|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tatiszwili desein 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tati jest teraz w formie tak od us open , ogrywa te gorsze od siebie regularnie, a te co są na równi z nią badź ciut lepszetoczy zacęte trzysetowe boje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Tati miazga 6;1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
z 700 na 1000 zamknąłem na 900 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
desein 2.25 ogarnij to chlopie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
struff 0**-5 w taju na 5-6**
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Mugro oddaje kwale?! Ma "1"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Mugro oddaje kwale?! Ma "1" Żeby oddał, ktoś musi się wycofać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
moze hyć tez tak że baczyńska poleci z Julką lub Flipa/Brengle i Luśka wejdzie z automatu bedzie się ewakuować  Baczynski nie ma szans bo punkty z Luxemburga się nie liczą do Singapuru (z Moskwy się liczą) Zostały 3 miejsca. Pliskova i Suarez potrzebują cudu, Kerber jest na 98%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mugro oddaje kwale?! Ma "1" Żeby oddał, ktoś musi się wycofać  Zeby mogl oddac, musial (wtedy jak rozmawialiscie) wygrac mecz i awansowac do decydujacej rundy kwali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda  W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni  Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon  W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu  hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko  Biegam polmaratony, 10 km, 5 km, ostatnio bieglem ~13 km (bieg trzech kopcow w krakowie), wieksze dystanse nie, aczkolwiek chcialbym przebiec jeden maraton w zyciu  Tez zyje w podobny sposob do Ciebie, ale akurat orlika sobie dawkuje po zerwaniu wiezadla krzyzowego przedniego. Nie chce drugi raz przechodzic przez to samo  OProcz tego chce jeszcze zaczac plywac, ale to po przyszloweekendowych zawodach juz na spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda  W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni  Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon  W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu  hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko  Biegam polmaratony, 10 km, 5 km, ostatnio bieglem ~13 km (bieg trzech kopcow w krakowie), wieksze dystanse nie, aczkolwiek chcialbym przebiec jeden maraton w zyciu  Tez zyje w podobny sposob do Ciebie, ale akurat orlika sobie dawkuje po zerwaniu wiezadla krzyzowego przedniego. Nie chce drugi raz przechodzic przez to samo  OProcz tego chce jeszcze zaczac plywac, ale to po przyszloweekendowych zawodach juz na spokojnie  i bardzo dobrze, trzymac sie tego, ciekawy i pozytywny tryb zycia  co do polmaratonow to pelny to jest 20km, dla mnie bylo by to wyzwanie, ale to solidnie nalezalo by sie do tego przygotowac, bo dystans jak dla mnie bardzo duzy, co do plywania to jakos do tego drygu nigdy nie mialem a moze i talentu, no ale kazdy orze jak moze, aby tylko zdrowie dopisywalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Polmaraton 21 km i 97 metrow Maraton 42 km i 195 metrow 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
jakies typy na jutro proponujecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ten Fritz jest swietny, ma jaja i psychike (pokazal to w finale z Donaldsonem).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
B.Becker Kudla +1,5s
Stephens
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SPECJALNA PROMOCJA BETANO DLA UŻYTKOWNIKÓW MECZ.PL: 100% EKSTRA AŻ DO 200 ZŁOTYCH GRATIS!!! ---------- 1. Kliknij na powyższy, specjalny banner do unikalnej promocji w Betano [ betano.com] i zarejestruj się (promocja zostanie przyznana tylko dla osób rejestrujących się po kliknięciu na ten baner). 2. Dokonaj swojej pierwszej wpłaty (min. 20zł). 3. Otrzymaj od Betano [ betano.com] dodatkowe 20-200zł GRATIS! ---------- 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 249
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2007
Posty: 249 |
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda  W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni  Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon  W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu  hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko  dwoch pajaców na forum, tronk trollu jeszcze o lachonach zapomniales się pochwalić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja tez wlasnie zamierzam biegac, sezon jesienno zimowy dla mnie pora lepsza niz wiosna lato, a na sniegu to juz czysta frajda  W pelni sie zgadzam z tym, sam lubie biegac jak nie nakurwia mi w glowe ponad 30 stopni  Tyle, ze ja biegam caly rok (plus robie mniejsze przerwy po wiekszych zawodach w trakcie sezonu) - grudzien to odpuszczenie, regeneracja i ladowanie sil na nowy sezon  W tym roku z kolei wybieram sie na rower jak bedzie snieg. Duzo sniegu. Bardzo duzo sniegu  hehe czaje z tym sniegiem, duzo swiezego i miekkiego ja tam bez zadnych maratonow czy polmaratonow choc mnie kilka osob ciagnie, moze sie zdecyduje w koncu, ja orlik, rower, bieganie, tenis, silownia, aktywnie mowiac krotko  dwoch pajaców na forum, tronk trollu jeszcze o lachonach zapomniales się pochwalić zamkniesz ty wreszcie ten wredny ryj, juz cie nie raz upominalem, chyba ze az takim debilem jestes ze tego nie rozumiesz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|