|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Johnson może sopie plusc w brodę . 15 asów , 91% punktow po 1 serwisie przez cały mecz i przychodzi zakończyć spotkanie i gra drugim podaniem. Nerwy go zjadły
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
sobie pluć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Wygrał przegranego seta - to nie zmienia mojego zdania o tej istocie. nawet jakby wygral wielkiego szlema to bys tez tego zdania nie zmienil
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
Janowicz ty zjebie genetyczny. Szopę to ty masz pod kopułą, słoma i tony gnojownika. Grajek nie zawodnik. Tyle w temacie - za rok będzie podbijał chellengery  Już mu to wróżą od listopada 2012, a tu mimo licznych kontuzji ni chuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
Johnson może sopie plusc w brodę . 15 asów , 91% punktow po 1 serwisie przez cały mecz i przychodzi zakończyć spotkanie i gra drugim podaniem. Nerwy go zjadły Johnson to jest pusiak. Z Isnerem w Waszyngtonie w SF też w TB popłynął po zmarnowaniu wystawki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
znajac jurka i jego wybuchowy temperament to by morde obil w realu takiemu hejterowi jakby sie odwazyl taki klient go tak zwyzywac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
znajac jurka i jego wybuchowy temperament to by morde obil w realu takiemu hejterowi jakby sie odwazyl taki klient go tak zwyzywac  To ta szkapa jest w stanie kogoś pobić ? nie wydaje mi się, chyba że gimnazjalistę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
znajac jurka i jego wybuchowy temperament to by morde obil w realu takiemu hejterowi jakby sie odwazyl taki klient go tak zwyzywac  To ta szkapa jest w stanie kogoś pobić ? nie wydaje mi się, chyba że gimnazjalistę... 2metry z kawalkiem, czeste wizyty nad silownia, praca nad sila, to jak nie potrafi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Może mi powiecie, że ktoś zainwestował cokolwiek na tego grajka? NIGDY! ja dziś po 8:) 50 Eryków z dzień w deblu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Macie swojego walczaka. 30-0 i oddaje 1 gema w 3 secie  obić to on sobie może swoją mordkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
znajac jurka i jego wybuchowy temperament to by morde obil w realu takiemu hejterowi jakby sie odwazyl taki klient go tak zwyzywac  To ta szkapa jest w stanie kogoś pobić ? nie wydaje mi się, chyba że gimnazjalistę... 2metry z kawalkiem, czeste wizyty nad silownia, praca nad sila, to jak nie potrafi 90kg przy jego wzroście to wygląda jakby z oświecima spierdolił, chuderlak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Z dzkiem który ogarną ggl-a
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
znajac jurka i jego wybuchowy temperament to by morde obil w realu takiemu hejterowi jakby sie odwazyl taki klient go tak zwyzywac  To ta szkapa jest w stanie kogoś pobić ? nie wydaje mi się, chyba że gimnazjalistę... 2metry z kawalkiem, czeste wizyty nad silownia, praca nad sila, to jak nie potrafi 90kg przy jego wzroście to wygląda jakby z oświecima spierdolił, chuderlak. tu chodzi o sile nie mase, zasiaeg ramion, lepiej jakby byl stuczony jak jakis knur?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Macie swojego walczaka. 30-0 i oddaje 1 gema w 3 secie  obić to on sobie może swoją mordkę  powiedz to jemu w oczy to bys sie przekonal co by ci mogl zrobic, pewnie bys sie nawet nie odwazyl, przed lapem to kazdy kozak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2015
Posty: 6,988 |
a kim ten Jonson jest? typowy średniak, jeżeli serwis siedzi to wygrywa jak nie to dostaje łomot, nigdy nie wejdzie do 20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a kim ten Jonson jest? typowy średniak, jeżeli serwis siedzi to wygrywa jak nie to dostaje łomot, nigdy nie wejdzie do 20  ta, do czelendzerow dziada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Johnson to jak już ktoś napisał rzemieślnik, który dobrze wykonuje swoją robotę. Nasz rzemieślnik jest pozbawiony mózgu a to już duży ubytek 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|