|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4 |
czyli rozumiem ze wystarczy jeden mecz na kuponie o kursie powyzej 2,0 z opcji 1x2 ? i dopisuja bonus w wysokosci kwoty depozytu ? a jak wtopie to zadnego bonusu nie ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 17 |
czy podczas wyplaty chca jakies scany dowodu osobistego? rozumiem, ze jesli wplacam przez moneybookers to rowniez moge tak wyplacic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
WItam, ten bonus to wkoncu 100% od stawki zakladu czy 100% od wygranej z zakladu? mi wydaje sie ze od wygranej bo: Whatever you win from your first bet, Fred will give you an extra 100% on top, up to the value of £100. For example, if you win £100 with your first bet, we will double it up and give you another £100 completely free.
dobrze rozumiem? prosze o jak najszybsza odpowiedz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 130 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
ok, dizeki to odrazu sie zapytam co to jest taki handicup:
Druzyna1 +1 Tie +1 Druzyna2 -1
co oznacza on jak postawie na poszczegolne druzyny? niby oznaczony jest on jako 1:0 ale myslalem, ze 1:0 to sa tylko 2 opcje... co oznacza ten remis? moze mi ktos to sprawnie wyjasnic? pozdrawiam i prosze o odp bo chce na jeden mecz obstawic a juz niewiele czasu:P pozdro jeszcez raz;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Gospodarz -1 Tie -1 Goście +1
To jest handicap europejski. Jak postawisz 1 to gospodarz musi wygrać przynajmniej dwoma bramkami. Jak postawisz 2 to goście nie mogą przegrać. Jak postawisz Tie (X) to wynik musi być 1:0, 2:1, 3:2 (wszystko jedną bramką)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
i nie ma tu żadnych zwrotów, że np. jak postawie 1 i jakby wygral 2 bramkami, to wszystko wygrywam, a jakby wygral jedna bramka , to np. zwrot jest? pzdro i wielkie dizeki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
nie ma zwrotów, zwroty są w przypadku handicapów azjatyckich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
aha... i napisales Gospodarz -1 Tie -1 Goście +1
a ja Druzyna1 +1 Tie +1 Druzyna2 -1
(roznica znakow lekka) to nie ma znaczenia nie?:)
ew. mozecie podac jakas strone gdzie jest o handicapach europejskich? bo o azjatyckich juz mam...:) (mecz.pl) pozdro i naprawde wielkie dzieki za pomoc:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
heh w europejskich to nic trudnego,w tym przypadku po prostu do końcowego wyniku dodajesz 1 bramke dla drużyny1 jak przegra 1 bramką to wygrywa zakłąd X,jak zremisuje bądż wygra,wtedy wygrywa zakłąd 1,a jak drużyna2 wygra co najmniej 2-oma bramkami,wtedy wygrywa zakład 2 prawda że proste?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Pięknie wypłacają, człowiek dziesięciokrotnie pomnoży swój depozyt i kasa po zleceniu wypłaty , kilkanaście minut na koncie w MB ... bez zbędnych pytań ... chyba dużo ludzi przegrywa te swoje pierwsze zakłady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Szybkie pytanko. Czy handi 3 drozne licza do obrotu? no wedlug tego co pisza ta tak ale w praktyce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
a czy po otrzymaniu bonusa jesli uda sie trafic , mozna od razu wyplacic bo widzialem ktos pytal ale nie widzialem jednoznacznej odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
haven, przecież dwa wpisy wyżej moonlight odpowiedział na twoje pytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wplacilem to 100 funtow, ale ako na pierwszy zaklad wyszlo ponizej 2 jak widze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Jak tam u was wrazenia z grania u tego buka ? Promocja jeszcze aktualna, w skrocie tak dla pewnosci stawiam np 40 funtow, na kurs 3,5 wygrana to 140 - 40= 100 na czysto, plus dostaje druga 100 podwojona od betfred tak ? Czyli za taki zaklad mam 240 f ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Tak zgadza się. Gram u nich już 3 tygodnie, na maile odpisują szybko, wypłaty w przypadku Moneybookers równie szybkie. Kursy nie są może za dobre, troche mało też live-bettingu, ale jeżeli chodzi o ogólną solidność to mogę polecić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Jak tam u was wrazenia z grania u tego buka ? Promocja jeszcze aktualna, w skrocie tak dla pewnosci stawiam np 40 funtow, na kurs 3,5 wygrana to 140 - 40= 100 na czysto, plus dostaje druga 100 podwojona od betfred tak ? Czyli za taki zaklad mam 240 f ? Dokładnie tak jak piszesz. Szybkie wyplaty na moneybookers nawet w kilka godzin. Pod tym wzgledem sa bardzo dobrzy. O bonusa nie piszcie, sami dopiszą. Bo jak bedziecie im truli gitare to skonczą dla Polaków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 428 |
dostalem jakas karte od nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ktos ma cos podobnego ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|