Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
#652669 12/09/2006 07:07
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Najlepszy koń w stajni Godolphin ELECTROCUTIONIST padł na atak serca 09.09.

Bonus: Unibet
#652670 12/09/2006 08:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
przykro sie robi gdyz dobrze rozkujacy kon pada, a byc moze jak mowisz najlepszy. prawdopodobnie bylo to spowodowane nadmiera eksploatacja zwierzecia, badz nieodpowiednio dobranym programem trenigngowym. swoja droga gdzie wyszukales ta infomracje?

#652671 12/09/2006 09:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
pora rozpoczac kolejny dzien wyscigow konnych

4.35 Lingfield - Altilhar

prawdopodobnie dojdzie jeszcze jeden bieg, narazie czekamna rzowoj sytuacji w tej gonitwie. typ podam godzine przed.
gonitwa rozpoczyna sie 4.50 Sandown.

Skunks, narazie ogladasz moje plecy, 5-2, wykaz sie wczoraj bylo emocjonujaco - trafne strzały.

#652672 12/09/2006 10:17
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
przykro sie robi gdyz dobrze rozkujacy kon pada, a byc moze jak mowisz najlepszy. prawdopodobnie bylo to spowodowane nadmiera eksploatacja zwierzecia, badz nieodpowiednio dobranym programem trenigngowym. swoja droga gdzie wyszukales ta infomracje?

Informacja o tym strasznym zdarzeniu jest na oficjalnej stronie stajni: www.godolphin.com [godolphin.com]

#652673 12/09/2006 10:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
pora rozpoczac kolejny dzien wyscigow konnych

4.35 Lingfield - Altilhar

prawdopodobnie dojdzie jeszcze jeden bieg, narazie czekamna rzowoj sytuacji w tej gonitwie. typ podam godzine przed.
gonitwa rozpoczyna sie 4.50 Sandown.

Skunks, narazie ogladasz moje plecy, 5-2, wykaz sie wczoraj bylo emocjonujaco - trafne strzały.
Ja zaczynam od odpowiedzi na twojego faworyta.
Twój Altihar jest w doskonałej formie 2-rzędowe zwycięstwa, będzie faworytem tego biegu jednak niedoświadczony jeździeć + dołożenie 10 pounds = 4,5 kg wagi budzą moje wątpliwości.
Dlatego ja w tym biegu stawiam na LUNAR RIVER
A za chwilę mój typ

#652674 12/09/2006 10:59
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
No i mój typ na dzisiaj:
2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair).
gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.

pozostałe:
2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE
5.35 Yarmouth - SPACEMAN
4.25 Sandown - SCRUMMAGE
no i cytowany powyżej 3.35 Lingfield - LUNAR RIVER

Jak to widzisz Alki?

#652675 12/09/2006 11:49
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Twój Altihar jest w doskonałej formie 2-rzędowe zwycięstwa, będzie faworytem tego biegu jednak niedoświadczony jeździeć + dołożenie 10 pounds = 4,5 kg wagi budzą moje wątpliwości.
Dlatego ja w tym biegu stawiam na LUNAR RIVER
A za chwilę mój typ

Jak najbardziej trafna uwaga, co do jezdzca to praktykant, z waga zgodze sie ze jest dolozona jednak moje zrodla mowia o 6lb. skad wiadomosc o 10?

#652676 12/09/2006 12:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
No i mój typ na dzisiaj:
2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair).
gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.

pozostałe:
2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE
5.35 Yarmouth - SPACEMAN
4.25 Sandown - SCRUMMAGE
no i cytowany powyżej 3.35 Lingfield - LUNAR RIVER

Jak to widzisz Alki?

nie mam godnego konia tkroy moglby rywazlizowac z twoim typem, jednak wysune pewna propozycje, jednak nie traktuj tego jako odpowiedzi na Twoj typ dnia, raczej jako moja spekulacje
koncowa trojka przedstawia sie wg. mnie nastepujaco (chociaz w tym biegu premiowane sa tylko 2 pierwsze miejsca)

1. Libor
2. SCARLET FLYER
3. Memphis Man

2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE - propozycja Reem Al Fallah

4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi

#652677 12/09/2006 12:38
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
[quote]

Jak najbardziej trafna uwaga, co do jezdzca to praktykant, z waga zgodze sie ze jest dolozona jednak moje zrodla mowia o 6lb. skad wiadomosc o 10?
poprzednio niósł 8 kamieni i 13 funtów
a teraz 9 kamieni i 10 funtów
po mojemu daje to różnicę 10 funtów

#652678 12/09/2006 12:40
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
[quote]No i mój typ na dzisiaj:
2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair).
gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.


nie mam godnego konia tkroy moglby rywazlizowac z twoim typem, jednak wysune pewna propozycje, jednak nie traktuj tego jako odpowiedzi na Twoj typ dnia, raczej jako moja spekulacje
koncowa trojka przedstawia sie wg. mnie nastepujaco (chociaz w tym biegu premiowane sa tylko 2 pierwsze miejsca)

1. Libor
2. SCARLET FLYER
3. Memphis Man

2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE - propozycja Reem Al Fallah

4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi
nie wiem czy zrozumiałem,kontrujesz swoim LIBOREM (do naszej rywalizacji) czy nie ?

#652679 12/09/2006 13:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Quote
[quote]No i mój typ na dzisiaj:
2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair).
gonitwa ma zdecydowanego faworyta ogiera Libor,ja jednak liczę j.w.konika który dłużej odpoczywał i biegnie pod niższą wagą.


nie mam godnego konia tkroy moglby rywazlizowac z twoim typem, jednak wysune pewna propozycje, jednak nie traktuj tego jako odpowiedzi na Twoj typ dnia, raczej jako moja spekulacje
koncowa trojka przedstawia sie wg. mnie nastepujaco (chociaz w tym biegu premiowane sa tylko 2 pierwsze miejsca)

1. Libor
2. SCARLET FLYER
3. Memphis Man

2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE - propozycja Reem Al Fallah

4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi
nie wiem czy zrozumiałem,kontrujesz swoim LIBOREM (do naszej rywalizacji) czy nie ?

nie traktuje tego jako kontry. nie podejmuje sie podania oficajalnie konia ktory bylby lepszy od podanego przez ciebie. poprostu rpzewiduje wynik koncowy

#652680 12/09/2006 13:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
1 4 Mango Music 9-4 I Mongan M R Channon 3 6/1
opened 15/2 touched 11/2
2 6 hd Libor (IRE) 9-2 E Ahern L M Cumani 3 2/1 f
opened 13/8 touched 9/4 £1000-£400 (x2) £1125-£500 £900-£400 (x5)
3 2 nk Scarlet Flyer (USA) 8-12 R L Moore G L Moore 3 7/2
ale było ciasno na celowniku !!!

#652681 12/09/2006 14:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
jeszcze jeden kon na dzis ktory przyniesie mi zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

4.05 Sandown - Windy Prospect




a propos 2.40 Sandown

strasznie wyrownana gonitwa, wbiegły praktycznie w jednym momencie - pewnie dlatego ze byl to krotki dystans.

#652682 12/09/2006 14:10
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Alki masz na mysli gonitwe o 3.50?

#652683 12/09/2006 14:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
tak o 4.50

#652684 12/09/2006 16:51
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
[quote]No i mój typ na dzisiaj:
2.40 Sandown - SCARLET FLYER (7,8 Betfair).- 3 msc po zażartej walce

pozostałe:
2.50 Yarmouth - STEAM CUISINE- wygral
5.35 Yarmouth - SPACEMAN-bez miejsca i bez formy
4.25 Sandown - SCRUMMAGE- 2 msc,i tutaj świetny typ Alkiego,brawo!!!
no i cytowany powyżej 3.35 Lingfield - LUNAR RIVER- 3 msc

W meczu z Alkim po dzisiejszych gonitwach:
5-3 dla Alkiego.
a dla mnie finansowo bardzo remisowy dzień.
pozdrawiam i do jutra

#652685 12/09/2006 17:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
pora na podsumowanie, nietrafionych typow


4.35 Lingfield - Altilhar - 4 na mecie
4.05 Sandown - Windy Prospect - przybiegł w czesci srodkowej plasujac sie w polowie.

dwa typy wa pudla. pocieszeniem moze byc, tylko trafiony typ podany jako komentarz do propozycji Skunksa

4.25 Sandown - SCRUMMAGE - moj typ to Kasumi

8 - WIN, 20- LOST, Overall 28, SR 28%, profit +8.5 , ROI +30%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLL

łjba na której płynę powoli zaczyna nabierać wody z jeden burty. pora przepedzic niekrozystne wiatry (oczywiscie te morskie nie gastryczne), naprezyc zagle (wyterzyc zmysly) i obrac odpowiedni kurs (podawac trafne typy)

#652686 12/09/2006 17:53
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
ponadto widze ze przydalaby sie poprawka z ortografii (wytezyc)

gratulacje jednoczesnie dla Skunksa.

#652687 13/09/2006 09:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
skunks, mam pytanie zwiazane z transmisjami wyscigow live. gdzie ogladasz wyscigi live, albo gdzie mozna znalezc najwieksza game torow na ktorych mozna ogladac je na zywo?

natomaist na racingpost, jest mozliwsco wykupienia abonamentu jednak tylko dla wyspiarzy. zreszta tam epwnie oferuja to samo co na attherace

korzsytam z transmisji online na attherace, ale niestety tylko wybiorcze tory sa do ogladania, zazwyczaj nie te ktore mnie internesuja.

#652688 13/09/2006 10:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
niestety nie ogladam wyścigów na live , tylko z odtworzenia na racing-post. Kiedyś można było oglądać na BBC SPORT i na włoskiej stacji (zapomniałem nazwy).
Z tego co wiem można wykupić dekoder na Racing Channel ale bliżej sie tym nie interesowałem.
Ja raczej korzystam tylko z audio na live ( i tu najlepiej komentują w Sportinglife).

Za chwilę typy na dzisiaj.

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, rafal08, Sensei, betowiec, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,951 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,405
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1