Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 72 z 126 1 2 70 71 72 73 74 125 126
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by alfa
dawno nie widziałem takiego zaangażowania naszych kopaczy
To ja z tej okazji pozwolę sobie jeszcze raz zacytować złotą myśl z dzisiaj, która bardzo mnie się spodobała.

Quote
patrzac na gre naszych orlow, to nie bardzo chca lapac te kartki ostatnimi czasy, nie widac charakternych walczakow ktorzy pilke moga przepuscic ale rywala nigdy.. i bez znaczenia jaka stawka meczu, i jaki wynik... takie pokolenie i bylo to juz na naszym Euro widac

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Robert Lewandowski Last 6 Games 15 Goals One goal every 30 minutes. Machine.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Biczu
jebany brudas
[Linked Image] [iv.pl]
za to powinno byc czerwo.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
a szkopy sie bawią ...
gibraltar po BTS !!!!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by fechnerinho
Brawo za 1 połowę Polacy aplauz Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję...

raczej Pazdan

sedzia nie ma powtórki nie chce żle fechu sam wiesz

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Originally Posted by Hellraiser
Niemcy kręcą lody za wsze czasy.

A i tak wejdą.

Wtopa z Polakami, remis i porażka z Irlandią.

I teraz remis z Gruzją?

laugh
Spoko my remis, a Niemiaszki przegraja, bo są pewni awansu, i huj im w dupę, za pierwszą połowę bez gola..

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Biczu
[Linked Image from pbs.twimg.com]
zdecydowanie brakuje im Lewandowskiego

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by fechnerinho
Brawo za 1 połowę Polacy aplauz Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję...
raczej Pazdan

sedzia nie ma powtórki nie chce żle fechu sam wiesz
Spoko pacyfku, nic nie insynuuje. Kto jak kto, ale akurat Turcy to uczciwy naród.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by fechnerinho
Brawo za 1 połowę Polacy aplauz Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję...

podpinam sie pod brava dla naszych aplauz

irlandia gra na jebal pies, jak nie damy prezentu nr 2 to nie strzela bramki, w 2pol podwyzszac dla spokoju boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by fechnerinho
Brawo za 1 połowę Polacy aplauz Irole nawet sztycha nie zrobili do tej pory, brudas dał im nadzieję...
raczej Pazdan

sedzia nie ma powtórki nie chce żle fechu sam wiesz
Spoko pacyfku, nic nie insynuuje. Kto jak kto, ale akurat Turcy to uczciwy naród.
i baklavę robią dobrą smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Polska ładnie dała zarobic dla overowych chlopaków

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Trzeciak: Arruabarrena to hit dekady (0)
Wiele już napisano o tym, jak Legia Warszawa zrezygnowała w 2008 roku z zakupu Roberta Lewandowskiego ze Znicza Pruszków. Poniedziałkowy "Przegląd Sportowy" ujawnia nowy wątek sprawy - kulisy rozmów między klubami. Słowa byłego dyrektora sportowego Legii Mirosława Trzeciaka do prezesa Znicza: "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" to chyba hit dekady w polskiej Ekstraklasie.

Działacze Znicza bardzo liczyli na transfer piłkarza do Legii Warszawa. Menadżer zawodnika, Cezary Kucharski spotkał się w tej sprawie z dyrektorem Legii, Mirosławem Trzeciakiem, który wspominał o potrzebie ogrania zawodnika w Młodej Ekstraklasie.

- Ówczesny prezes Znicza, Sylwiusz Mucha-Orliński wspomina telefon od Trzeciaka. - Był konkretny, dobrze, że nie mydlił nam oczu. Powiedział, że są bliscy pozyskania świetnego napastnika z Hiszpanii, a wówczas zrezygnują z Lewandowskiego. Odezwał się później: "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy nowego piłkarza, Arruabarrenę" - opowiada.

Kibice Legii mogą dziś zastanawiać się, jakie są przyczyny słabej postawy drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Jedną z nich na pewno był brak klasowego napastnika - takiego, jaki był obecny w Lechu Poznań. Dziś wiemy już, że Lewandowski w ciągu dwóch sezonów w 58 meczach ligowych zdobył 32 bramki. W efekcie sięgnął po koronę króla strzelców. Dla porównania Mikel Arruabarrena wystąpił w Legii sześć razy.

Po jednej rundzie kierownictwo klubu rozwiązało umowę z Hiszpanem. Znalazł on zatrudnienie w hiszpańskim SD Eibar - furory jednak nie zrobił. Określenie "świetny napastnik" i zdanie "możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" należy uznać za najbardziej nietrafione słowa w historii Ekstraklasy. U kibiców Legii mogą wzbudzać śmiech przez łzy.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,853
Ogólnie to spoko można zagrać jeszcze o 3.5 w meczu Polski, mam nadzieję że bramka wpadnie dla naszych...Irole nic nie pokazali, nawet kontry porządnej nie wyprowadzili, ale teraz muszą atakować, wiec Nasi ich pojadą z kontry jak nic...Oby tak było..

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Trzeba zrobić duuuużego drinka na druga połowę

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
oby nasi strzelili trzecia bramke bo mamy warzywniaka ktory w 91 minucie zrobi jakas akcje i irole strzela...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Oby nasi wcisnęli trzecią, żeby było bez nerwówki na koniec.

A Irlandczycy niech się wkurzają i łapią kartki. A na koniec jeszcze Krychowiak niech wyłapie i będę happy smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
to prawdopodobnie konkretną taśme ujebią tylko szkopy frown

gole drużyny 3+ he he ...

Strona 72 z 126 1 2 70 71 72 73 74 125 126

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1