|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Fantasy na UEFA comming soon  trzeba znowu ich ładnie opitolić w tej edycji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
chyba jakas ustawka w danii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fantasy na UEFA comming soon  trzeba znowu ich ładnie opitolić w tej edycji  Doczekałeś się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Już myslalem, że zonk, w koncu mało czasu zostało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Powiecie mi czemu Kapustka został powołany na te kwale co były? Wyróżniał się w tej nudnej jak pizda polskiej lidze. Będą z niego ludzie, technika już na niezłym poziomie do tego zawodnik kreatywny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
@gubyalfons'ie, polecisz jakieś "pewki" z 3miasta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 100 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-100zł GRATIS! ---------- 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Piłkarz reprezentacji Czech i kapitan Viktorii Pilzno David Limbersky spowodował w Pradze wypadek samochodowy na oczach policji. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Grożą mu trzy lata więzienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3 |
Na dzisiaj silny tripelek: Bruggia+Lechia+Legia = $$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Urawa Red Diamonds -1.0 Urawa Red Diamonds v Kashiwa Reysol (Dodatkowy handicap azjatycki) 11/09/2015 Brak 2.200 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo  Neustadt @6,24 Paderborn @5,45 Kashiwa @4,82 Waalwijk @4,61
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Na dzisiaj silny tripelek: Bruggia+Lechia+Legia = $$$ Oby Ci siadło Aker ale ja bym tego za grubsze siano w życiu nie pograł.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
quincy, ten Wasz nowy trenejro to niezły figurant  Peszko dziś zagra?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Nie mam pojęcia, nie miałem czasu poczytać.
No jasne, że figurant. Przecież Lechia to prywatny folwark kilku menedżerów i najważniejsze, żeby nikt im nie przeszkadzał w ich własnej polityce promowania piłkarzy, którzy należą do ich stajnie. To wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3 |
Na dzisiaj silny tripelek: Bruggia+Lechia+Legia = $$$ Oby Ci siadło Aker ale ja bym tego za grubsze siano w życiu nie pograł. chodzi Ci głównie o Lechie ? mam czuja że dzisiaj Lechia pyknię Koronę na luziku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Urawa over 0,5HT(0-0) @2,025 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Urawa over 0,5HT(0-0) @2,025  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,694 Likes: 12 |
No lipa cos z bramkami w Japonii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Nie mam pojęcia, nie miałem czasu poczytać.
No jasne, że figurant. Przecież Lechia to prywatny folwark kilku menedżerów i najważniejsze, żeby nikt im nie przeszkadzał w ich własnej polityce promowania piłkarzy, którzy należą do ich stajnie. To wszystko. Dobrze napisane.......
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Nie mam pojęcia, nie miałem czasu poczytać.
No jasne, że figurant. Przecież Lechia to prywatny folwark kilku menedżerów i najważniejsze, żeby nikt im nie przeszkadzał w ich własnej polityce promowania piłkarzy, którzy należą do ich stajnie. To wszystko. Dobrze napisane....... Lechia to biznes, ze sportem ma już coraz mniej wspólnego 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|