Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
#652689 13/09/2006 11:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
dzis zwyciezcow widze w koniach majacych potencjal, pomimo niedostrzezenia przez oddsmakerow oraz osob ze srodowiska, daltego kursy sa imponujace jak wygrane w totolotka.

4.15 Beverley - Cheviot Heights
4.50 Beverley - Big Bradford

do 4.20

Bonus: Unibet
#652690 13/09/2006 11:19
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Zacznę dzisiaj nietypowo.
Wiekszość uznanych typerów wskazuje dzisiaj jako swój typ
konia SIR NOD który pobiegnie w Beverley o godz.4.20
Waszej ocenie pozostawiam czy warto skorzystać i zagrać.
Ja osobiście nie lokuję swoich środków w tej gonitwie.

Mój typ dnia:
4.00 Yarmouth - PEVENSEY

z pozostałych:
2.55 Yarmouth - JASSOOS
4.30 Yarmouth - GOWER SONG
5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET

kolej na Alkiego.

#652691 13/09/2006 11:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
Na twojego CHEVIOT HEIGHTS daję BOLLIN DOLLY
Natomiast na BIG BRADFORD nie mam swojego typa.

#652692 13/09/2006 11:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Mój typ dnia:
4.00 Yarmouth - PEVENSEY

z pozostałych:
2.55 Yarmouth - JASSOOS
4.30 Yarmouth - GOWER SONG
5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET

kolej na Alkiego.

Bardzo dobrze się sklada ze typem dnia jest 4.00 Yarmouth - PEVENSEY. Specyfika podawanych przeze mnie typow bardzo czesto powoduje ze nie moge wybrac 1 sporod wielu zazwyczaj 2,3 typow, powodujac iz jest ich wieksza liczba.

W nawiazaniu do twojej Nap Selection, rowniez rozwazam podanie tu swojego typu zarowno w formie naszej prywatnej rywalizacji, jak rowniez mojego typu dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a wiec zapowiada sie gorąco. Prawie jak zawsze jestem odmiennego zdania i to nie z przekory, tylko czystej kalkulacji. Do godziny 5 zostalo jeszcze troche czasu, musze sie oswoic z ta decyzja, ok. godziny przed podam moj typna te gonitwe.

odnoszac sie do pozostalych gonitw

2.55 Yarmouth - JASSOOS - nie mam zdania (z pewnoscia ten bieg zaintersuje jednego z forumowiczow)
4.30 Yarmouth - GOWER SONG - zgadzam sie rowniez stawiam na niego, ale tylko wirtualnie
5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET - brak zdania, za trudna gonitwa do oszacowania

#652693 13/09/2006 11:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Mój typ dnia:
4.00 Yarmouth - PEVENSEY


zdecydowalem sie juz teraz


4.00 Yarmouth - PEVENSEY - moj typ "High Command"

na drugim miejscu widze "Babe Maccool" , strasznie ciezko bylo mi podjac decyzje ktory z nich ma isc jako odpowiedz na twoja propozycje.

Dodam do moich selekcji dnia

4.00 Yarmouth - "High Command" i "Babe Maccool", a wiec w tym jednym wyscigu gram az na 2 konie, taki nie do konca Dutch

#652694 13/09/2006 12:08
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
Quote
Mój typ dnia:
4.00 Yarmouth - PEVENSEY


zdecydowalem sie juz teraz


4.00 Yarmouth - PEVENSEY - moj typ "High Command"

na drugim miejscu widze "Babe Maccool" , strasznie ciezko bylo mi podjac decyzje ktory z nich ma isc jako odpowiedz na twoja propozycje.

Dodam do moich selekcji dnia

4.00 Yarmouth - "High Command" i "Babe Maccool", a wiec w tym jednym wyscigu gram az na 2 konie, taki nie do konca Dutch
Wyglada na to,że będzie to gonitwa dnia muszę przyznać ,że wybrałeś najlepszego dżokeja Frankiego Detorriego i mojego pupila Michaela Hilla. Ja jednak stawiam na młokosa Roberta Winstona , uwierz mi Alki moja kobyłka wygra w cuglach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#652695 13/09/2006 13:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
2.55 Yarmouth - JASSOOS


ladnie , szedl jak burza przez caly wyscigi, non stop na przodzie.

#652696 13/09/2006 14:04
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
No tak,Philip Robinson w żółtym kabzonie cały czas po froncie, oj dał zarobić dzisiaj

#652697 13/09/2006 15:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
4.00 Yarmouth - PEVENSEY - moj typ "High Command"

jak sie zwykło mówic High Command połknał PEVENSEY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> daleko , daleko za moim faworytem. mialem sile w nogach, na ostatnich 150 metrach odskoczyl na 3-4 dlugosci.

#652698 13/09/2006 15:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,054
High Command - piekny kursik, tylko pogratulowac

#652699 13/09/2006 15:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554

Podsumowanie


4.15 Beverley - Cheviot Heights Lost
4.50 Beverley - Big Bradford Lost
4.00 Yarmouth - "High Command" Won SP 5, "Babe Maccool" Lost

ewidentnie nie wchodza typy z wysokimi kursami, jak do tej pory podalem ich chyba 6 tylko 2 byly bliskie (dwukrotnie 2 miejsce). mimo tego nie mam zamiaru rezygnowac z wynajdowania koni uznawanych za outsiderow.

9 - WIN, 23- LOST, Overall 32, SR 28%, profit +9.5 , ROI +29%

seria - LWLLLLLWLLLWWLL(WL)WWLLLLLWLLLLL(WL)

(WL) - dwa typy na jedna gonitwe

rywalizacja : Alki vs Skunks 6-4 (jesli nigdzie sie nie pomylilem)

#652700 13/09/2006 17:44
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
Zacznę dzisiaj nietypowo.
Wiekszość uznanych typerów wskazuje dzisiaj jako swój typ
konia SIR NOD który pobiegnie w Beverley o godz.4.20
Waszej ocenie pozostawiam czy warto skorzystać i zagrać.
Ja osobiście nie lokuję swoich środków w tej gonitwie.

Mój typ dnia:
4.00 Yarmouth - PEVENSEY

z pozostałych:
2.55 Yarmouth - JASSOOS
4.30 Yarmouth - GOWER SONG
5.15 Sandown - DEL MAR SUNSET
Sir Nod- typ angoli - win
PEVENSEY-wszystko już napisał Alki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
JASSOOS- win
GOWER SONG - 2 place
DEL MAR SUNSET - 2 place
miły dzień
potwierdzam w rywalizacji Alki v Skunks 6-4
dziękuję za uwagę i do jutra
PS.
Alki na twoim HIGH COMMAND nie jechał L.Dettori tylko skądinąd znany ze Służewca poczciwy John Egan

#652701 14/09/2006 08:49
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Dzisiaj zacznę tak jak wczoraj czyli od "gorących" typów wyspiarzy:
4.30 Ponterfract - EBTIKAAR - i tutaj się zgadzam,trudno będzie go ograć
3.05 Yarmouth - THE ILLIES - mam duże wątpliwości,bardzo długo pauzował

Mój typ dnia:
2.30 Yarmouth - LION SANDS (tak trochę na złość Alkiemu )

z pozostałych:
5.00 Ponterfract - SPELL CASTING
2.10 Ayr- EAGER IGOR
4.20 Ayr - HAWKITT

Pozostałe proszę traktować jako typy each-way
ty tyle na razie, pozdrawiam

#652702 14/09/2006 09:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
Quote
Dzisiaj zacznę tak jak wczoraj czyli od "gorących" typów wyspiarzy:
4.30 Ponterfract - EBTIKAAR - i tutaj się zgadzam,trudno będzie go ograć
3.05 Yarmouth - THE ILLIES - mam duże wątpliwości,bardzo długo pauzował

Mój typ dnia:
2.30 Yarmouth - LION SANDS (tak trochę na złość Alkiemu )

z pozostałych:
5.00 Ponterfract - SPELL CASTING
2.10 Ayr- EAGER IGOR
4.20 Ayr - HAWKITT

Pozostałe proszę traktować jako typy each-way
ty tyle na razie, pozdrawiam

witam
pora na podbudowanie stanu konta, choc dzis nie bedzie sporego wyboru, mysle ze znajde 1 warty zagrania typ.

Skad, bierzesz, typy wyspiarzy, ciekawi mnie to bardzo. Jesli mozna wiedziec kto kryje sie pod osoba wyspiarza?

2.30 Yarmouth - LION SANDS - i co moge tu zaproponowac, nic tylko potwierdzic twoj wybor. natomiast jako drugiego widze w tym biegu Paceman, pokusze sie jeszcze o miejsce trzecie Kingsmead. Dzis nie bedzie rywalizacji z mojej strony.

5.00 Ponterfract - SPELL CASTING - Mobaasher
4.20 Ayr - HAWKITT - dobra forma ostatnio 3-7 43%, ma szanse

#652703 14/09/2006 09:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749


Skad, bierzesz, typy wyspiarzy, ciekawi mnie to bardzo. Jesli mozna wiedziec kto kryje sie pod osoba wyspiarza?

Oczywiście wynika to z kumulacji typów podawanych przez typerów angielskich gazet (sporting-life, racing post , klasyfikacji nap-ów na dany dzień i opracowań attherace )

Szkoda,że podałeś swojego kontrkandydata na mojego LION SANDS,miałbym pewny punkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a tak muszę czekać na twojego NAPa

#652704 14/09/2006 09:56
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
Skad, bierzesz, typy wyspiarzy, ciekawi mnie to bardzo. Jesli mozna wiedziec kto kryje sie pod osoba wyspiarza?

Oczywiście wynika to z kumulacji typów podawanych przez typerów angielskich gazet (sporting-life, racing post , klasyfikacji nap-ów na dany dzień i opracowań attherace )

Szkoda,że podałeś swojego kontrkandydata na mojego LION SANDS,miałbym pewny punkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, a tak muszę czekać na twojego NAPa

nie podałeś oczywiście, a PACEMAN drugi jak nic

#652705 14/09/2006 10:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
z mojego koszyka wysypały sie na dzis dwie gonitwy, chociaz mam na mysli jeszcze jedna, ale zobaczymy, moze pozniej cos z tego wyniknie, dzis bede pomnazal kapital na tych gonitwach

5.30 Pontefract - Ebtikaar
5.50 Ayr - Apache Nation

#652706 14/09/2006 10:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Alki,
a bedzie jeszcze jakiś konik do naszej "wojenki"?
Co do tych powyżej to:
EBTIKAAR - jak pisałem, żelazny faworyt dzisiejszego dnia prasy angielskiej i gram go.
APACHE NATION -dobry typ lecz ja dodałbym tu ESOTERICA

Myślę ,że Alki podzieli moją zachetę do śmielszego wypowiadania się sympatyków wyścigów w UK , jest naprawdę fajny temacik a i kaskę trzeba pomnażać.
pozdrawiam

#652707 14/09/2006 15:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
wiem iz dzien dobiega ku koncowi, przynajmniej juz jest po polmetku. Troche za pozno na typ dnia, jednak podam jeszcze jeden typ, ktory wliczam do swojej indywidualnej batali z liczbami


6.20 Ayr - H Harrison

#652708 14/09/2006 16:02
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
RESPECT za 4.50 W Ayr dopiero wrócilem izdazylem zagrac tylko to z Waszych typów

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1