebie. Mając kartę kibica Wisły mogę wyrobić Waszą kartę, czy są w tej kwestii przeciwwskazania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
grubyalfons, czego to ludzie nie zrobią, żeby jakoś zaistnieć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2015
Posty: 7 |
Szuakm buka gdzie mogę obstawić kto rozpocznie mecz w piłce nożnej i tenisie. Proszę o odpowiedź. tego jeszcze na forum nie grali  kasyno wydaje sie ciekawszym rozwiazaniem bet 365 powinien miec takie zakłady Nie chce tego grać tylko chce coś sprawdzić. Przecież wiem że na europejskiej ruletce miałbym mniejsza marże bo tylko 2,95%. Możesz znaleźć mi jeden taki mecz? Bo szukam, szukam i słabo mi idzie bo nie mogę znaleźć ani jednego. Z góry wielkie dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax pytanie Haczyka już wypytywałem o Wisłę, więc teraz kolej na Ciebie. Mając kartę kibica Wisły mogę wyrobić Waszą kartę, czy są w tej kwestii przeciwwskazania? tylko w okresie derbow, tak to grono osob chodzi tutaj i tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
craax pytanie Haczyka już wypytywałem o Wisłę, więc teraz kolej na Ciebie. Mając kartę kibica Wisły mogę wyrobić Waszą kartę, czy są w tej kwestii przeciwwskazania? tylko w okresie derbow, tak to grono osob chodzi tutaj i tutaj aha, no to spoko, dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie ma sprawy
przeciez Podbeskidzie grac nie potrafi zbytnio, spokojnie ich Lech pyknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2015
Posty: 7 |
Może ktoś sprawdzić to co co prosiłem? Nie robię sobie jaj. Grzebie coś w statystykach i nie mogę nigdzie znaleźć takich zakładów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
pacyfek, sprawdź grubemualfonsowi to, i nie zasłaniaj się awersją do alfonsów, a tym bardziej grubych. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
grubyalfonsie takie zaklady mial kiedys bwin i bet at home
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobry  Nie byłbym takim optymistą jeśli chodzi o Lechię i Legię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jak sie na Polskiej piłce nie znam ale Legia i Lech nie przegrają a Lechia ? kto to wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobry  Nie byłbym takim optymistą jeśli chodzi o Lechię i Legię. Ledwo przyszedłeś i już tak pesymistycznie. Myśl pozytywnie quincy, podobno się wtedy dłużej żyje, a i to życie przyjemniej upływa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Trzeba na to spojrzeć inaczej. Trzeba być optymistą jeśli chodzi o wyniki Korony i Zagłębia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Trzeba na to spojrzeć inaczej. Trzeba być optymistą jeśli chodzi o wyniki Korony i Zagłębia  i Cracovii
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2015
Posty: 7 |
grubyalfonsie takie zaklady mial kiedys bwin i bet at home Dziękuję za odpowiedź ,proszę Cię w wolnej chwili wyślij mi pw z przykładowym meczem jak znajdziesz, no chyba, że teraz masz chwile to prosiłbym o sprawdzenie, bo kutwa szukam szukam i zero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Tak mi się rzuciło w oczy, że Lech ma już tyle porażek co przez cały ubiegły sezon. Lechii też nie gram, chociaż wygrać może. Legia jak walnie na początku to wejdzie handi, a jak nie walnie... To i tak wygra. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
co do Cracovii, to jeszcze u siebie nie wygralismy, to kiedys musi nastapic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,840 Likes: 10 |
trochę się tu pisało o różnych erotycznych podbojach, gdzieś tam nawet pod nickiem znaleźć można coś o chędożeniu kurtyzan, to i się alfonsy zaczynają pokazywać...grubyalfonsie a Chinkę masz ??? dobry wieczór Państwu  Fryderyka po bts i win najlepiej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|