|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Dla zarobku to wyemigrował Tusk, Lewy bardziej dla kariery by sie dalej rozwijac czego polska liga juz by mu tego postepu nie dala po tym jak zostal krolem strzelcow, a kasa to nagroda za robote jaka wykonuje, a wykonuje ja bardzo dobrze co wczoraj nam zademenstrowal, po takim meczu powinien byc juz przyspawany do pierwszej 11-stki do konca sezonu  jesli oczywiscie bedzie zdrowy czego mu zyczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dla zarobku to wyemigrował Tusk, Lewy bardziej dla kariery by sie dalej rozwijac Tak userze Ładziak, rozwijaj się rozwijaj. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie wiem do czego pijesz akagi ze Lewy to emigracja zarobkowa
Lewy wyjechał zeby sie rozwijac dzisiaj spokojnie
przy pomocy sponsorów dostalby w Legii czy Lechu 600000 pln msc
plus reklamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
CFab klekajcie narody bardzo dobre typy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Lewandowski to tylko temat zastępczy...
dla Volkswagena który zrobił niezły wałek w USA i ma plecy 18 mld dolarów.
i dla nas co Lewandowski parę godzin po zdradzie PO grupy wyszehradzkiej w UE, tamci dla Niemca zrobią wszystko za pieniądze sądzę że PO to i by nawet oddała diabłu duszę żeby tylko zarobić, a za miesiąc pewnie jakieś krzesła będą przygotowane dla paru członków PO w Brukseli lub Strassbourgu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Do czego piję ? Wiesz, pije się z różnych okazji.  Nie czytasz chyba tutejszego działu "Polityka", bo byś wtedy wiedział do kogo można " przepijać". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
CFab klekajcie narody bardzo dobre typy  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kuwa romanczuk gra ofensywnego michas chyba odfrunal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kuwa romanczuk gra ofensywnego michas chyba odfrunal piszesz prosto ze stadionu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kuwa romanczuk gra ofensywnego michas chyba odfrunal piszesz prosto ze stadionu ?  a ty na komendzie dorabiasz ze tak wszystkim sie interesujesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
kuwa romanczuk gra ofensywnego michas chyba odfrunal piszesz prosto ze stadionu ?  a ty na komendzie dorabiasz ze tak wszystkim sie interesujesz na komendzie to wasza zgodowiczka byla, co sie wypiela na was kibic jak z koziej dupy trabka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kuwa romanczuk gra ofensywnego michas chyba odfrunal piszesz prosto ze stadionu ?  a ty na komendzie dorabiasz ze tak wszystkim sie interesujesz na komendzie to wasza zgodowiczka byla, co sie wypiela na was kibic jak z koziej dupy trabka widze ze zgrywasz mega kumatego kibica ale ci za bardzo nie wychodzi bo poprostu nie znasz faktow a po drugie obrzezany syneczku chcialbys miec chociaz 1/10 tego co ja przejezdzilem po Polsce wiec poczesz pejsy i nie cwaniakuj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
z tym jezdzeniem to dowaliles do pieca malolacie licytowal sie nie bede z toba bo to tylko internet ale nie pajacuj tak to nie bedziesz musial zaczepek czytac i denerwowac sie ze wolala sasiadka lechie heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Sparta Praga przegrywa 0:1 z jakimś III ligowcem i zaraz koniec... no chyba że kręcą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
z tym jezdzeniem to dowaliles do pieca malolacie licytowal sie nie bede z toba bo to tylko internet ale nie pajacuj tak to nie bedziesz musial zaczepek czytac i denerwowac sie ze wolala sasiadka lechie heh ty masz wodoglowie albo dostales czyms w cymbal jak chcesz dokladnie wiedziec jak bylo i kto z kim zerwal zgode to sobie poczytaj na kibice net w dziale stare zgody bo mi sie nie chce tutaj ci pisac a nie uslyszales piate przez dziesiate od jakiegos przerzuta z bandy meneli i starasz sie udawac mega kumatego powiem tak jedni i drudzy sa siebie warci dwie bandy frajetow bez honoru tezajacych sie kosami i maczetami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
Zagłębie 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
z tym jezdzeniem to dowaliles do pieca malolacie licytowal sie nie bede z toba bo to tylko internet ale nie pajacuj tak to nie bedziesz musial zaczepek czytac i denerwowac sie ze wolala sasiadka lechie heh ty masz wodoglowie albo dostales czyms w cymbal jak chcesz dokladnie wiedziec jak bylo i kto z kim zerwal zgode to sobie poczytaj na kibice net w dziale stare zgody bo mi sie nie chce tutaj ci pisac a nie uslyszales piate przez dziesiate od jakiegos przerzuta z bandy meneli i starasz sie udawac mega kumatego powiem tak jedni i drudzy sa siebie warci dwie bandy frajetow bez honoru tezajacych sie kosami i maczetami kibice.net - moglem sie tego spodziewac klikaj klikaj klikaj 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|