Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#65215 18/11/2004 10:58
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
nickname karty to inaczej Twoja nazwa karty, mozesz tam wpisać cokolwiek, nie ma to nic współnego z danymi na karcie.

Bonus: Unibet
#65216 21/11/2004 23:13
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
Czy w betfair jest mozliwe przejrzenie histori kursow po jakich byly zawieane zaklady na dane zdarzenie, najlepiej w postaci wykresu?

#65217 22/11/2004 06:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Oczywiście, wchodzisz na interesujący mecz i klikasz na nazwę drużyny. Wyświetli się w osobnym oknie wykres historii zakładów.

#65218 29/11/2004 13:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Pytanie praktyczne:

Czy zna ktoś metodę sprawienia żeby strona betfair wyglądała normalnie w przeglądarce Mozilla Firefox? Ja robię to tak, że po każdym włączeniu strony najpierw klikam poszczególne linki do rynków ze strony głównej, potem wracam na stronę główną i tak do momentu aż strona zaczyna wyglądać normalnie. Może da się to jakoś uprościć, albo, w co jednak wątpie usunąć problem permanentnie?

#65219 29/11/2004 16:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Spróbuj zmienić we View, Page Style z Basic na No style i z powrotem na Basic (jak bedziesz już na jakimś rynku) U mnie pomaga do następnego zalogowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#65220 29/11/2004 18:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Dzięki, to o wiele wygodniejszy sposób.

#65221 10/12/2004 08:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19
Proszę o referrala.

#65222 10/12/2004 09:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
sprawdz prywatna wiadomosc

#65223 10/12/2004 09:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 19
OK Adik

#65224 10/12/2004 17:16
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
chcę otworzyć konto w betfair,czy nie ma czasem jakiegos bonusa przy otwarciu

#65225 10/12/2004 17:28
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
chcę otworzyć konto w betfair,czy nie ma czasem jakiegos bonusa przy otwarciu

Jest, ale po wpłacie - szczegóły na privie

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#65226 10/12/2004 20:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Żeby nie było całkiem OT, co sądzicie o zamianie commission points na betfair points?

Jak dla mnie zmiana bardzo pozytywna, bo płacę mniejszy podatek. Poza tym świetny pomysł z betfair holidays. W końcu każdemu od czasu należą się jakieś wakacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#65227 12/12/2004 22:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
You earn Betfair Points every time you bet on a market. You will earn 1 point for every 10 pence of commission paid (if you have net winnings) or implied commission (if you have a net loss). Betfair Points are awarded equally whether you win or lose.


Czyli za kazde zaplacone 10 pensow "prowizji" dostaje 1 punkt BP ( zbieraj punkty na stacjach BP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />). A jak jest w przypadku dolarow ( w starym systemi, obilo mi sie o uszy ze byly waluty rozliczane 1:1 bez wzgledu czy dolar euro czy funnt).Teraz chyba przeliczaja. AAle jest jakis staly przelicznik ile za 10 centow ulamka punktu BP, czy jest to w zaleznosci od aktualnych kursow walut?

#65228 13/12/2004 16:37
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Mam kilka pytań:

1) Co oznacza "ten sam rynek" tak by prowizja liczyła się tylko od zysku z rynku ze wszystkich operacji.
Każdy typ zakładu to oddzielny rynek: total, correct score, match odds, itd. ? Czy też jest to 1 rynek dotyczy tego samego zdarzenia, a może jeszcze szerzej jest to rozumiane ?

2) W jakich sytuacjach żądają przesyłania kserokopii dokumentów ?

3) Czy jak wpłacam e-kartą mbanku, to czy mogę potem wypłacić przez MB, bez przesyłania xera dokumentów, czy też zwrot na kartę jest obowiązkowy ? Czy jak karta zmienia termin ważności to czy jest problem z uaktualnieniem danych ?

4) Co oznacza English-RSA (wybór jezyka), i czy ma znaczenie z jakiego wyboru korzystamy.

5) Jeżeli zakładam konto w Euro, to wpłacając kartą muszę liczyć się z przeliczeniem zł > usd > Euro. Wartość rynku jest podawana w usd, jaki przelicznik stosowany jest dla Euro/usd. Gdzie jest podawany ?

Z góry dzięki za odpwoiedź.

#65229 13/12/2004 22:50
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Czyli za kazde zaplacone 10 pensow "prowizji" dostaje 1 punkt BP ( zbieraj punkty na stacjach BP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />).

Tak dokładnie. Oczywiście punkty naliczane są też od teoretycznej przegranej prowizji (choć jej w rzeczywistości nie ma). To jest, wg mnie, wada nowego systemu, bo gdy mamy mniejszą stopę podatku to zdobywamy relatywnie mniej BP niż gdybyśmy płacili większy podatek. Powinni dalej naliczać od zysków/strat z zakładów, a nie od podatków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Quote
A jak jest w przypadku dolarow ...

Niestety nie wiem.

#65230 13/12/2004 23:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Mam kilka pytań:

1) Co oznacza "ten sam rynek" tak by prowizja liczyła się tylko od zysku z rynku ze wszystkich operacji.
Każdy typ zakładu to oddzielny rynek: total, correct score, match odds, itd. ? Czy też jest to 1 rynek dotyczy tego samego zdarzenia, a może jeszcze szerzej jest to rozumiane ?

Każdy typ zakładu to oddzielny rynek i w każdym naliczany jest osobno "podatek", zyski, straty. Jednak najczęściej "podatek" ten (Market Base Rate) jest wszędzie taki sam i wynosi 5% (można to sprawdzić w prawym oknie w zakładce rules). Rzeczywistą wartość płaconego podatku wylicza się następnie wg przykładu:

Example:
You have net winnings in a market of &pound;400.
The Market Base Rate is 5%.
Your current Discount Rate is 40%.
Therefore the commission you pay is &pound;12 (&pound;400 x 5% x (1-40%)).
You earn 120 Betfair Points.

Quote
2) W jakich sytuacjach żądają przesyłania kserokopii dokumentów ?

Nie przypominam sobie, żebym coś do nich wysyłał. To nie jest shit typu bet365 (autoryzacje każdego depozytu) i inni bukmacherzy. To jest firma, która dba o klienta i stara się jak najmniej utrudniać mu życie. Tu kliient jest panem i zawsze może liczyć na pełną pomoc ze strony betfair.

Quote
3) Czy jak wpłacam e-kartą mbanku, to czy mogę potem wypłacić przez MB, bez przesyłania xera dokumentów, czy też zwrot na kartę jest obowiązkowy ? Czy jak karta zmienia termin ważności to czy jest problem z uaktualnieniem danych ?

Nie wiem czy betfair obsługuje moneybookers, ale zwrot na ekarte jest bezproblemowy (nie trzeba wysyłać żadnych maili). Nie ma żadnych problemów z uaktualnianiem ekarty w betfair.

Quote
4) Co oznacza English-RSA (wybór jezyka), i czy ma znaczenie z jakiego wyboru korzystamy.

Nie ma znaczenia język, no chyba, że wybierzesz chiński, wtedy może być ciężki powrót do nrmalnego języka, bo trudno się w stronie połapać przez te "krzaczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. RSA - Republika Południowej Afryki.

#65231 14/12/2004 08:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Moneybookers obsługują. Możesz zwracać na kartę powyżej depozytu, albo moneybookers - jak wolisz.
Dokumentów żądali ode mnie chyba dwa razy. Pierwszy raz przy rejestracji i jakiś miesiąc temu mieli duże zmiany na stroniw - wtedy też chcieli ponownej weryfikacji.

#65232 14/12/2004 16:15
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Dzięki za odpowiedż. Zauważyłem, by cała strona załadowała się trzeba poczekać kilka minut (belka z linkami - all markets). Chyba niewiele zmienia czy klikamy na inne widoczne linki.Poza tym chodzi szybko.

Zastanawiam się jaki przelicznik stosują do walut. Przeglądałem ich help i jak na razie nie znalazłem. Bo teoretycznie najlepiej byłoby mieć konto w usd, ale przy słabnącym dolarze, nie jest to opłacalne.

#65233 14/12/2004 16:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
A
ali Offline
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 332
U mie laduje sie cala strona od razu IE 6.0

#65234 16/12/2004 19:33
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 133
chcę otworzyć konto w betfair,czy nie ma czasem jakiegos bonusa przy otwarciu prosze o info :]

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1