|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
city plus krychowiaki na jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
a na LM cos patrzyliście ?? obudz sie stary kilka postów powyzej przywieszony jestem lekko to na bank ... poczytam później ... a co z tym reamisem Stjarnan'u ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kłopoty kadrowe:
PSV Eindhoven: Kontuzjowani: Florian Jozefzoon Występ niepewny: Jetro Willems
Manchester United: Kontuzjowani: Phil Jones, Wayne Rooney Występ niepewny: brak
Przedmeczowe wypowiedzi: Juan Mata - PSV ma spore zasługi dla europejskiego futbolu, jednak nie grał w Champions League od paru lat. Pamiętam, jak oglądałem grę Cocu. Teraz wykonuje on dobrą robotę jako menadżer, gdyż jego zespół w tym sezonie nie doznał jeszcze porażki. To będzie wyjątkowy mecz dla Memphisa. Przypomina mi się wizyta w Valencii, kiedy dołączyłem do Chelsea.
Phillip Cocu - Każdy zespół preferuje swój własny styl gry. My również mamy swoją filozofię. Manchester United to silna drużyna, która długo utrzymuje się w posiadaniu piłki. Dla nas najważniejsze jest to, żebyśmy wykorzystali swoje umiejętności w trakcie spotkania.
Gdzie obejrzeć? Spotkanie będzie transmitowane na żywo w Canal+Sport. Początek transmisji o 20:40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bramkarz Sevilli, Beto zwichnął staw kolanowy - poinformowano na stronie internetowej klubu z Andaluzji. 33-letni golkiper nie będzie mógł występować od czterech do sześciu tygodni. może te Gladbach się obudzi co Pacyfku ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W bieżącym sezonie zawodnicy z Sewilli nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Dwa razy ponieśli porażkę i dwukrotnie remisowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
raczej nie ale to tylko sport
nie takie dogi wchodzily
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
city plus krychowiaki na jutro no nie wiem czy będzie gładko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Galata, CSKA, Juve(jeśli się potwierdzi, że Kun i Silva out)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
City bez Aguero gdzieś czytałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
musimy poczekać na typy inżyniera Fechniewskiego  wtedy będziemy mieli jako tako rozeznanie naród ładuje w United City i Seville właśnie i jakieś kosmiczne Handi Realu a Szachtar to nie takie lamusy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
o i właśnie mamy już ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wszyscy goście strzelą bramkę jutro @80  tylko się o Malmo martwię
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,309 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,309 Likes: 2 |
Gladbach to jak leszki..liga katastrofa a tu jeszcze w pucharach trzeba grac:(( szerokiej kadry chyba Gladbach nie ma za bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,309 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,309 Likes: 2 |
City-Roma 1:1 zeszły sezon..i teraz z Juve jak to sie powtorzy to nikt sie nie zdziwi
a PSV to mi sie widzi 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
no to bez Rooney'a to Raczej dobrze ... bedzie fajny meczyk cos czuje ... a City chyba powinno wygrać z tym Obecnym Juve ... w Madrycie chyba też 6 bramek nie padnie ... może nawet 3 nie padną ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
wszyscy goście strzelą bramkę jutro @80  tylko się o Malmo martwię Za BTS-y we wszystkich jutrzejszych meczach masz @271
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Oto lista zawodników powołanych na mecz przez Blanca:
Bramkarze: Salvatore Sirigu, Kevin Trapp Obrońcy: David Luiz, Layvin Kurzawa, Marquinhos, Maxwell, Thiago Silva, Gregory Van der Wiel Pomocnicy: Angel Di Maria, Lucas, Blaise Matuidi, Javier Pastore, Adrien Rabiot, Benjamin Stambouli, Thiago Motta, Marco Verratti Napastnicy: Edinson Cavani, Zlatan Ibrahimović, Ezequiel Lavezzi
Nieobecni: Serge Aurier - zawieszenie; Nicolas Douchez, Presnel Kimpembe, Hervin Ongenda, Jean-Kévin Augustin - decyzja trenera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
wszyscy goście strzelą bramkę jutro @80  tylko się o Malmo martwię Za BTS-y we wszystkich jutrzejszych meczach masz @271 A w 1 połowie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wszyscy goście strzelą bramkę jutro @80  tylko się o Malmo martwię Za BTS-y we wszystkich jutrzejszych meczach masz @271 w fortunie @329 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,787 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,787 Likes: 10 |
wszyscy goście strzelą bramkę jutro @80  tylko się o Malmo martwię Za BTS-y we wszystkich jutrzejszych meczach masz @271 nie będzie...to na gości lepsze..zdrówko
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|