|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Czy tutaj jest ktoś jeszcze trzeźwy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Biczyk - nie chleję od dobrych 6 miesięcy, nie mogę
Wypiję coś owszem ale bez ekscesów, nie te lata i zdrowie żeby psocić
Za małolata to się działo, zarzygane ciuchy , zgubione buty, zdarte czoło od płyt chodnikowych, raz nie dotarłem do siebie na 2 piętro tylko jebnąłem na pierwszym pod drzwiamy starszej sąsiadki i nie mogła rano w niedziele wyjść do kościoła
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
wódeczkę w parku na szachach piliśmy i nie było czym popić to kumpel rzucił sztachnij się pod moją pachą albo z buta i nie będzie trzeba popijać a że jeden już smacznie spał to chciałem pożyczyć buta
ponoć ruskie tak piją, wąchają się pod pachą, gdzieś nawet w jakimś dokumentalnym filmie to widziałem Chudy ale Ty se jaja robisz i piszesz opowieści niczym Pacyfek czy jesteś poważnie takich hardkorowcem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Na konkurencyjnym forum chyba jest bardziej merytorycznie.  na tym co jest jak Yeti - wszyscy słyszeli a nikt nie widział.. to co zagrać w hiszpańskiej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczyk - nie chleję od dobrych 6 miesięcy, nie mogę
Wypiję coś owszem ale bez ekscesów, nie te lata i zdrowie żeby psocić
Za małolata to się działo, zarzygane ciuchy , zgubione buty, zdarte czoło od płyt chodnikowych, raz nie dotarłem do siebie na 2 piętro tylko jebnąłem na pierwszym pod drzwiamy starszej sąsiadki i nie mogła rano w niedziele wyjść do kościoła ja tez za małolata kiedyś próbowałem o 6 rano wchodzić do domu ale źle piętra policzyłem i się pytam sąsiadki jak mi otworzyła co robi u mnie w domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
O kierwa, chudy się wącha pod pachą  Chudy, napisz jeszcze, że sie liżesz po jajach, to dopiero zgłupieje.. zdrówko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Na konkurencyjnym forum chyba jest bardziej merytorycznie.  na tym co jest jak Yeti - wszyscy słyszeli a nikt nie widział.. to co zagrać w hiszpańskiej ? under 1.5 w obu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
@Biczu może Ty pomożesz z rożnymi Lecha? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Na konkurencyjnym forum chyba jest bardziej merytorycznie.  na tym co jest jak Yeti - wszyscy słyszeli a nikt nie widział.. to co zagrać w hiszpańskiej ? under 1.5 w obu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,317 Likes: 3 |
O kierwa, chudy się wącha pod pachą  Chudy, napisz jeszcze, że sie liżesz po jajach, to dopiero zgłupieje.. zdrówko  Chudemu podobno wycięli dwa żebra żeby mógł sobie swój rów wylizać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wódeczkę w parku na szachach piliśmy i nie było czym popić to kumpel rzucił sztachnij się pod moją pachą albo z buta i nie będzie trzeba popijać a że jeden już smacznie spał to chciałem pożyczyć buta
ponoć ruskie tak piją, wąchają się pod pachą, gdzieś nawet w jakimś dokumentalnym filmie to widziałem Chudy ale Ty se jaja robisz i piszesz opowieści niczym Pacyfek czy jesteś poważnie takich hardkorowcem ? Chudy dwa dni przed maturą , był Ci on krejzolem [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Na konkurencyjnym forum chyba jest bardziej merytorycznie.  na tym co jest jak Yeti - wszyscy słyszeli a nikt nie widział.. to co zagrać w hiszpańskiej ? Oglsdam jednym okiem Sevke. Bardzo słabo się prezentuje. W sumie tak rzadkie spotkanie w porównaniu do poprzedniego, że nie wiem co mogę tu polecić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
sevilla  piekny dramat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
@Biczu może Ty pomożesz z rożnymi Lecha?  na szybko szukałem to nigdzie nie ma zaraz popaczam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
sevilla  piekny dramat co ten Dunczyk zrobil w polu karnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Chudy ale Ty se jaja robisz i piszesz opowieści niczym Pacyfek czy jesteś poważnie takich hardkorowcem ? piszę to co mi się w życiu po alkoholu przydarzyło każdy zdrowy, normalny chłopak w wieku "małoletnim" miał jakieś przygody po spożyciu u mnie to normalne, jakbym Ci wszystkie historie opowiedział to byś mnie na ignora dał bo byś pomyślał że ja jakaś patologia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,804 Likes: 10 |
Chudy ale Ty se jaja robisz i piszesz opowieści niczym Pacyfek czy jesteś poważnie takich hardkorowcem ? piszę to co mi się w życiu po alkoholu przydarzyło każdy zdrowy, normalny chłopak w wieku "małoletnim" miał jakieś przygody po spożyciu u mnie to normalne, jakbym Ci wszystkie historie opowiedział to byś mnie na ignora dał bo byś pomyślał że ja jakaś patologia [ Linked Image]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|