|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
dzis zwyciezcow widze w koniach majacych potencjal, pomimo niedostrzezenia przez oddsmakerow oraz osob ze srodowiska, daltego kursy sa imponujace jak wygrane w totolotka.
4.15 Beverley - Cheviot Heights 4.50 Beverley - Big Bradford
do 4.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Zacznę dzisiaj nietypowo. Wiekszość uznanych typerów wskazuje dzisiaj jako swój typ konia SIR NOD który pobiegnie w Beverley o godz.4.20 Waszej ocenie pozostawiam czy warto skorzystać i zagrać. Ja osobiście nie lokuję swoich środków w tej gonitwie.
Mój typ dnia: 4.00 Yarmouth - PEVENSEY
z pozostałych: 2.55 Yarmouth - JASSOOS 4.30 Yarmouth - GOWER SONG 5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET
kolej na Alkiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, Na twojego CHEVIOT HEIGHTS daję BOLLIN DOLLY Natomiast na BIG BRADFORD nie mam swojego typa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Mój typ dnia: 4.00 Yarmouth - PEVENSEY
z pozostałych: 2.55 Yarmouth - JASSOOS 4.30 Yarmouth - GOWER SONG 5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET
kolej na Alkiego. Bardzo dobrze się sklada ze typem dnia jest 4.00 Yarmouth - PEVENSEY. Specyfika podawanych przeze mnie typow bardzo czesto powoduje ze nie moge wybrac 1 sporod wielu zazwyczaj 2,3 typow, powodujac iz jest ich wieksza liczba. W nawiazaniu do twojej Nap Selection, rowniez rozwazam podanie tu swojego typu zarowno w formie naszej prywatnej rywalizacji, jak rowniez mojego typu dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wiec zapowiada sie gorąco. Prawie jak zawsze jestem odmiennego zdania i to nie z przekory, tylko czystej kalkulacji. Do godziny 5 zostalo jeszcze troche czasu, musze sie oswoic z ta decyzja, ok. godziny przed podam moj typna te gonitwe. odnoszac sie do pozostalych gonitw 2.55 Yarmouth - JASSOOS - nie mam zdania (z pewnoscia ten bieg zaintersuje jednego z forumowiczow) 4.30 Yarmouth - GOWER SONG - zgadzam sie rowniez stawiam na niego, ale tylko wirtualnie 5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET - brak zdania, za trudna gonitwa do oszacowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Mój typ dnia: 4.00 Yarmouth - PEVENSEY zdecydowalem sie juz teraz 4.00 Yarmouth - PEVENSEY - moj typ "High Command" na drugim miejscu widze "Babe Maccool" , strasznie ciezko bylo mi podjac decyzje ktory z nich ma isc jako odpowiedz na twoja propozycje. Dodam do moich selekcji dnia 4.00 Yarmouth - "High Command" i "Babe Maccool", a wiec w tym jednym wyscigu gram az na 2 konie, taki nie do konca Dutch
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Mój typ dnia: 4.00 Yarmouth - PEVENSEY zdecydowalem sie juz teraz 4.00 Yarmouth - PEVENSEY - moj typ "High Command" na drugim miejscu widze "Babe Maccool" , strasznie ciezko bylo mi podjac decyzje ktory z nich ma isc jako odpowiedz na twoja propozycje. Dodam do moich selekcji dnia 4.00 Yarmouth - "High Command" i "Babe Maccool", a wiec w tym jednym wyscigu gram az na 2 konie, taki nie do konca Dutch Wyglada na to,że będzie to gonitwa dnia muszę przyznać ,że wybrałeś najlepszego dżokeja Frankiego Detorriego i mojego pupila Michaela Hilla. Ja jednak stawiam na młokosa Roberta Winstona , uwierz mi Alki moja kobyłka wygra w cuglach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
ladnie , szedl jak burza przez caly wyscigi, non stop na przodzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
No tak,Philip Robinson w żółtym kabzonie cały czas po froncie, oj dał zarobić dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
4.00 Yarmouth - PEVENSEY - moj typ "High Command" jak sie zwykło mówic High Command połknał PEVENSEY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> daleko , daleko za moim faworytem. mialem sile w nogach, na ostatnich 150 metrach odskoczyl na 3-4 dlugosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054 |
High Command - piekny kursik, tylko pogratulowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Podsumowanie
4.15 Beverley - Cheviot Heights Lost 4.50 Beverley - Big Bradford Lost 4.00 Yarmouth - "High Command" Won SP 5, "Babe Maccool" Lost
ewidentnie nie wchodza typy z wysokimi kursami, jak do tej pory podalem ich chyba 6 tylko 2 byly bliskie (dwukrotnie 2 miejsce). mimo tego nie mam zamiaru rezygnowac z wynajdowania koni uznawanych za outsiderow.
9 - WIN, 23- LOST, Overall 32, SR 28%, profit +9.5 , ROI +29%
seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)
(WL) - dwa typy na jedna gonitwe
rywalizacja : Alki vs Skunks 6-4 (jesli nigdzie sie nie pomylilem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Zacznę dzisiaj nietypowo. Wiekszość uznanych typerów wskazuje dzisiaj jako swój typ konia SIR NOD który pobiegnie w Beverley o godz.4.20 Waszej ocenie pozostawiam czy warto skorzystać i zagrać. Ja osobiście nie lokuję swoich środków w tej gonitwie.
Mój typ dnia: 4.00 Yarmouth - PEVENSEY
z pozostałych: 2.55 Yarmouth - JASSOOS 4.30 Yarmouth - GOWER SONG 5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET Sir Nod- typ angoli - win PEVENSEY-wszystko już napisał Alki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> JASSOOS- win GOWER SONG - 2 place DEL MAR SUNSET - 2 place miły dzień potwierdzam w rywalizacji Alki v Skunks 6-4 dziękuję za uwagę i do jutra PS. Alki na twoim HIGH COMMAND nie jechał L.Dettori tylko skądinąd znany ze Służewca poczciwy John Egan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Dzisiaj zacznę tak jak wczoraj czyli od "gorących" typów wyspiarzy: 4.30 Ponterfract - EBTIKAAR - i tutaj się zgadzam,trudno będzie go ograć 3.05 Yarmouth - THE ILLIES - mam duże wątpliwości,bardzo długo pauzował
Mój typ dnia: 2.30 Yarmouth - LION SANDS (tak trochę na złość Alkiemu )
z pozostałych: 5.00 Ponterfract - SPELL CASTING 2.10 Ayr- EAGER IGOR 4.20 Ayr - HAWKITT
Pozostałe proszę traktować jako typy each-way ty tyle na razie, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Dzisiaj zacznę tak jak wczoraj czyli od "gorących" typów wyspiarzy: 4.30 Ponterfract - EBTIKAAR - i tutaj się zgadzam,trudno będzie go ograć 3.05 Yarmouth - THE ILLIES - mam duże wątpliwości,bardzo długo pauzował
Mój typ dnia: 2.30 Yarmouth - LION SANDS (tak trochę na złość Alkiemu )
z pozostałych: 5.00 Ponterfract - SPELL CASTING 2.10 Ayr- EAGER IGOR 4.20 Ayr - HAWKITT
Pozostałe proszę traktować jako typy each-way ty tyle na razie, pozdrawiam witam pora na podbudowanie stanu konta, choc dzis nie bedzie sporego wyboru, mysle ze znajde 1 warty zagrania typ. Skad, bierzesz, typy wyspiarzy, ciekawi mnie to bardzo. Jesli mozna wiedziec kto kryje sie pod osoba wyspiarza? 2.30 Yarmouth - LION SANDS - i co moge tu zaproponowac, nic tylko potwierdzic twoj wybor. natomiast jako drugiego widze w tym biegu Paceman, pokusze sie jeszcze o miejsce trzecie Kingsmead. Dzis nie bedzie rywalizacji z mojej strony. 5.00 Ponterfract - SPELL CASTING - Mobaasher 4.20 Ayr - HAWKITT - dobra forma ostatnio 3-7 43%, ma szanse
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Skad, bierzesz, typy wyspiarzy, ciekawi mnie to bardzo. Jesli mozna wiedziec kto kryje sie pod osoba wyspiarza?
Oczywiście wynika to z kumulacji typów podawanych przez typerów angielskich gazet (sporting-life, racing post , klasyfikacji nap-ów na dany dzień i opracowań attherace )
Szkoda,że podałeś swojego kontrkandydata na mojego LION SANDS,miałbym pewny punkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a tak muszę czekać na twojego NAPa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Skad, bierzesz, typy wyspiarzy, ciekawi mnie to bardzo. Jesli mozna wiedziec kto kryje sie pod osoba wyspiarza?
Oczywiście wynika to z kumulacji typów podawanych przez typerów angielskich gazet (sporting-life, racing post , klasyfikacji nap-ów na dany dzień i opracowań attherace )
Szkoda,że podałeś swojego kontrkandydata na mojego LION SANDS,miałbym pewny punkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a tak muszę czekać na twojego NAPa nie podałeś oczywiście, a PACEMAN drugi jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
z mojego koszyka wysypały sie na dzis dwie gonitwy, chociaz mam na mysli jeszcze jedna, ale zobaczymy, moze pozniej cos z tego wyniknie, dzis bede pomnazal kapital na tych gonitwach
5.30 Pontefract - Ebtikaar 5.50 Ayr - Apache Nation
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Alki, a bedzie jeszcze jakiś konik do naszej "wojenki"? Co do tych powyżej to: EBTIKAAR - jak pisałem, żelazny faworyt dzisiejszego dnia prasy angielskiej i gram go. APACHE NATION -dobry typ lecz ja dodałbym tu ESOTERICA
Myślę ,że Alki podzieli moją zachetę do śmielszego wypowiadania się sympatyków wyścigów w UK , jest naprawdę fajny temacik a i kaskę trzeba pomnażać. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
wiem iz dzien dobiega ku koncowi, przynajmniej juz jest po polmetku. Troche za pozno na typ dnia, jednak podam jeszcze jeden typ, ktory wliczam do swojej indywidualnej batali z liczbami
6.20 Ayr - H Harrison
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
RESPECT za 4.50 W Ayr dopiero wrócilem izdazylem zagrac tylko to z Waszych typów
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|