Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Hej Nalesnik sprawdz sam i ocen zapisz sie pograj i ocen jak sie spodoba to luz jak nie to zmien buka nie mysl kategoriami ktos powiedzial ze bulka jest be to jej nie sprobuje po pierwsze kto nie probuje ten zycia zaluje po drugie troche jednak stoje po stronie tego buka i bez sensu troche jest AZ taki najazd na niego...niepotrzebnie ten temat sie tak ciagnie...pozdro dla wszystkich

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
V
member
member
V Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 110
Czytam ten temat i mi się coś wydaje ze on jest niepotrzebny i zasmieca forum przerodził sie w obrażanie sie nawzajem a nie rozwiązanie problemu , mozna przeciez zalozyć osobny temat np kłótnie ale winnym dziale. Ponmad to jest juz jeden temat betathome.
Z tego co widac niewszyscy maja z nim problemy. Choc takie problemy mozna spotkać tez w innych firmach ja czekalem na kasę od Hilla ponad cztery miesące i ją odszymalem a tu ktoś robi takie zamieszanie jakby to były ostatnie jego pieniądze jezeli tak to rozumiem. Wybór firmy w której sie gra jest suwerenną decyzją kazdego z nas i kazdy uczy sie na swoich błędach.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]...
dzięki nim trochę na bukmacherce zarobiłem...[/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]...
3. Nie stać mnie płacić np 4 dolary za minimalny zakład powttarzam u godnego zaufania buka amerykanskiego ...[/qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]... Akurat na tych typerach straciłem 6 zł , żadne pieniądze ...[/qb]
p.s. jakis magnez moze, czy relanium...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
Złodziejom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: BET-AT-HOME

Dzieki Norman100 a miałem u nich załozyc konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
W stosunku do kazdego buka nalezy miec odrobine cierpliwosci i nie siac paniki w 5 min po tym jak cos poszlo nie tak. Ta nagonka na [email]B@H[/email] chyba troche przesadzona. Jak ktos zaklada konto u nich to niech sie liczy z tym ze wyplata moze trwac "troche" dluzej niz z innego buka. Jesli to nie jest do zaakceptowania - to lepiej isc do konkurencji. Wazne ze wyplacaja i czasem maja fajne kursy.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał RETRO TEAM:
[qb]Złodziejom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: BET-AT-HOME

Dzieki Norman100 a miałem u nich załozyc konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
ukradli Ci cos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Grales u nich ze juz piszesz dzieki dzieki?????ludzie opamietajcie sie!!!!!!!zagrajcie sami a nie bazujecie na przezyciach innych ja gram u nich od 2 lat i ZERO problemow w niemczech mam kolegow ktorzy mowia o nim w pozytywach po ch..ta nagonka na tego buka a wypowiedzi typu juz mialem zagrac ale po przecyztaniu tego tralala sa troche przesadzone....ludzie to nie buk u pana mariana za rogiem...nagonka ba BET AT HOME PRZESADZONA kto tam gra przyzna mi racje aczkolwiek wspolczuje ci NORMAN naprawde ze miales z nimi problemy pozdro dla wszystkich

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Wiesz co ufo jak tak czytam twój post i moje wypowiedzi , które tu cytujesz to mam nieodparte wrażenie , że byłbyś świetnym donosicielem bo wyszukiwanie postów innych uczestników forum i cytowanie ich jest po prostu nieprzyzwoite fachmanie od siedmiu poleści . Gdy czytałem te moje posty to sobie pomyślałem , że swietnie byś się nadawał do rumuńskieg Sekuritate , oni też chętnie lubili się babrać w nieswoich sprawach ty mały pluszowy człowieczku . A może ktoś z twoich krewnych był kiedyś SB- ekiem , i ty po nim odziedziczyłeś takie komunistyczne metody , publikowania na forum nie swoich waidomości .
Pisałem już , że bukmacherką intersuję się od osmiu lat , co nie znaczy , że jestem specem jeżeli chodzi o bukmacherów internetowych , wcześniej grałem w STS i profesjonalu , dopiero od niedawna gram w internecie , stąd moje pytania odnośnie buków internetowych zresztą nie pozbawione sensu. Miałem problem z szyfrowaniem w Expekcie dlatego wysłałem posta z zapytaniem. Ale ten Ufo stosujący SB-ckie metody niestety o tym nie pomyślał . Ufo wyjedz na Kubę tam twoje metody śledcze napewno się przydarzą . Wyszukasz dla Fidela sporo informacji w necie na temat kubańskiej opozycji w Stanach Zjednoczonych . Do tego się nadajesz, albo jeszcze lepiej wyjedz do Kim Dzong Ila do Korei Północnej , cholerny wyszukiwaczu informacji w necie , kanalio jedna.
Uderzasz poniżej pasa , ale ja to wytrzymam .
Co do Tysona półgłówku jeden nie obchodzi mnie ile Tyson wydał na dziwki czy adwokatów , ważne jest ile zarobił na ringu ty półmózgu .
cieszę się jednak , że tu napisałem poznałem tutaj kilku fajnych ludzi jak Maverick . Serdeczne pozdrowienia dla niego .

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Maverick i inni , którzy chwalą tego buka . Zamieszczam tutaj odpowiedz jaką uzyskałem z ich supportu . Maverick jesteś równy gość , wyciągnij z tego wnioski . Oto wiadomość z supportu polskiego:
Co do najblizszych kilku dni to nie moge nic zagwarantowac - nasza obsluga
w banku jest na 3 dniowym szkoleniu. CO ZA SHIT!

Ale dzis zamowilismy doteo ON-LINE do naszego konta
tak ze do 2 tygodni powinno juz wszystko ist bez pomocy Banku
po prostu sami bedziemy zarzdzac naszym kontem.

(wczesniej dostepu OnLine nie mozna bylo wogole u nich zamowic...)

Pozdr.
Robert

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Chyba jednak nie wytrzymales... juz w polowie postu zdanie zmieniles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Cytowac na forum jeszcze mozna, przypomnialem twoje problemy, a widze ze to one cie tak denerwuja. Przepraszam. Trzymaj sie zdrowo.

PS. Ostatni cytacik
Quote
Ufo sorka za obrażliwe epitety pod twoim adresem ,nie jestem człowiekiem ,ktory obraża ludzi , chwila slabości . Szanuję twoją wiedzę co nie znaczy ze się z nią zgadzam . dla mnie ten buk jest podejrzany , ale jakbyś opisał jaką masz opinie na jego temat byloby dobrze . Pyskówka do niczego nie prowadzi w koncu nie jesteśmy wrogami i możemy mieć rózne poglady , ja twoje szanuje . Co złego to nie ja

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
CHlopaki dajcie spokoj i wrzuccie na luz...i tak cala masa obelg prawie w kazdym temacie...z tematu wynikla goraca dyskusja bo co jak co poslzo o kase ktora nie dotarla na konto:) Koniec koncow przygody z bukami sa byly i beda i to i wieksze i mniejsze i ciekawsze i mniej ciekawe i wesole i smutne itd. Proponuje zamknac ten temat, pozdro

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Maverick, tu kazdy ma zdrowe podejscie, epitetow, rowniez lekko obrazliwych uzywala 1 strona w sporze, ta ktorej traumatyczne przyzycia sie tylko licza. Reszta to idioci i polmozgi, ew. typerzy z okregowki co pojecia zielonego nie maja. Nie lubie egoizmu i pseudocwaniactwa, zwlaszcza w kiepskim wydaniu. Dobrze, ze chociaz zostal obalony mit o rzekomych oszustwach bukmachera, bo inaczej rzeczywiscie jalowa to dyskusja...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
dla niedowairków:
dzisiejszy ich email do mnie:
Oto wiadomość z ich suportu . Krew mnie zalewa.
Co do najblizszych kilku dni to nie moge nic zagwarantowac - nasza obsluga
w banku jest na 3 dniowym szkoleniu. CO ZA SHIT!

Ale dzis zamowilismy doteo ON-LINE do naszego konta
tak ze do 2 tygodni powinno juz wszystko ist bez pomocy Banku
po prostu sami bedziemy zarzdzac naszym kontem.

(wczesniej dostepu OnLine nie mozna bylo wogole u nich zamowic...)

Pozdr.
Robert
Ty ufo jesteś jednak prawdziwy SB już sie przekonałem . wyciągaj dalej moje imaile ćwoku jeden , może ci ulży i uderzaj dalej poniżej pasa jak Gołota.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Pytanie za 100 punktów po jaka cholerę zakladać konto w takim marnym banku , czyzby Austriacy byli az tak ciemni , że założyli konto w banku ,ktory tylko sprawia klopoty . Jakos expekt na swój bank nie narzeka . Polskie Banki pracuja na wysokim poziomie i tłumaczenia supportu mozna włożyc miedzy bajki szukają naiwniaków

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
Dardaw jak sobie kupisz sztucznego penisa to napewno masz jaja w to nie wątpię . Czym je mierzysz pewnie linijką . A nie wstydzisz się zajść do sex sklepu , nie piszę po angielsku bo pewnie nie zrozumiesz . Pozdrowienia dla małżonki pewnie jest bardzo z ciebie zadowolona.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 206
Po przeczytaniu tekstu rece opadaja zupelny brak profesjonalizmu wierzyc mi sie nie chce ze przyczyna tego stanu rzeczy sa klopoty banku takie bzdety to sobie moga opowiadac dzieciakom w przedszkolu a nie doroslym ludziom wstyd i hanba nie warto im powierzyc zlamanego grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 62
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]Dardaw jak sobie kupisz sztucznego penisa to napewno masz jaja w to nie wątpię . Czym je mierzysz pewnie linijką . A nie wstydzisz się zajść do sex sklepu , nie piszę po angielsku bo pewnie nie zrozumiesz . Pozdrowienia dla małżonki pewnie jest bardzo z ciebie zadowolona.[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Dzis zlecilem wyplate. Napisali dosc szybko ze zajmie im to 5-7 dni. To dosc duzo ale zobaczymy czy sie wyrobia.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
UWAGA UWAGA - ACHTUNG ACHTUNG !!!!!
KILKA DNI TEMU ZOSTAŁ UJĘTY GŁÓWNY INFORMATYK OSAMY BIN LADENA. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM OSAMA SZUKA NOWEGO SPECA OD KOMPUTERÓW.
PIERWSZE ZADANIE : WYSADZIĆ W POWIETRZE MAŁY KIBELEK DO KTÓREGO CHODZI SIUSIU PEWNA STARUSZKA W WÓLCE PIERDZISZEWSKIEJ . PODOBNO SPOKREWNIONA Z WROGAMI BIN LADENA.
Ufo ogłoszenie w sam sam raz dla ciebie . Z twoimi zdolnościami szperania po internecie i cytowania nie swoich postów jesteś najlepszy na świecie . Osama więcej ci zapłaci niź Fidel czy Kim w końcu ten Arab jest miliarderem .
Skoro tak cudownie posługujesz się netem z pewnością masz talent do informatyki , będziesz naprawdę dobrym narybkiem . Nie zapomnij , że jesteś winien mi wdzięczność za to , że powiedziałem ci o takiej fusze. Jeżeli o mnie chodzi specjalnie nie znam się na komputerach . Powodzenia Ufo stary fachmanie z ogromnym doświadczeniem .

Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Alez ty zalosny jestes Norman.. piaskownica

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111), 2,320 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,210
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1