|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
to ja poproszę ov. 4,5 kartki w lądku  akurat po zagraniu druga kartka, dobrze wróży @2,0
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
to ja poproszę ov. 4,5 kartki w lądku  akurat po zagraniu druga kartka, dobrze wróży @2,0 Z tym sędzią to i tak wisi na włosku - Robert Madley to jeden z rzadziej wyjmujących kartki sędziów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
to ja poproszę ov. 4,5 kartki w lądku  akurat po zagraniu druga kartka, dobrze wróży @2,0 Z tym sędzią to i tak wisi na włosku - Robert Madley to jeden z rzadziej wyjmujących kartki sędziów jeszcze godzina gry, 3 zdazy wyciagnac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Jest 3. Ale powinien być karny ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Lyon już dawno powinno być 3-0, ale nic sie nie nauczyli z poprzednich kolejek. Życzę im 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
CFC dno,trudno to ogarnac ale graja gorzej niz Barcelona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
czelasy dadza rade, Biczu ogladasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
No ostatnie 15 minut Chelsea słabo, koło 35 minuty Sot. powinno mieć karnego, a zamiast tego faulowany w polu karnym Chelsea Mane dostał żółta kartkę  Begovic swietnie obronił w 40 minucie strzał 1 na 1 , Bertranda. :-)) Bramkę Chelsea zdobyła ładną, ale Stekelenburg dziwnie się zachował na bramce, najpierw wyszedł do piłki i nie zdążył się już cofnąc. ;-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
walka w 2giej polowie southampton  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
No ostatnie 15 minut Chelsea słabo, koło 35 minuty Sot. powinno mieć karnego, a zamiast tego faulowany w polu karnym Chelsea Mane dostał żółta kartkę  Begovic swietnie obronił w 40 minucie strzał 1 na 1 , Bertranda. :-)) Bramkę Chelsea zdobyła ładną, ale Stekelenburg dziwnie się zachował na bramce, najpierw wyszedł do piłki i nie zdążył się już cofnąc. ;-)) kartke Mane dostał za symulke w następnej akcji, a nie za tego rzekomego karnego  Ale Chelsea gra strasznie... Taki Fabregas to jest do zmiany po 20 minutach. Wtopa jak nic. Nie wygra tego Chelsea 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Lyon na top czarnej listy. Dosyć. Ile razy na nic przegrałem w tym sezonie, to się nie dzieje.
Lacazette to człowiek jednego sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
No ostatnie 15 minut Chelsea słabo, koło 35 minuty Sot. powinno mieć karnego, a zamiast tego faulowany w polu karnym Chelsea Mane dostał żółta kartkę  Begovic swietnie obronił w 40 minucie strzał 1 na 1 , Bertranda. :-)) Bramkę Chelsea zdobyła ładną, ale Stekelenburg dziwnie się zachował na bramce, najpierw wyszedł do piłki i nie zdążył się już cofnąc. ;-)) kartke Mane dostał za symulke w następnej akcji, a nie za tego rzekomego karnego  Ale Chelsea gra strasznie... Taki Fabregas to jest do zmiany po 20 minutach. Wtopa jak nic. Nie wygra tego Chelsea  No skąd, Mane dostał kartkę za ten swój upadek, kiedy był rzeczywiście faulowany. Gdzieś musi być liwe tekstowe, więc można sprawdzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
A Fabregas rzeczywiście niewidoczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
hahaha relacje tekstowe takie wiarygodne ? Stary oglądam mecz to wiem za co ta kartka. Włącz sobie mecz lepiej zanim coś napiszesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
hahaha relacje tekstowe takie wiarygodne ? Stary oglądam mecz to wiem za co ta kartka. Włącz sobie mecz lepiej zanim coś napiszesz  Oglądam, ale szukam gdzieś potwierdzenia tego, że się mylisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
Lyon na top czarnej listy. Dosyć. Ile razy na nic przegrałem w tym sezonie, to się nie dzieje.
Lacazette to człowiek jednego sezonu. przecież wygrali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2015
Posty: 1,024 |
Lyon na top czarnej listy. Dosyć. Ile razy na nic przegrałem w tym sezonie, to się nie dzieje.
Lacazette to człowiek jednego sezonu. przecież wygrali Miałem z handi. Jak prowadzili 1-0. Tryliard sytaucji na 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2014
Posty: 486 |
hahaha relacje tekstowe takie wiarygodne ? Stary oglądam mecz to wiem za co ta kartka. Włącz sobie mecz lepiej zanim coś napiszesz  Oglądam, ale szukam gdzieś potwierdzenia tego, że się mylisz. hahahaha ok. Prędzej mi kaktus na czole wyrośnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|