|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Najlepszy koń w stajni Godolphin ELECTROCUTIONIST padł na atak serca 09.09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
przykro sie robi gdyz dobrze rozkujacy kon pada, a byc moze jak mowisz najlepszy. prawdopodobnie bylo to spowodowane nadmiera eksploatacja zwierzecia, badz nieodpowiednio dobranym programem trenigngowym. swoja droga gdzie wyszukales ta infomracje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
pora rozpoczac kolejny dzien wyscigow konnych
4.35 Lingfield - Altilhar
prawdopodobnie dojdzie jeszcze jeden bieg, narazie czekamna rzowoj sytuacji w tej gonitwie. typ podam godzine przed. gonitwa rozpoczyna sie 4.50 Sandown.
Skunks, narazie ogladasz moje plecy, 5-2, wykaz sie wczoraj bylo emocjonujaco - trafne strzały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
przykro sie robi gdyz dobrze rozkujacy kon pada, a byc moze jak mowisz najlepszy. prawdopodobnie bylo to spowodowane nadmiera eksploatacja zwierzecia, badz nieodpowiednio dobranym programem trenigngowym. swoja droga gdzie wyszukales ta infomracje? Informacja o tym strasznym zdarzeniu jest na oficjalnej stronie stajni: www.godolphin.com [ godolphin.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
pora rozpoczac kolejny dzien wyscigow konnych
4.35 Lingfield - Altilhar
prawdopodobnie dojdzie jeszcze jeden bieg, narazie czekamna rzowoj sytuacji w tej gonitwie. typ podam godzine przed. gonitwa rozpoczyna sie 4.50 Sandown.
Skunks, narazie ogladasz moje plecy, 5-2, wykaz sie wczoraj bylo emocjonujaco - trafne strzały. Ja zaczynam od odpowiedzi na twojego faworyta. Twój Altihar jest w doskonałej formie 2-rzędowe zwycięstwa, będzie faworytem tego biegu jednak niedoświadczony jeździeć + dołożenie 10 pounds = 4,5 kg wagi budzą moje wątpliwości. Dlatego ja w tym biegu stawiam na LUNAR RIVER A za chwilę mój typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
No i mój typ na dzisiaj: 2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair). gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.
pozostałe: 2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE 5.35 Yarmouth - SPACEMAN 4.25 Sandown - SCRUMMAGE no i cytowany powyżej 3.35 Lingfield - LUNAR RIVER
Jak to widzisz Alki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Twój Altihar jest w doskonałej formie 2-rzędowe zwycięstwa, będzie faworytem tego biegu jednak niedoświadczony jeździeć + dołożenie 10 pounds = 4,5 kg wagi budzą moje wątpliwości. Dlatego ja w tym biegu stawiam na LUNAR RIVER A za chwilę mój typ Jak najbardziej trafna uwaga, co do jezdzca to praktykant, z waga zgodze sie ze jest dolozona jednak moje zrodla mowia o 6lb. skad wiadomosc o 10?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
No i mój typ na dzisiaj: 2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair). gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.
pozostałe: 2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE 5.35 Yarmouth - SPACEMAN 4.25 Sandown - SCRUMMAGE no i cytowany powyżej 3.35 Lingfield - LUNAR RIVER
Jak to widzisz Alki? nie mam godnego konia tkroy moglby rywazlizowac z twoim typem, jednak wysune pewna propozycje, jednak nie traktuj tego jako odpowiedzi na Twoj typ dnia, raczej jako moja spekulacje koncowa trojka przedstawia sie wg. mnie nastepujaco (chociaz w tym biegu premiowane sa tylko 2 pierwsze miejsca) 1. Libor 2. SCARLET FLYER 3. Memphis Man 2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE - propozycja Reem Al Fallah 4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
[quote]
Jak najbardziej trafna uwaga, co do jezdzca to praktykant, z waga zgodze sie ze jest dolozona jednak moje zrodla mowia o 6lb. skad wiadomosc o 10? poprzednio niósł 8 kamieni i 13 funtów a teraz 9 kamieni i 10 funtów po mojemu daje to różnicę 10 funtów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
[quote]No i mój typ na dzisiaj: 2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair). gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.
nie mam godnego konia tkroy moglby rywazlizowac z twoim typem, jednak wysune pewna propozycje, jednak nie traktuj tego jako odpowiedzi na Twoj typ dnia, raczej jako moja spekulacje koncowa trojka przedstawia sie wg. mnie nastepujaco (chociaz w tym biegu premiowane sa tylko 2 pierwsze miejsca)
1. Libor 2. SCARLET FLYER 3. Memphis Man
2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE - propozycja Reem Al Fallah
4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi nie wiem czy zrozumiałem,kontrujesz swoim LIBOREM (do naszej rywalizacji) czy nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
[quote]No i mój typ na dzisiaj: 2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair). gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.
nie mam godnego konia tkroy moglby rywazlizowac z twoim typem, jednak wysune pewna propozycje, jednak nie traktuj tego jako odpowiedzi na Twoj typ dnia, raczej jako moja spekulacje koncowa trojka przedstawia sie wg. mnie nastepujaco (chociaz w tym biegu premiowane sa tylko 2 pierwsze miejsca)
1. Libor 2. SCARLET FLYER 3. Memphis Man
2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE - propozycja Reem Al Fallah
4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi nie wiem czy zrozumiałem,kontrujesz swoim LIBOREM (do naszej rywalizacji) czy nie ? nie traktuje tego jako kontry. nie podejmuje sie podania oficajalnie konia ktory bylby lepszy od podanego przez ciebie. poprostu rpzewiduje wynik koncowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
1 4 Mango Music 9-4 I Mongan M R Channon 3 6/1 opened 15/2 touched 11/2 2 6 hd Libor (IRE) 9-2 E Ahern L M Cumani 3 2/1 f opened 13/8 touched 9/4 £1000-£400 (x2) £1125-£500 £900-£400 (x5) 3 2 nk Scarlet Flyer (USA) 8-12 R L Moore G L Moore 3 7/2 ale było ciasno na celowniku !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
jeszcze jeden kon na dzis ktory przyniesie mi zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
4.05 Sandown - Windy Prospect
a propos 2.40 Sandown
strasznie wyrownana gonitwa, wbiegły praktycznie w jednym momencie - pewnie dlatego ze byl to krotki dystans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Alki masz na mysli gonitwe o 3.50?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
[quote]No i mój typ na dzisiaj: 2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair).- 3 msc po zażartej walce
pozostałe: 2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE- wygral 5.35 Yarmouth - SPACEMAN-bez miejsca i bez formy 4.25 Sandown - SCRUMMAGE- 2 msc,i tutaj świetny typ Alkiego,brawo!!! no i cytowany powyżej 3.35 Lingfield - LUNAR RIVER- 3 msc
W meczu z Alkim po dzisiejszych gonitwach: 5-3 dla Alkiego. a dla mnie finansowo bardzo remisowy dzień. pozdrawiam i do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
pora na podsumowanie, nietrafionych typow
4.35 Lingfield - Altilhar - 4 na mecie 4.05 Sandown - Windy Prospect - przybiegł w czesci srodkowej plasujac sie w polowie.
dwa typy wa pudla. pocieszeniem moze byc, tylko trafiony typ podany jako komentarz do propozycji Skunksa
4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi
8 - WIN, 20- LOST, Overall 28, SR 28%, profit +8.5 , ROI +30%
seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLL
łjba na której płynę powoli zaczyna nabierać wody z jeden burty. pora przepedzic niekrozystne wiatry (oczywiscie te morskie nie gastryczne), naprezyc zagle (wyterzyc zmysly) i obrac odpowiedni kurs (podawac trafne typy)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
ponadto widze ze przydalaby sie poprawka z ortografii (wytezyc)
gratulacje jednoczesnie dla Skunksa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
skunks, mam pytanie zwiazane z transmisjami wyscigow live. gdzie ogladasz wyscigi live, albo gdzie mozna znalezc najwieksza game torow na ktorych mozna ogladac je na zywo?
natomaist na racingpost, jest mozliwsco wykupienia abonamentu jednak tylko dla wyspiarzy. zreszta tam epwnie oferuja to samo co na attherace
korzsytam z transmisji online na attherace, ale niestety tylko wybiorcze tory sa do ogladania, zazwyczaj nie te ktore mnie internesuja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, niestety nie ogladam wyścigów na live , tylko z odtworzenia na racing-post. Kiedyś można było oglądać na BBC SPORT i na włoskiej stacji (zapomniałem nazwy). Z tego co wiem można wykupić dekoder na Racing Channel ale bliżej sie tym nie interesowałem. Ja raczej korzystam tylko z audio na live ( i tu najlepiej komentują w Sportinglife).
Za chwilę typy na dzisiaj.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|