|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
A gdzie tu jakaś analogia bo nie rozumiem?  ŚLĄSKA SOLIDARNOŚĆ ANALOGIA DO POMORSKIEJ SOLIDARNOŚCI Wiadomo nie od dziś że kluby za miedzą się nie lubią
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ok. 60 mecz w tym roku Tazen. Mecze praktycznie co 3-4 dni od kilku miesięcy. Rusek przepracuje z nimi okres przygotowawczy, będą jakieś zmiany w składzie i... Ale co tam będę niszczył klawiaturę, poczekamy to się przekonamy.  Bez przesady że 60, przecież były rotacje Berga, pełnych 90 minut to może 40-45 mają maksymalnie, ale ok, rozumiem zmęczenie tylko tu nawet nie chodzi o dynamikę, im się zupełnie nic nie chce, znow graja to samo co w tamtym sezonie - myślą ze samo się wygra, a teraz każdy ma wyjebane w Legie i robi swoje, przepalone gwiazdeczki, które uwierzyły w tej PR Leśnodorskiego zobaczymy w lutym, wpadnę na żywo to zweryfikować i przypomnieć sobie jakie kiedyś flagi mieliśmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Co tam u Wieśka pacyfek. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
ale strzelanka w białym ST
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Wiesiek we środe leci na Legie
z Berlina do Rzymu
w srode ma ogladać Rome z Borysami
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
wynik super w Białym, ale ten mecz to chaos chaos chaos chaos wszystkie bramki to totalny przypadek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Wiesiek we środe leci na Legie
z Berlina do Rzymu
w srode ma ogladać Rome z Borysami Z Grazyno leci? Dobry wieczór 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A gdzie tu jakaś analogia bo nie rozumiem?  ŚLĄSKA SOLIDARNOŚĆ ANALOGIA DO POMORSKIEJ SOLIDARNOŚCI Wiadomo nie od dziś że kluby za miedzą się nie lubią Eeee tam nie ma czegoś takiego jak pomorska solidarność więc porównanie z dupy wg mnie. A u siebie to wiem, że są różne animozje między klubami, ale koniec końców chyba powinniście się trzymać razem, przynajmniej w kwestii tego żeby mieć jak najwięcej ekip w ekstraklasie. No, ale to moje podejście widać nie jesteście tak solidarni jak myślałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
Można rzec że zwycięstwo z Piastem to nie było dzieło przypadku i odpuszczenia przez Piastunki a zwyżkowej formy Górników 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335 Likes: 3 |
A gdzie tu jakaś analogia bo nie rozumiem?  ŚLĄSKA SOLIDARNOŚĆ ANALOGIA DO POMORSKIEJ SOLIDARNOŚCI Wiadomo nie od dziś że kluby za miedzą się nie lubią Eeee tam nie ma czegoś takiego jak pomorska solidarność więc porównanie z dupy wg mnie. A u siebie to wiem, że są różne animozje między klubami, ale koniec końców chyba powinniście się trzymać razem, przynajmniej w kwestii tego żeby mieć jak najwięcej ekip w ekstraklasie. No, ale to moje podejście widać nie jesteście tak solidarni jak myślałem  Ze śląskich klubów to najmniej solidarni jesteśmy właśnie z Górnikiem no i może z Gieksą. Wszystko zaczęło się od zabicia przez żaboli naszego kibica Rajmunda. Od tego czasu stopień nienawiści miedzy Ruchem a Górnikiem jest najwyższy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,388 |
to co, polski Guardiola leci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
to co, polski Guardiola leci? dlaczego? ostatnio 2 wygrane, teraz porażka Probierz będzie miał spokój do końca sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Rozumiem, temat bardziej złożony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
A co ma ten polski Pep z taką ekipo ugrać? Mistrza i LM? Dajcie spokój. Utrzyma się i spokój.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|