|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
dawno nie widziałem takiego zaangażowania naszych kopaczy To ja z tej okazji pozwolę sobie jeszcze raz zacytować złotą myśl z dzisiaj, która bardzo mnie się spodobała. patrzac na gre naszych orlow, to nie bardzo chca lapac te kartki ostatnimi czasy, nie widac charakternych walczakow ktorzy pilke moga przepuscic ale rywala nigdy.. i bez znaczenia jaka stawka meczu, i jaki wynik... takie pokolenie i bylo to juz na naszym Euro widac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Robert Lewandowski Last 6 Games 15 Goals One goal every 30 minutes. Machine.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
za to powinno byc czerwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
a szkopy sie bawią ... gibraltar po BTS !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Brawo za 1 połowę Polacy  Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję... raczej Pazdan sedzia nie ma powtórki nie chce żle fechu sam wiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Niemcy kręcą lody za wsze czasy. A i tak wejdą. Wtopa z Polakami, remis i porażka z Irlandią. I teraz remis z Gruzją?  Spoko my remis, a Niemiaszki przegraja, bo są pewni awansu, i huj im w dupę, za pierwszą połowę bez gola..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
zdecydowanie brakuje im Lewandowskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Brawo za 1 połowę Polacy  Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję... raczej Pazdan sedzia nie ma powtórki nie chce żle fechu sam wiesz Spoko pacyfku, nic nie insynuuje. Kto jak kto, ale akurat Turcy to uczciwy naród.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Brawo za 1 połowę Polacy  Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję... podpinam sie pod brava dla naszych  irlandia gra na jebal pies, jak nie damy prezentu nr 2 to nie strzela bramki, w 2pol podwyzszac dla spokoju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Brawo za 1 połowę Polacy  Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję... raczej Pazdan sedzia nie ma powtórki nie chce żle fechu sam wiesz Spoko pacyfku, nic nie insynuuje. Kto jak kto, ale akurat Turcy to uczciwy naród. i baklavę robią dobrą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Polska ładnie dała zarobic dla overowych chlopaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Trzeciak: Arruabarrena to hit dekady (0) Wiele już napisano o tym, jak Legia Warszawa zrezygnowała w 2008 roku z zakupu Roberta Lewandowskiego ze Znicza Pruszków. Poniedziałkowy "Przegląd Sportowy" ujawnia nowy wątek sprawy - kulisy rozmów między klubami. Słowa byłego dyrektora sportowego Legii Mirosława Trzeciaka do prezesa Znicza: "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" to chyba hit dekady w polskiej Ekstraklasie.
Działacze Znicza bardzo liczyli na transfer piłkarza do Legii Warszawa. Menadżer zawodnika, Cezary Kucharski spotkał się w tej sprawie z dyrektorem Legii, Mirosławem Trzeciakiem, który wspominał o potrzebie ogrania zawodnika w Młodej Ekstraklasie.
- Ówczesny prezes Znicza, Sylwiusz Mucha-Orliński wspomina telefon od Trzeciaka. - Był konkretny, dobrze, że nie mydlił nam oczu. Powiedział, że są bliscy pozyskania świetnego napastnika z Hiszpanii, a wówczas zrezygnują z Lewandowskiego. Odezwał się później: "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy nowego piłkarza, Arruabarrenę" - opowiada.
Kibice Legii mogą dziś zastanawiać się, jakie są przyczyny słabej postawy drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Jedną z nich na pewno był brak klasowego napastnika - takiego, jaki był obecny w Lechu Poznań. Dziś wiemy już, że Lewandowski w ciągu dwóch sezonów w 58 meczach ligowych zdobył 32 bramki. W efekcie sięgnął po koronę króla strzelców. Dla porównania Mikel Arruabarrena wystąpił w Legii sześć razy.
Po jednej rundzie kierownictwo klubu rozwiązało umowę z Hiszpanem. Znalazł on zatrudnienie w hiszpańskim SD Eibar - furory jednak nie zrobił. Określenie "świetny napastnik" i zdanie "możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" należy uznać za najbardziej nietrafione słowa w historii Ekstraklasy. U kibiców Legii mogą wzbudzać śmiech przez łzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853 |
Ogólnie to spoko można zagrać jeszcze o 3.5 w meczu Polski, mam nadzieję że bramka wpadnie dla naszych...Irole nic nie pokazali, nawet kontry porządnej nie wyprowadzili, ale teraz muszą atakować, wiec Nasi ich pojadą z kontry jak nic...Oby tak było..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Trzeba zrobić duuuużego drinka na druga połowę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
oby nasi strzelili trzecia bramke bo mamy warzywniaka ktory w 91 minucie zrobi jakas akcje i irole strzela...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Oby nasi wcisnęli trzecią, żeby było bez nerwówki na koniec. A Irlandczycy niech się wkurzają i łapią kartki. A na koniec jeszcze Krychowiak niech wyłapie i będę happy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
to prawdopodobnie konkretną taśme ujebią tylko szkopy  gole drużyny 3+ he he ...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|