|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dopiero teraz skumałeś, już od jakiejś godziny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
nie wierze, byłem pewien ze to biora, było 14-13 i lipa  Im chuj kasa z Serbii wjebana w połowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
Gustawo chłopie skończ i wstydu oszczędz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
pisałem że wygramy to wygramy nie ma bata Mam nadzieję, że zrobiłeś kesz in przy meczowej dla naszych 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No to tak: LS porazka, Puchar Swiata porazka, ME porazka.
Sezon mistrzow swiata tragiczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
byłem pewien i tyle, wkręciłem se ten wałek, przecież jak tego nie ustawiałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
pisałem że wygramy to wygramy nie ma bata Mam nadzieję, że zrobiłeś kesz in przy meczowej dla naszych  nie zrobiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
dobra Francja po 4 set odrabiamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Jak tam już sie nauczyłem, że każdy wynik jest do odrobienia  Taką caro dzisiaj zagrałem 2.25 jak juz na kesz in pojawiło sie rozliczenie na @2.00 to zamknięcie. Po czym Caro z 5:0 daje sie dogonic na 5:4 i wszystko było jescze możliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
No to tak: LS porazka, Puchar Swiata porazka, ME porazka.
Sezon mistrzow swiata tragiczny. oj tam znowu nie przesadzaj, za parę lat zobaczysz że będziemy za takim tragicznym sezonem tęsknić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nie można mieć wszystkiego  w tym roku piłkarze za dwa lata siatkarze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
No to tak: LS porazka, Puchar Swiata porazka, ME porazka.
Sezon mistrzow swiata tragiczny. oj tam znowu nie przesadzaj, za parę lat zobaczysz że będziemy za takim tragicznym sezonem tęsknić  Nie sadze. Ciagly naplyw mlodziezy utalentowanej jest. Czas zaczac sie bac o kwale do IO bo w Berlinie jak nie zajmiemy TOP3 to papa. A z takim zespolem to nie bedzie latwe. Ciagniecie za uszy Buszka, Klosa jest totalna porazka. No i brak nam lidera. Przydalby sie Winiar. I cos czuje, ze za chwile zacznie sie blaganie srodowiska zeby Michal juz wrocil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,333 Likes: 3 |
Nie można mieć wszystkiego  w tym roku piłkarze za dwa lata siatkarze piłkarze to raczej za rok powinni coś pokazać co zapadnie nam na dłużej w pamięci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
zaczynam się martwić poważnie o igrzyska....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Brakuje nam Jarosza. Monte nie daje rady a Konarski to tylko Pan jednego bloku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Wlasnie zobaczylem wynik Naszych i ja pierdooooleee  Oczywiscie na mecz.pl nikt nie stracil za duzo lub ewentualnie juz odrobil  ale znam kilku chlopa co dzis ujebali po kilka kafli na tej lokacie ale fakt ze wydawalo sie pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Po wygraniu Mistrzostwa Świata zaszły zmiany personalne odmłodzenie kadry, a w chcecie odrazu znowu mistrzostwa, spokojnie nie zapominajcie co lub kto z tej mistrzowskiej kadry został, porażka to trudno sie mówi gra dalej, echhhhh niecierpliwcy, czy te młode pokolenia chcą już i teraz powoli spokojnie nie łapczywie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Po wygraniu Mistrzostwa Świata zaszły zmiany personalne odmłodzenie kadry, a w chcecie odrazu znowu mistrzostwa, spokojnie nie zapominajcie co lub kto z tej mistrzowskiej kadry został, porażka to trudno sie mówi gra dalej, echhhhh niecierpliwcy, czy to młode pokolenia tylko chcą już i teraz, powoli spokojnie nie łapczywie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Po wygraniu Mistrzostwa Świata zaszły zmiany personalne odmłodzenie kadry, a w chcecie odrazu znowu mistrzostwa, spokojnie nie zapominajcie co lub kto z tej mistrzowskiej kadry został, porażka to trudno sie mówi gra dalej, echhhhh niecierpliwcy, czy te młode pokolenia chcą już i teraz powoli spokojnie nie łapczywie Zgadzam sie z Toba i uwazam ze wszystko wymaga czasu ale nie przesadzajmy bo pewien poziom powinno sie trzymac -- ja nie bylbym rozczarowany porazka z Wlochami czy Francja ale Slowenia to lekka przesada nawet biorac okolicznosci o ktorych wspomniales
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
no a jak to nazwać?
2 sety grają jak Tunezja a nagle zaczynają grać swoje. A Słowenia odwrotnie, gra bdb a nagle zapomina jak się gra?
Proszę Cie.... Przypominam Ci o jednym fakcie. Jestesmy o trzy klasy lepsi od Slowencow. no właśnie i dlatego możemy sobie robić co chcemy z wynikiem bo i tak wygramy... Ten post nadaje sie do cytowania i jeszcze pare innych 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|