|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,516 |
Co to za jakiś sk.... wymyślił to zamykanie zakładów. Zostawał mi Real strzeli w 2 połowie po 1.22 zagrany (najniższy kurs) i zamknąłem jak debilek, prawie 2k w plecy. jakby nie strzelili w końcówce to być napisał zgoła inaczej  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
City karnym uratowane, nie zmienia to faktu, że grali padakę. Oczywiście nie zabrakło u mnie kuponu z jednym błędem, bo to już tradycja, że za każdym razem taki się znajdzie. Tym razem over 4.5 kartek w Turynie. Eriksson to pajac, a Sevilla grała dziś jak okręgówka. 1 strzał  ciekawe co jutro.... a ten to akurat rzyga kasą, i pewnie mu nie przeszkadza, że jakiś Michał De ma jakieś pretensje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
Dzisiaj bez duzych niespodzianek, wiec hajs się zgadza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
jak zagrają tak jak w pierwszym meczu LE to myślę że handi też powinno wejść
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
Dzisiaj bez duzych niespodzianek, wiec hajs się zgadza no może do małych niespodzianek należy wtopa tico na czym lekko poległem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
city pilka pol metra w bramce a sedzia bramkowy ze nie ma gola
haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Niespodzianką jest też jeden oddany strzał przez Sevillę, skoro Juventus u siebie tracił gole z Frosinone chociażby ...
Ale może Sevilla odpuściła dziś totalnie, bo w lidze nie jest różowo, a tu uznali, że i tak wiele nie ugrają ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Napoli jutro głębsza roatcja z Legią w weekend mecz z Milanem, a w lidze słabo.
Może się skuszę na (L) 1X
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
city pilka pol metra w bramce a sedzia bramkowy ze nie ma gola
haha według mnie taki sędzie z automatu zawieszenie na czas postępowania wyjaśniającego czy nie miał jakiś zamiarów pozytywnego rozstrzygnięcia sporu dla danej drużyny, sprawdzenie czy nie wziął od kogoś w łapę w razie jakichkolwiek podejrzeń oddać go w ręce kibiców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dynarski ,sevilla w tym sezonie ma priorytet puchar króla to mozesz miec racje ze lige i lige m odpuszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Też pisałem, że Napoli jutro może dać rezerwowy skład.
Mi tu śmierdzi BTSem, bo w końcu Legia coś zagrać musi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
city pilka pol metra w bramce a sedzia bramkowy ze nie ma gola
haha podobnie jak na ME 2012 w meczu Ukraina-Anglia chyba braku ruchu i stanie w miejscu obok bramki powoduje u tych ludzi pewne opóźnienia w śledzeniu i szybkim analizowaniu sytuacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Biczyka nie słychać, pewno zlicza mamone na kontach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,307 Likes: 3 |
Też pisałem, że Napoli jutro może dać rezerwowy skład.
Mi tu śmierdzi BTSem, bo w końcu Legia coś zagrać musi Nawet pół rezerwowy skład da sobie jutro z naszą Legią radę. Nie wierze że jutro nastąpi jakieś nagłe odrodzenie drużyny i pospolite ruszenie Dla mnie bita 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Dzisiaj bez duzych niespodzianek, wiec hajs się zgadza a ja wiaz nie moge sie pozbierac po przegranej atletiko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Nawet pół rezerwowy skład da sobie jutro z naszą Legią radę. Nie wierze że jutro nastąpi jakieś nagłe odrodzenie drużyny i pospolite ruszenie Dla mnie bita 2 Tego też nie można wykluczyć. Ciekawe co zagra Dortmund, który ma mecz z Bayernem, a jutro miałby się angażować w mecz w Grecji z PAOKiem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Biczyka nie słychać, pewno zlicza mamone na kontach Już w przerwie zadzwonił po "two black naughty girls students". No i przepadł...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Nawet pół rezerwowy skład da sobie jutro z naszą Legią radę. Nie wierze że jutro nastąpi jakieś nagłe odrodzenie drużyny i pospolite ruszenie Dla mnie bita 2 Tego też nie można wykluczyć. Ciekawe co zagra Dortmund, który ma mecz z Bayernem, a jutro miałby się angażować w mecz w Grecji z PAOKiem ? Tutaj też dużo ludu z BVB zostało w domu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Za przeproszeniem co wy pierd.... ludzie, czy wszyscy nagle zapomnieli ostatnie mecze Legii, w lidze czy z tymi cieniasami duńskimi ??? Napoli rezerwami ich rozniesie ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|