|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Lewy strzelił w 9 minut tyle bramek ile Lech w całym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dokładam Espanyol 2 gol @ 4.75 stawka 2/10 Zaraz ich zabiją z kontry  peffka potwierdzam  ale nie gram tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ja tam nie lubie Lewandowskiego jakoś
moze nie ze nie lubie ale loto mi ten kolo mam to samo. jakoś mnie wkur... jego osoba. Co innego Błaszczy albo Piszczek którzy zresztą tez Lewego nie trawili A ja właśnie kanara nie trawie. Lewego lubiłem jeszcze jak grał w Pruszkowie. Pamiętam nawet jak na Traugutta przyjechał i grał z Lechią. Był z 3 albo 4 poziomy wyżej niż cała 2 liga. Ale Miro Ciciak miał wtedy asa w rękawie - Arruabarenę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Typowi HEJTERSI Robert kreuje Historię piłki a oni że ma zonę hujową  Biczu przykre że nie kumasz o co nam chodzi. my o czymś innym a Ty o czymś innym Zawsze tak jest, ze jak sie cos powie na jakas osobe na piedestale czy ta jak teraz na muslimow to od razu druga strona przypina latke w przypadku Lewego hejtera, co mu zazdrosci zony i kasy a w przypadku muslimow rasisty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Dokładam Espanyol 2 gol @ 4.75 stawka 2/10 Zaraz ich zabiją z kontry  stawiam w takim razie na gola dla valencii- pewne info"_ Albo 1-0 albo 2-0 - tu jestem pewny na 95%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,754 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,754 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ja tam nie lubie Lewandowskiego jakoś
moze nie ze nie lubie ale loto mi ten kolo mam to samo. jakoś mnie wkur... jego osoba. Co innego Błaszczy albo Piszczek którzy zresztą tez Lewego nie trawili co ma znaczyć? : Jakoś mnie wkurwia jego osoba może coś źle zrozumiałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Lewy strzelił w 9 minut tyle bramek ile Lech w całym sezonie. Dobre Kura 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Hamburgery i Brema ladowac po golu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Typowi HEJTERSI Robert kreuje Historię piłki a oni że ma zonę hujową  Biczu przykre że nie kumasz o co nam chodzi. my o czymś innym a Ty o czymś innym daj na luz, człowiek, Polak przechodzi do historii, i chuj kogo obchodzi kogo lubisz, a kogo nie, ja lubię swoją żonę, swoich znajomych, a Ty lubisz Piszczka i kanara, tylko co to ma do 5 bramek Lewandowskiego??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
do historii to lewy przejdzie jak zostanie krolem strzelcow na mistrzostwach, na ktorych Polska zdobedzie puchar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
do historii to lewy przejdzie jak zostanie krolem strzelcow na mistrzostwach, na ktorych Polska zdobedzie puchar  no to już jest science-fiction
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Valencia to słabizna
kurs w przerwie na Espanyol 1.72 przy wyniku 1-0 dla Espanyolu pobrałem, zobaczymy czy warto było
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kurwa dajcie na luz. Jedziecie po nim jak po łysej kobyle przy każdym meczu repry. Teraz ma historyczny wyczyn i jest tak samo. A prawda jest taka, że Polska takiego gracza nie miała dawno i długo lepszego mieć nie będzie.
Tak samo jak jechane jest po CR7 i Messim. Obaj przechuje ale hejt musi być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Typowi HEJTERSI Robert kreuje Historię piłki a oni że ma zonę hujową  Biczu przykre że nie kumasz o co nam chodzi. my o czymś innym a Ty o czymś innym Zawsze tak jest, ze jak sie cos powie na jakas osobe na piedestale czy ta jak teraz na muslimow to od razu druga strona przypina latke w przypadku Lewego hejtera, co mu zazdrosci zony i kasy a w przypadku muslimow rasisty. za dużo piszesz w dziale Polityka  Chodzi o to że rozumiem nie lubi Lewego czy jego ŻOny choć nie wiem za co ba zna ich tylko z onetu  ale nie napisał by tego gdyby Lewy nie strzeli 5 bramek w 9 minut o to chodzi ma prawo ich nie lubić ale pisać że jest wkurwiający akurat jak przeszedł do historii dla mnie jest zwykłym hejterstwem ps: muslimów też nie lubie i nie che ich w Polsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Panowie, mamy grajka z najwyższej pułki. Trzeba się cieszyć bo nie wiadomo kiedy będzie następny taki. Czytałem gdzieś, że zapierdalal zawsze na treningach jak należy, a nawet właśnie więcej niż inni. Doszedł do wszystkiego ciężka praca plus talentem. I za to szacunek się należy. Z drugiej strony co mnie tam jego panna obchodzi. Ja z nią nie śpię ani nie rozmawiam. Przede wszystkim nawet jej nie znam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie wszyscy to rozumieją Fechu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
wlasnie zobaczylem powtorke 5. bramki.... mocno
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|