Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
tatiszwili
desein

boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tati jest teraz w formie tak od us open , ogrywa te gorsze od siebie regularnie, a te co są na równi z nią badź ciut lepszetoczy zacęte trzysetowe boje

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Tati miazga 6;1 smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
z 700 na 1000 zamknąłem na 900 wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
alf polamany

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
desein 2.25

ogarnij to chlopie boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
struff 0**-5 w taju na 5-6**

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Mugro oddaje kwale?! Ma "1"

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by Ojro
Mugro oddaje kwale?! Ma "1"
Żeby oddał, ktoś musi się wycofać smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
Originally Posted by Green Arrow
moze hyć tez tak że baczyńska poleci z Julką lub Flipa/Brengle i Luśka wejdzie z automatu bedzie się ewakuować grin

Baczynski nie ma szans bo punkty z Luxemburga się nie liczą do Singapuru (z Moskwy się liczą)
Zostały 3 miejsca. Pliskova i Suarez potrzebują cudu, Kerber jest na 98%

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Pawka
Originally Posted by Ojro
Mugro oddaje kwale?! Ma "1"
Żeby oddał, ktoś musi się wycofać smile
Zeby mogl oddac, musial (wtedy jak rozmawialiscie) wygrac mecz i awansowac do decydujacej rundy kwali.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda wink
W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni grin Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon wink W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu laugh

hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego grin
ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko wink
Biegam polmaratony, 10 km, 5 km, ostatnio bieglem ~13 km (bieg trzech kopcow w krakowie), wieksze dystanse nie, aczkolwiek chcialbym przebiec jeden maraton w zyciu smile Tez zyje w podobny sposob do Ciebie, ale akurat orlika sobie dawkuje po zerwaniu wiezadla krzyzowego przedniego. Nie chce drugi raz przechodzic przez to samo wink OProcz tego chce jeszcze zaczac plywac, ale to po przyszloweekendowych zawodach juz na spokojnie wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda wink
W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni grin Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon wink W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu laugh

hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego grin
ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko wink
Biegam polmaratony, 10 km, 5 km, ostatnio bieglem ~13 km (bieg trzech kopcow w krakowie), wieksze dystanse nie, aczkolwiek chcialbym przebiec jeden maraton w zyciu smile Tez zyje w podobny sposob do Ciebie, ale akurat orlika sobie dawkuje po zerwaniu wiezadla krzyzowego przedniego. Nie chce drugi raz przechodzic przez to samo wink OProcz tego chce jeszcze zaczac plywac, ale to po przyszloweekendowych zawodach juz na spokojnie wink

i bardzo dobrze, trzymac sie tego, ciekawy i pozytywny tryb zycia wink
co do polmaratonow to pelny to jest 20km, dla mnie bylo by to wyzwanie, ale to solidnie nalezalo by sie do tego przygotowac, bo dystans jak dla mnie bardzo duzy, co do plywania to jakos do tego drygu nigdy nie mialem a moze i talentu, no ale kazdy orze jak moze, aby tylko zdrowie dopisywalo toast

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Polmaraton 21 km i 97 metrow
Maraton 42 km i 195 metrow wink

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
jakies typy na jutro proponujecie ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ten Fritz jest swietny, ma jaja i psychike (pokazal to w finale z Donaldsonem).

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
B.Becker
Kudla +1,5s

Stephens

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733




kasa SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 200 ZŁOTYCH GRATIS!!! kasa

----------

1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner).

2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł).

3. Otrzymaj od Betano [betano.com] dodatkowe 20-200zł GRATIS!

----------

hura hura hura

Dołączył: Jul 2007
Posty: 249
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 249
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda wink
W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni grin Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon wink W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu laugh

hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego grin
ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko wink
dwoch pajaców na forum, tronk trollu jeszcze o lachonach zapomniales się pochwalić

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by saas
Originally Posted by tronk
Originally Posted by iti
Originally Posted by tronk
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda wink
W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni grin Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon wink W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu laugh

hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego grin
ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko wink
dwoch pajaców na forum, tronk trollu jeszcze o lachonach zapomniales się pochwalić

zamkniesz ty wreszcie ten wredny ryj, juz cie nie raz upominalem, chyba ze az takim debilem jestes ze tego nie rozumiesz

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,209 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1