|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Tottenham nawet nie ma drugiego napastnika, a Kane jest totalnie bez formy w dodatku  Pellegrini to fachowiec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
ale ten pinnaclesports to jest frajerski buk. Wcześniej mi się wydawało, że może mój błąd. Wczoraj zagrałem over 1,5 w meczu Juve Chievo przy 0-1. Weszło, patrze nie mam tego zakładu. Ale teraz kurwa to juz wiem, ze mi sie nie wydawało. Zagrałem over 2,5 gola w meczu Empoli-Napoli za 300 zl. Tyle mi ściągneli. Po golu na 1-1 wchodze na omawianego buka, a ja mam hajs plus te 300 co odjeli wczesniej. Kurwy jebane. Miał ktoś tak ?? Pewnie zagrałeś i zaraz padła bramka. Oni mają coś takiego, że zaraz po postawieniu jest tzw "danger zone" czyli jak pada bramka w tym czasie to zakład jest zwracany. to niezłe kurwy z nich i niezle w takim razie mnie przeręcili. Złodzieje jebane
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Danger Zone  dobry BUK nie ma co  ale tylko do singli i nie na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ale ten pinnaclesports to jest frajerski buk. Wcześniej mi się wydawało, że może mój błąd. Wczoraj zagrałem over 1,5 w meczu Juve Chievo przy 0-1. Weszło, patrze nie mam tego zakładu. Ale teraz kurwa to juz wiem, ze mi sie nie wydawało. Zagrałem over 2,5 gola w meczu Empoli-Napoli za 300 zl. Tyle mi ściągneli. Po golu na 1-1 wchodze na omawianego buka, a ja mam hajs plus te 300 co odjeli wczesniej. Kurwy jebane. Miał ktoś tak ?? Pewnie zagrałeś i zaraz padła bramka. Oni mają coś takiego, że zaraz po postawieniu jest tzw "danger zone" czyli jak pada bramka w tym czasie to zakład jest zwracany. to niezłe kurwy z nich i niezle w takim razie mnie przeręcili. Złodzieje jebane Informacja o tym zawsze jest podana. Co nie zmienia to faktu, że słaby jest ten zapis z ich strony. Pinek to nie jest buk do grania na live tylko pre-match. Najlepsze kursy  Pogoń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Tottenham nawet nie ma drugiego napastnika, a Kane jest totalnie bez formy w dodatku Pellegrini to fachowiec  chyba Pochettino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Tottenham nawet nie ma drugiego napastnika, a Kane jest totalnie bez formy w dodatku Pellegrini to fachowiec  chyba Pochettino  Wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Przybecki, odejdź proszę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Pogoń teraz 1x po 2.2 "wygląda dobrze", choć Oni jeszcze celnego nie oddali wg stat. :-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Matras + Zwolek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Napoli  Sparta Praga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobrze dobrze. Jechać Pogoń jechać, bo ten Piast już najwyraźniej przegina. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Matras daje radę  a pamiętam jak po nim jechali wszyscy Pogoń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przypadek Piasta Gliwice pokazuje, że można zbudować solidny zespół, powoli go rozwijać, nie przepłacać i awansować do europejskich pucharów. Bogusław Leśnodorski, prezes Legii, w niedawnym wywiadzie dla "PS" powiedział: "Tam wszyscy razem zarabiają tyle, ile dwóch naszych piłkarzy"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Piast 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
PALERMO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Matras daje radę  a pamiętam jak po nim jechali wszyscy Pogoń  Sam po nim jechałem nie raz, ale od jakiegoś czasu zajebiście się ogarnął. Co już również pisałem jakiś czas temu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,054 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,054 Likes: 12 |
Tottenham over 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Sam po nim jechałem nie raz, ale od jakiegoś czasu zajebiście się ogarnął. Co już również pisałem jakiś czas temu.  W tym sezonie to kręgosłup drużyny. Na początku faktycznie wyglądał marnie. Ale tak samo było kiedyś z Kaźmierczakiem. Na początku wyśmiewany, później opoka zespołu, aż w końcu trafił nawet do Porto. Może te dwumetrowe dryblasy u nas tak mają, że nie od razu zaczynają grać tak jak potrafią? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|