|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ładny cyrk z tym stadionem Pogoni. Jakby to określił guru imc - polska dzicz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Ładny cyrk z tym stadionem Pogoni. Jakby to określił guru imc - polska dzicz.   Tak go kompromitujecie w tym TiO, że gotów jeszcze z tej rozpaczy szarpnąć się na życie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie Master, ludzie doświadczeni na wyścigach szczurów ( bez obrazy )mają instynkt przetrwania nawet w najgorszych warunkach. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
my dzisiaj jedziemy bez czterech zawodnikow z pierwszego skladu " Szkoleniowiec Cracovii, Jacek Zieliński na przedmeczowej konferencji stwierdził, że jego zespół chce awansować do ćwierćfinału Pucharu Polski. - To nie jest żadna próba generalna przed spotkaniem z Ruchem. Traktujemy Puchar Polski bardzo poważnie i tak podchodzimy do tego meczu - powiedział 54-letni trener cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową. - Chcemy zareagować pozytywnie po ostatnich wydarzeniach. Przeżywamy obecnie najtrudniejszy okres od momentu, kiedy jestem w Krakowie. Chcemy wygrać i w lepszych nastrojach przystąpić do spotkania z Ruchem - zakończył. " wypowiedz Jacka Zielińskiego z godziny 12:21Krakowska drużyna zmierzy się we wtorek o godz. 17:45 z GKS-em Katowice.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Trener Zieliński zabrał do Katowic następująca osiemnastkę:
CRACOVIA Kraków
Bramkarze: Grzegorz Sandomierski, Krystian Stępniowski.
Obrońcy: Luiz Carlos Santos Deleu, Paweł Jaroszyński, Piotr Polczak, Bartosz Rymaniak, Hubert Wołąkiewicz.
Pomocnicy: Marcin Budziński, Mateusz Cetnarski, Miroslav Èovilo, Damian Dąbrowski, Boubacar Diabang, Bartosz Kapustka, Mateusz Wdowiak, Łukasz Zejdler.
Napastnicy: Erik Jendri¹ek, Krzysztof Szewczyk, Deniss Rakels.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Niszczymy dzis buka peffki jakies na dzis?  taaaak, ubijemy gnoja ... pefe pef poproszę, gram za dziesięć tysia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Niszczymy dzis buka peffki jakies na dzis?  taaaak, ubijemy gnoja ... pefe pef poproszę, gram za dziesięć tysia  Goncerz i Rakels nie strzelą gola  wystrzelali się już w: http://www.gkskatowice.eu/media/supersnajper-goncerz-vs-rakels
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
BKS jak szukasz ov to mecz Sparty R. Wygrają z hcp. Już 1x1 a grają 15'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
w Sivasspor po gola do HT ! @2.30 ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS jak szukasz ov to mecz Sparty R. Wygrają z hcp. Już 1x1 a grają 15'. przespałem ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Ładny cyrk z tym stadionem Pogoni. Jakby to określił guru imc - polska dzicz.   Tak go kompromitujecie w tym TiO, że gotów jeszcze z tej rozpaczy szarpnąć się na życie. szczerze mowiac to moze jezeli chodzi o samo maritum tematu to i moze imc dostaje po galotach bo sila zlego na jednego ale jakbysmy spojrzeli tylko na sama sztuke konwersacji i znijania argumentow, to jednak imc pogonil tam kilku, ktorzy przeszli z merytorycznej dyskusji na wyzwiska bo juz nie dawali rady i nie mowie tutaj o pryszczatej jagusi, ktora wszedzie jest za niegrozna maskotke bez zeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no ale na koniec imc pekl i pojawil sie witalis co juz deprecjonuje jego wczesniejsze dokonania
swoja droga zastanawiam sie czy na forum tez dzialaja wynajeci pisacze na okreslona teze?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Sandhausen nawalac po wina! I danbie dnia Bray strzeli ma wejsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
BKS jak szukasz ov to mecz Sparty R. Wygrają z hcp. Już 1x1 a grają 15'. przespałem ...  Sporo jeszcze dzisiaj, na pewno cos będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Austra Kobiety ov 1.5 HT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Usti-Slavia ov0,5 HT @2,05
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Usti-Slavia ov0,5 HT @2,05 dokładnie w tej samej sekundzie strzelili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Vitolo, Skoda Xanthi @9,43 Metz @3,88 Sociedad @3,14 Sunderland @6,95 Powodzenia wszystkim, a zwłaszcza burbonowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Usti-Slavia ov0,5 HT @2,05 dokładnie w tej samej sekundzie strzelili  tym razem postawiłem przed napisaniem 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|