|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Bukma to już wkurwić się nie można? Trochę przesadzasz, jakby ci zawodnicy byli święci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Bukma to już wkurwić się nie można? Trochę przesadzasz, jakby ci zawodnicy byli święci. mozna sie wkurwic ale burackie posty jakie zaprezentowal ten jegomosc beda tepione
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Wy tu gadu gadu, a Islam wygral dwa gemy po medicalu, w tym odlamal Misze na sucho  Karat wzial medikala? jak to wyglada? misza ogarnie temat ? zastanawiam sie czy nie pograc miszki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wy tu gadu gadu, a Islam wygral dwa gemy po medicalu, w tym odlamal Misze na sucho  Karat wzial medikala? jak to wyglada? misza ogarnie temat ? zastanawiam sie czy nie pograc miszki  Ogladam dwa mecze jednoczesnie i od medicala (po pierwszym secie) Islam cos tam pyka, Misza wyglada dziwnie w tym meczu. Nie zaufalbym mu, tym bardziej w meczu dwoch Ruskow u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
juzny zaraz bedzie rakieta miala spotkanie z czolem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Bukma to już wkurwić się nie można? Trochę przesadzasz, jakby ci zawodnicy byli święci. mozna sie wkurwic ale burackie posty jakie zaprezentowal ten jegomosc beda tepione waszmość się odezwał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Bukma to już wkurwić się nie można? Trochę przesadzasz, jakby ci zawodnicy byli święci. mozna sie wkurwic ale burackie posty jakie zaprezentowal ten jegomosc beda tepione waszmość się odezwał  powyzywaj sobie jeszcze zawodnikow na pewno to rozwiaze twoje problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wy tu gadu gadu, a Islam wygral dwa gemy po medicalu, w tym odlamal Misze na sucho  Karat wzial medikala? jak to wyglada? misza ogarnie temat ? zastanawiam sie czy nie pograc miszki  Ogladam dwa mecze jednoczesnie i od medicala (po pierwszym secie) Islam cos tam pyka, Misza wyglada dziwnie w tym meczu. Nie zaufalbym mu, tym bardziej w meczu dwoch Ruskow u siebie  O i Misza zrobil z 3-0* => 3-4*. Nie dziwi mnie to  Patrz gdzie graja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Wy tu gadu gadu, a Islam wygral dwa gemy po medicalu, w tym odlamal Misze na sucho  Karat wzial medikala? jak to wyglada? misza ogarnie temat ? zastanawiam sie czy nie pograc miszki  Ogladam dwa mecze jednoczesnie i od medicala (po pierwszym secie) Islam cos tam pyka, Misza wyglada dziwnie w tym meczu. Nie zaufalbym mu, tym bardziej w meczu dwoch Ruskow u siebie  w sumie racja dwoch ruskow, tylko pytanie czy juznemu zalezy by jeszcze wrocic do juz moze nie czolowki ale do 100tki chociaz i nie grac kwali do szlemow czy moze bedzie sie bawil w denkobeta  i prosze bylo 3-0, a jest 3-4 i serwis aslana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Tronk, wydaje mi sie, ze Misze dopadl juz wiek. Raczej to bedzie zjazd, aczkolwiek poczatek sezonu mial tragiczny i poza kwalami do AO powinien podskoczyc troche w rankingu chocby granym minimum przyzwoitosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w montrealu nie tak dawno zrobil niezly wynik, ale na tym koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Pliszka 1/13 bp sevastova 2/3 Nóż się w kieszeni otwiera. zeby ot jescze były pojedyncze bp, a tu seryjnie marnuje z 40:15*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
nie bylbym zdziwiony jakby teraz odlamal misza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Setowa Pliszka i dalej djus
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Setowa Pliszka i dalej djus Ogladasz? Bo tego sie nie da ogladac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Setowa Pliszka i dalej djus Ogladasz? Bo tego sie nie da ogladac. Oglądalem koncowkę 1 seta od 3:3 . Jedna gra jakby śniadania nie jadła, w druga zblazowana zamiast ataku z czego słynie puszeruje jak woźniacka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Setowa Pliszka i dalej djus Ogladasz? Bo tego sie nie da ogladac. Oglądalem koncowkę 1 seta od 3:3 . Jedna gra jakby śniadania nie jadła, w druga zblazowana zamiast ataku z czego słynie puszeruje jak woźniacka No wlasnie kazde przyspieszenie Karoliny konczy sie ogromnymi klopotami Sevastovej  Z Dulgheru grala identycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
BP dla Sevastovej i return prawie w bande koncowa. Za takie mecze nie powinno byc punktow do rankingu. Za takie mecze powinni ODEJMOWAC punkty z rankingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Sevastova dno totalne, Pliskovej grać się nie chce. Kto wygra, mimo wszystko stawiałbym na Czeszkę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|