|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Panowie jakiego buka polecacie ? Chodzi mi o cos podobnego do bet365 z dobrym live. Najlepiej żeby było można pograć coś z siatki i nie było problemu z weryfikacją.Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jakie buki internetowe wystawiają linie punktowe na poszczególnych zawodników w meczach NBA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Jakie buki internetowe wystawiają linie punktowe na poszczególnych zawodników w meczach NBA? Betsson Bet365 Bwin Marathonbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Słyszałem, że unibet pobiera 2.5-3.0% od kazdej wpłaty? Za moich czasów, wpłaty były wszędzie darmowe.
Jak to wygląda u innych buków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Słyszałem, że unibet pobiera 2.5-3.0% od kazdej wpłaty? Za moich czasów, wpłaty były wszędzie darmowe.
Jak to wygląda u innych buków? zle slyszales, mb, neteeler, przelewy 24 sa free. paysafecard pobieraja 3%
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392 Likes: 11 |
Słyszałem, że unibet pobiera 2.5-3.0% od kazdej wpłaty? Za moich czasów, wpłaty były wszędzie darmowe.
Jak to wygląda u innych buków? wplacalem netkiem i tego nie zauwazyle a 3% z tego to byloby sporo wiec chyba nie pobieraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
czesc @rafal08,
W Unibet już wiem: karta 2.5%, paysafecard i ukash 3.0% od wartości wpłaty. Taką pobierają prowizję.
Nie wiem jak u innych buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,392 Likes: 11 |
Generalnie da sie znalezc buki ktore teraz pobieraja oplaty .Wiesz mnie to bardziej kasyna interesuja i tam juz sie to pojawia lub po prostu rezygnacja z MB,Netka. To juz chyba kwestia roku ,no max dwoch gdzie wiekoszosc zacznie pobierac oplaty.Innej drogi raczej nie ma przy takiej wysokosci oplat ktorej te portfele wymagaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
portfele mają wysokie oplaty, ale wysokie to one są ogolnie dla klientow indywidualnych, skąd wiadomo jakie warunki wynegocjonowane mają poszczegolne firmy e-gamingowe, ComeOn [ ads.comeon.com] z tego zrezygnował, ale to jedna z nielicznych firm które zdecydowały się na taki krok. Które kasyna które miały skrilla zrezygnowały z ich usług?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2013
Posty: 1,046 |
Ukash, Paysafecards czy depo kartą to przecież inna bajka, przecież prawie każdy buk pobiera opłaty przy tych metodach depozytu, wydaje mi się ze żadna firma nie pobiera opłat za depozyt skrillem, przecież to by nie miało żadnego sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2014
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2014
Posty: 18 |
Najlepszy bukmacher bet365. Następnie można klasyfikowac pinka oraz kilku operatorów "azjatyckich". Pomijam rusków, u których da się zagrać jednorazowo, albo i w ogóle. Co do ostatnich wypowiedzi odnośnie pobierania kilkuprocentowych opłat itd. Pod uwagę biorą to tylko osoby grające kwotami na ogół mniejszymi, nie podchodzące do tematu poważnie. Kto normalny wpłaca przed każdym postawieniem zakładu kasę do danego buka czy na portfel skoro niekiedy kilkadziesiąt sekund to zajmuje i przy czekaniu na konkretną ofertę może okazać się, że w 2 minuty ktoś załatwi za nas całą sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3 |
Ja polecam Betsson. Grałem już u 4 bukmacherów i z tego jestem najbardziej zadowolony. Oczywiście każdy zwykle chwali tego u którego gra, ale ja jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemu, a grałem nie tylko w zakłady ale też trochę w pokera i w kasynie. Jeżeli czegoś nie jestem pewien to korzystam z pomocy konsultanta. Naprawdę ciężko ich czymś zagiąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
I specjalnie się zarejestrowałeś żeby od razu coś polecić ? W takim razie korzystając z okazji i ja chciałbym coś polecić. Najlepsza guma do żucia jest produkowana przez firmę Barbara Madej Sp. z o.o. Zawsze jak ją żuję podczas obstawiania to wyniki " wchodzą ". W sprawie uwag co do smaku, zawsze można się skonsultować, ze wspomnianą już Barbarą Madej. Naprawdę ciężko ją czymś zagiąć. Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
@akagi, dobre  Pytanie nie jest trudne. Aktualnie absolutnym numerem 1 jest Bet365.com Potem długo,długo nic. Następnie PinnacleSports,FonBet, dalej azjatyckie firmy, no a później cała grupa bukmacherów dla zabawy typu unibet, expekt itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
tak pinnacle jest najlepszy,nikt tak elegancko nie zamyka konta,nie zamykając tegoż  "Wpłaty na Twoje konto za pośrednictwem metody Bank Wire, ClickandBuy, Credit Card, E-Cheque, EntroPay, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, NETELLER, NETELLER (1-PAY), POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Ukash, Visa Electron, Webmoney nie są akceptowane." Konto jest oficjalnie nie zbanowane,ale praktycznie ,heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
@akagi, dobre  Pytanie nie jest trudne. Aktualnie absolutnym numerem 1 jest Bet365.coma limity Ci nie przeszkadzają ? numer 1 ? szoook chyba dla ludzi co im zostawiają co miesiąc swoje pieniądze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3 |
Skoro jest taki temat to z niego korzystam. Jak widzę każdy poleca buka u którego gra o czym zresztą pisałem już wcześniej. Osobiście polecam Betsson bo jestem z nich zadowolony i przez kilka lat gry ani razu nie miałem żadnych zastrzeżeń do tego bukmachera. Skoro ktoś zadaje takie pytanie to oczekuje odpowiedzi i nie jest jakimś nałogowym hazardzistą tylko raczej osobą, która zaczyna grę. Betsson ma naprawde fajne bonusy i promocje co jest napewno atrakcyjne szczególnie dla nowych graczy. Może ta informacja kogoś zainteresuje lub pomoże komuś w wyborze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To korzystaj.
Zawsze jednak dla mnie trochę dziwne jest gdy ktoś się rejestruje, i nie mając żadnego CV na tym forum, próbuje polecać jakąś firmę.
To tylko tyle, i aż tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
betsson  szanujmy sie " Za ile srebrników wredny Judaszu Potrafisz sprzedać swoich przyjaciół? Wyrachowane damy, grubasy przy kasie Zrobią z Ciebie mendę w swojej klasie..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2013
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2013
Posty: 27 |
ulubione buki: Bet365: + bardzo dobre live, bardzo dobra oferta wydarzeń, dobre kursy, szybkie wypłaty, Przelewy 24 - limity,
Last edited by Conrad; 22/06/2015 12:08.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|