Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
z kim będzie następna walka Salety?

Z reumatyzmem....

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 507
Witam,
Można prosić znawców o link z filmikiem, w którym gość wyobrażał sobie na łące kilka panienek w strojach owieczki, a potem wiadomo
z góry dzięki

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by jamati
Witam,
Można prosić znawców o link z filmikiem, w którym gość wyobrażał sobie na łące kilka panienek w strojach owieczki, a potem wiadomo
z góry dzięki

Nie dla islimizacji Europy!

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Maciej Skorża: "Przełamiemy się w grudniu, opłatkiem".

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
W bloku mieszkają jeden pod drugim odpowiednio:
3 piętro – kilku arabów
2 piętro – Grek
1 piętro – Węgier
parter – Niemiec i naprzeciwko Polak

Araby tak zasrały kibel, że u Greka pękła rura i całe gónwo zaczęło się rozlewać po jego mieszkaniu. Niestety Greka nie ma w domu, bo mu Niemiec kazał na mieście zbierać puszki w celu odpracowania długu. Gónwo zaczęło przesiąkać do Węgra, Węgier leci po Niemca, żeby razem wpaść do Greka i Arabów i zrobić porządek. Zdziwiony słyszy od Niemca, że on nie będzie nic robił, bo i tak ma już trochę osraną chatę i może przyjąć więcej gónwa. Smutny Węgier wraca do siebie i sam coś próbuje uszczelniać ale słabo mu to idzie. Niemiec zanim się zorientował co zrobił stoi już po pas w tym syfie. Nie może się już ruszyć z własnego mieszkania, więc woła Polaka. Polak wpada do Niemca a ten od razu z mordą, że w ramach solidarności Polak ma zabrać część tego gónwa, bo on już sobie nie radzi. Polak protestuje, ale Niemiec mówi, że wypierdoli go z bloku jak się nie będzie słuchał. Blok w końcu jest jego. Polak dalej protestuje, ale w końcu Niemiec go przekonuje że na początek musi wziąć tylko trochę gónwa i jak je rozsmaruje po całej swojej podłodze, to w sumie poza ogólnym smrodem, nikt nic nie zauważy.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215

Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 215
Originally Posted by jamati
Witam,
Można prosić znawców o link z filmikiem, w którym gość wyobrażał sobie na łące kilka panienek w strojach owieczki, a potem wiadomo
z góry dzięki


Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

agr1 #6541363 04/10/2015 21:24
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Bulek i Bolek
[Linked Image]

Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Spotykaja się Kopaczowa z Merkel. Pani kanclerz się chwali:
- U nas w Niemczech robotnik zarabia 500 euro a na życie wydaje 400.
Kopacz na to:
-A co robi z reszta?
-A co nas to obchodzi- odpowiada kanclerz.
Kopara po chwili odpowiada:
- a u nas robotnik zarabia 1500zł a wydaje 2500zł.
Merkel zdziwiona pyta:
- to skąd bierze reszte?
- a co nas to obchodzi......

Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
Ja pierdziu... Może warto sprawdzić znaczenie słowa "śmieszne"?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

agr1 #6548453 15/10/2015 20:31
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
od Karol Mroziński z Facebook:

Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.

Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
- Srać mi się chce - odpowiada pies.
- Trzeba było srać przed wejściem.
- Wtedy mi się nie chciało.

Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
- Z, Y, X - krzyczy. - U, V, W.
Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
- Fajfus - mówię do niego. - Fajfus, nie sraj tutaj.
- Kiedy mnie ciśnie - odpowiada i zaczyna srać na podłogę.

Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
- To jest interesująca propozycja - mówi.
Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
- To jest świeże - mówi.
Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
- Odważne - mówi.
- Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
- Jak się nazywa ta instalacja? - pyta kobieta.
- Gówno - odpowiadam, zatykając palcami nos.
- Mocne.

Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem "Gówno, 2015". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
- Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim - mówi mój pies.
- A pan jest kuratorem - pyta reporter. - Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
- Sądzę, że to gówno - odpowiadam.
- Brutalnie prawdziwe - mówi kobieta z winem.
- Ostentacyjnie szczere - mówi fotograf.
- U, T, S - krzyczy kobieta w basenie z moczem.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,695
Originally Posted by eroll
od Karol Mroziński z Facebook:

Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
- To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.

Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
- Srać mi się chce - odpowiada pies.
- Trzeba było srać przed wejściem.
- Wtedy mi się nie chciało.

Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
- Z, Y, X - krzyczy. - U, V, W.
Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
- Fajfus - mówię do niego. - Fajfus, nie sraj tutaj.
- Kiedy mnie ciśnie - odpowiada i zaczyna srać na podłogę.

Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
- To jest interesująca propozycja - mówi.
Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
- To jest świeże - mówi.
Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
- Odważne - mówi.
- Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
- Jak się nazywa ta instalacja? - pyta kobieta.
- Gówno - odpowiadam, zatykając palcami nos.
- Mocne.

Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem "Gówno, 2015". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
- Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim - mówi mój pies.
- A pan jest kuratorem - pyta reporter. - Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
- Sądzę, że to gówno - odpowiadam.
- Brutalnie prawdziwe - mówi kobieta z winem.
- Ostentacyjnie szczere - mówi fotograf.
- U, T, S - krzyczy kobieta w basenie z moczem.
kiedys wszystko bylo lepsze piwo, filmy, bajki dla dzieci, no i humor na mecz.pl bo jak to czytam to mam wrazenie ze to po chinsku napisane ani to smieszne ani hujwijakie, przeczytalem i sie zastanawialem co ja tutaj robie, mozliwe ze sie nie znam, no to przepraszam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Pewnie już widzieliście, ale muszę wkleić smile

[img]https://pbs.twimg.com/media/CRmTiV0WEAAu_VN.jpg [/img]

Strona 9 z 17 1 2 7 8 9 10 11 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, Lukasz111, rafal08, burbon, Sensei, forty, aker, ANZELMO), 2,779 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1