|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Intah  Każdy mecz wymeczony 1 bramka, ale to nieważne wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Ja pierdolęę! Ta piłka to coraz mniej przewidywalna, fikołki takie lecą że poza Fechem to chyba nikt by nie stawiał  Trzeba się przerzucić na jakąś inną dyscyplinę, co polecacie? Tylko nie konie  a byłeś kiedyś w Casinie? chciałem kiedyś wejść do słynnego kasyna w teatrze muzycznym w Gdyni ale przy wejściu puściłem pawia bo byłem trochę nabuzowany różnymi alkoholami i zapaskudziłem lakierki jednemu z ochroniarzy, od tamtej pory jakoś mnie nie ciągnie do jaskini hazardu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chudy  dobry początek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Sevilla łamaniec, albo tutaj będzie niezła tragedia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
chudy  A w burdelu pusciles kiedyś hafta na laske?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Biczyk bój się. Newcastle odpuściło puchar żeby dowalić Twoim w sobotę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Sevilla łamaniec, albo tutaj będzie niezła tragedia. Sevilla to raczej nie ekipa ktora kiedykolwiek lamie wylapia dwojke w pizde i powrot do wioski
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
cały się trzęsę  Chelsea wraca na odpowiednie tory co prawda COsta ma bana na 3 spotkania ale na sroki to remy wystarczy u was widzę za to rasowy napastnik strzela gole ekipie KFC 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
chudy  A w burdelu pusciles kiedyś hafta na laske? w burdelu nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Sevilla łamaniec, albo tutaj będzie niezła tragedia. Sevilla to raczej nie ekipa ktora kiedykolwiek lamie wylapia dwojke w pizde i powrot do wioski Mozliwe, tak jak pisze łamanko może dziewicze albo tragedia. Krychowiak jak mieli wolny zamiast strzelać z główki zgiął się w pół i padł, a później śmiech. Oni naprawdę chyba przeciwko Emeremu grają w lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
chudy  A w burdelu pusciles kiedyś hafta na laske? w burdelu nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło znaczy nie pamiętasz czy się nie przydarzyło ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,320 Likes: 3 |
Ja pierdolęę! Ta piłka to coraz mniej przewidywalna, fikołki takie lecą że poza Fechem to chyba nikt by nie stawiał  Trzeba się przerzucić na jakąś inną dyscyplinę, co polecacie? Tylko nie konie  a byłeś kiedyś w Casinie? chciałem kiedyś wejść do słynnego kasyna w teatrze muzycznym w Gdyni ale przy wejściu puściłem pawia bo byłem trochę nabuzowany różnymi alkoholami i zapaskudziłem lakierki jednemu z ochroniarzy, od tamtej pory jakoś mnie nie ciągnie do jaskini hazardu   dobre ogólnie jest tak ze na początku się tak najczęściej wygrywa a później koło fortuny zabiera to co ci dało z nawiązką  swego czasu jeździliśmy z kumplem na rulete codziennie przez pół roku. byliśmy na duuużym plusie no i gdy koło zaczynało się odwracać kumpel powiedział pass i jest chyba 15 kafli na plusie. ja pogrywałem dalej i skończyłem na - 5 kaflach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie chciałem urazić nikogo, tym bardziej chudego. Głupi żart, sorry.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
3 z 6 za 3 i taki kosmos do wyjęcia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Grunt że ktoś strzela Biczyk. Sroki dziobną i wrócicie na właściwe tory w strefie spadkowej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986 |
Ja pierdolęę! Ta piłka to coraz mniej przewidywalna, fikołki takie lecą że poza Fechem to chyba nikt by nie stawiał  Trzeba się przerzucić na jakąś inną dyscyplinę, co polecacie? Tylko nie konie  a byłeś kiedyś w Casinie? chciałem kiedyś wejść do słynnego kasyna w teatrze muzycznym w Gdyni ale przy wejściu puściłem pawia bo byłem trochę nabuzowany różnymi alkoholami i zapaskudziłem lakierki jednemu z ochroniarzy, od tamtej pory jakoś mnie nie ciągnie do jaskini hazardu  Na szczęście kasyna juz tam brak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
Sevilla na dnie Vitolo co jest ?  Grajo na zwolnienie Emeryego sprzedali  tankuja przed LM 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|