|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
AC Milan (live) @3,40 + Federer @2,20 taki dubel na koniec dnia żeby lepiej się oglądało  Idę Twoim tropem Chudini. Kazek w studiu Ligi+ to za Kazka Wielkiego.   szukałem przed chwilą moją zabytkową koszulkę Szewczenki co by szczęście przyniosła ale znalazłem tylko Maradone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jak pukładany chłopak to weźmie z salonu e-Golfa. Albo PRIUSA 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
Kapustka poukładany chłopak. Jest spora szansa, że będziemy mieć z niego sporo pożytku jak będzie jeszcze pracował nad sobą. zgadza sie nasz czlowiek normalny nie w pedalskich ciuchach czy fryzurach traktuje go prawie jak syna i kibicuje chlopakowi niech za kilka lat pogra minimum w Arsenal Chelsea Londyn nie skazujmy chłopaka na grę w 2 lidze angielskiej, powinien mieć dużo wyższe aspiracje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Icardi teraz sam na sam i też spierdolone  Dokładam brak gola, bo tu pizdy, a nie piłkarze grają @ 3.75 stawka 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kapustka poukładany chłopak. Jest spora szansa, że będziemy mieć z niego sporo pożytku jak będzie jeszcze pracował nad sobą. zgadza sie nasz czlowiek normalny nie w pedalskich ciuchach czy fryzurach traktuje go prawie jak syna i kibicuje chlopakowi niech za kilka lat pogra minimum w Arsenal Chelsea Londyn nie skazujmy chłopaka na grę w 2 lidze angielskiej, powinien mieć dużo wyższe aspiracje może być i druga liga ale Ligę Mistrzów wygrali a Arsenal nie bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Biczu pytałeś o Sampę (pewnie już sam się dowiedziałeś  ) grają jutro o 20:45
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Ciekawe czy sędzia może jeszcze bardziej pomóc St Truidense  karniaka podyktować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
beks juz sie przyznal ze byl analitykiem? ja jestem Frodo Bagins jam mawia Burbon
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Z drugiej strony w piłce często "najwięksi" są ci niepokorni, ale w dzisiejszych czasach tacy fiubździu mają za dużo rozrywek i z takim charakterem małe szanse na karierę.
Dlatego trzeba mieć podejście i osobowośc jak Lewy. On doszedł pracą do tego gdzie jest dzisiaj. I tym, że ma w głowie wszystko poukładane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu pytałeś o Sampę (pewnie już sam się dowiedziałeś  ) grają jutro o 20:45 tak ale i tak dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,340 Likes: 3 |
beks juz sie przyznal ze byl analitykiem? ANAL-itykiem chce podobno być każdy facet ale nie wszystkim jest to dane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Ciekawe czy sędzia może jeszcze bardziej pomóc St Truidense  karniaka podyktować  no to się wyrównało mudżin czerwo połuczył  to z o1,5 chyba nici
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Z drugiej strony w piłce często "najwięksi" są ci niepokorni, ale w dzisiejszych czasach tacy fiubździu mają za dużo rozrywek i z takim charakterem małe szanse na karierę.
Dlatego trzeba mieć podejście i osobowośc jak Lewy. On doszedł pracą do tego gdzie jest dzisiaj. I tym, że ma w głowie wszystko poukładane. tak jak w kazdej dziedzinie na dwoje babka wrozyla
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Fojut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fojut  Ładnie pierdolnął c'nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
miałem Ci pisać że może być zonk bo od wczoraj kursy skoczyły i coś mi śmierdziało w składzie, mam na taśmie gola MG po 1,20 -zagrane dziś ok 11:00 a po 15 było już 1,29 podobnie kurs na czysta 2 skoczył o parę groszy niestety nie zdążyłem zanim Uve potwierdził że puścił zakład możliwe że odkręcą to jeszcze albo X 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Przesunęli mecz Rogera o godzinę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
Universidad Catolica - O.Higgins over 3,5 gola w meczu godzina 20.30  żeby nie było, dobry typ dałem wcześniej. Wszedł jak w masło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Przesunęli mecz Rogera o godzinę? Novak ma biegunkę podobno
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|