W 8 meczach 1 gol do 15 minuty - poziom piłki się wyrównał tak jak w reprezentacjach ?
Ja uważam, że grają przereklamowni piłkarze którzy potrzebuję kilkunastu sytuacji by zdobyć gola
Napakowani raczej. Przecież teraz nie padają technicznie strzelone gole, same wciski na siłę. Pełno bambusów, którzy tylko przerywają akcję. Grać się nie da.
Jutro również spróbuję te BTS-y w 1 połowie jako 4/8. I później znowu i znowu aż w końcu zaczną strzelać jak już nikt nie będzie się tego spodziewał, a co!
Jutro również spróbuję te BTS-y w 1 połowie jako 4/8. I później znowu i znowu aż w końcu zaczną strzelać jak już nikt nie będzie się tego spodziewał, a co!
i wtedy ich zaskoczymy chyba nie tylko my to zagraliśmy i buki by za dużo przegrały musimy zrobić taki numer w tajemnicy
Jutro również spróbuję te BTS-y w 1 połowie jako 4/8. I później znowu i znowu aż w końcu zaczną strzelać jak już nikt nie będzie się tego spodziewał, a co!
i wtedy ich zaskoczymy chyba nie tylko my to zagraliśmy i buki by za dużo przegrały musimy zrobić taki numer w tajemnicy