|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jasiek do gry z tym lotewskim dziadem, po 1secie mam nadzieje ze bedzie siedzial serwis jak nalezy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
coraz lepsze oryginaly tutaj mamy  odpieprz się ode mnie kolego przez chociaz sam szacunek od kiedy jestem na forum, nie pouczaj mnie a także innych vide tronk bo ... ci do tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Islama juz cos boli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
coraz lepsze oryginaly tutaj mamy  odpieprz się ode mnie kolego przez chociaz sam szacunek od kiedy jestem na forum, nie pouczaj mnie a także innych vide tronk bo ... ci do tego na szacunek trzeba zasluzyc takimi postami jakie pokazujesz nie licz na szacunek a na pogarde
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
2.05 Jas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Brejk  Sevastova niektor piłki odbija jakby śniadania nie jadła. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
coraz lepsze oryginaly tutaj mamy  odpieprz się ode mnie kolego przez chociaz sam szacunek od kiedy jestem na forum, nie pouczaj mnie a także innych vide tronk bo ... ci do tego na szacunek trzeba zasluzyc takimi postami jakie pokazujesz nie licz na szacunek a na pogarde gówno mnie obchodzi co masz na myśli, a pogarda, kim ty jesteś że szafujesz takimi słowami? niespełnionym nauczycielem? księdzem? a zresztą nie mam ochoty z tobą gadać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
coraz lepsze oryginaly tutaj mamy  odpieprz się ode mnie kolego przez chociaz sam szacunek od kiedy jestem na forum, nie pouczaj mnie a także innych vide tronk bo ... ci do tego na szacunek trzeba zasluzyc takimi postami jakie pokazujesz nie licz na szacunek a na pogarde gówno mnie obchodzi co masz na myśli, a pogarda, kim ty jesteś że szafujesz takimi słowami? niespełnionym nauczycielem? księdzem? a zresztą nie mam ochoty z tobą gadać widac nie masz nerwow do grania, itak predzej czy pozniej utopisz wszystko wiec sobie odpusc jestem niespelnionym nauczycielem ksiedzem i z checia pogadam o twoich klopotach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
coraz lepsze oryginaly tutaj mamy  odpieprz się ode mnie kolego przez chociaz sam szacunek od kiedy jestem na forum, nie pouczaj mnie a także innych vide tronk bo ... ci do tego niech sie kazdy siebie pilnuje, i nad soba zajmie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
coraz lepsze oryginaly tutaj mamy  odpieprz się ode mnie kolego przez chociaz sam szacunek od kiedy jestem na forum, nie pouczaj mnie a także innych vide tronk bo ... ci do tego niech sie kazdy siebie pilnuje, i nad soba zajmie nie bedziesz mi dyktowal co mam robic sio sio sio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
coraz lepsze oryginaly tutaj mamy  odpieprz się ode mnie kolego przez chociaz sam szacunek od kiedy jestem na forum, nie pouczaj mnie a także innych vide tronk bo ... ci do tego niech sie kazdy siebie pilnuje, i nad soba zajmie nie bedziesz mi dyktowal co mam robic sio sio sio a tobie kto dal prawo innych oceniac i sie wpiepszac ? musisz byc w swoim otoczeniu konkretnie tepiony i nie lubiany, pewnie nie raz przez to ktos ci morde obil, ze tak sie naprzykszasz innym
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wy tu gadu gadu, a Islam wygral dwa gemy po medicalu, w tym odlamal Misze na sucho 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a tobie kto dal prawo innych oceniac i sie wpiepszac ? musisz byc w swoim otoczeniu konkretnie tepiony i nie lubiany, pewnie nie raz przez to ktos ci morde obil, ze tak sie naprzykszasz innym nic nie dzieje sie bez powodu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
tronk z niektórymi to nawet szkoda klepać w klawiaturę żeby im odpowiedzieć, odpuść bo widać że tym go nakręcasz, na troli nie poradzisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tronk z niektórymi to nawet szkoda klepać w klawiaturę żeby im odpowiedzieć, odpuść bo widać że tym go nakręcasz, na troli nie poradzisz oczekujesz szacunku po tym jak piszesz w taki sposob o zawodnikach? jestes smieszny i zalosny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
tronk z niektórymi to nawet szkoda klepać w klawiaturę żeby im odpowiedzieć, odpuść bo widać że tym go nakręcasz, na troli nie poradzisz oczekujesz szacunku po tym jak piszesz w taki sposob o zawodnikach? jestes smieszny i zalosny oczekuję żebyś mnie nie pouczał i tyle, tak trudno Ci to zrozumieć? nie mam zamiaru z tobą dyskutować dłużej bo uważam cię za ... rozmówcę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|