Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Quote
Kupie MB, oddaje inteligo,

nie jestem na liscei zweryfikowanych, ale mam kilkanascie wymian na forum i jestem zaufany

potrzebuej 300 zl.... zalezy mi na czasie, potrzebuje w 15 min...

Szybka wymiana, pełen profesjonalizm. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko jak wyzej, czyli normalka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
UWAGA , UWAGA , UWAGA ,

Prosze sie nie wymieniac z uzytkownikiem meyde9

Napisal mi na gg ze ktos mu sie wlamal na mecz i zeby sie nikt z nim nie wymienial a oto nasza rozmowa z gg.

x-MB-meyde9 (19:46)
jestes
vebnaster (19:51)
jestem
x-MB-meyde9 (19:52)
sluchaj pilna sprawa
x-MB-meyde9 (19:52)
to ja meyde9
x-MB-meyde9 (19:52)
pisz szybko na forum zebny nikt sie ze mna nie wymianial
x-MB-meyde9 (19:52)
bo ktos mi sie wlamal na konto na mecz.pl i namaila oraz MB
x-MB-meyde9 (19:52)
i juz jedna osoba jest oszukana
x-MB-meyde9 (19:53)

x-MB-meyde9 (19:59)
jestes
vebnaster (20:04)
jestem juz pisz
vebnaster (20:04)
e
x-MB-meyde9 (20:04)
napisales
vebnaster (20:04)
teraz pisze
x-MB-meyde9 (20:04)
kurwa ale afera
x-MB-meyde9 (20:05)
i pisz zeby nikt nic nie wymienial z moim nr gg: 7003320 bo nie moge hasla zmienic
x-MB-meyde9 (20:05)
bo cos z polaczeniem niby
vebnaster (20:06)
to jest twoje gg czy jak
x-MB-meyde9 (20:06)
7003320
x-MB-meyde9 (20:06)
takl

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Potwierdzam, jakąś godzinkę temu próbowałem wymienić niewielką kwotę z meyde9. Szkoda , ze tylko ja wpłaciłem ...
A tu się okazuje ( po rozmowie z nim na GG 7003320 ) że ktoś mu wtargnął na konta.

Jednym zdaniem o kant d... rozbić tę całą weryfikację i tak dalej. Tak jak kiedyś spierałem się z Experto, że temat wymian jest niepotrzebny i jednak ma rację, bo to nie ma sensu. Temat może być zamknięty i koniec, jest mi to obojętne co zrobi admin czy moderator, a kto będzie chciał się koniecznie wymienić zrobi to tylko w gronie dobrych znajomych i koniec.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
UWAGA , UWAGA , UWAGA ,

Prosze sie nie wymieniac z uzytkownikiem meyde9

Napisal mi na gg ze ktos mu sie wlamal na mecz i zeby sie nikt z nim nie wymienial a oto nasza rozmowa z gg.

x-MB-meyde9 (19:46)
jestes
vebnaster (19:51)
jestem
x-MB-meyde9 (19:52)
sluchaj pilna sprawa
x-MB-meyde9 (19:52)
to ja meyde9
x-MB-meyde9 (19:52)
pisz szybko na forum zebny nikt sie ze mna nie wymianial
x-MB-meyde9 (19:52)
bo ktos mi sie wlamal na konto na mecz.pl i namaila oraz MB
x-MB-meyde9 (19:52)
i juz jedna osoba jest oszukana
x-MB-meyde9 (19:53)

x-MB-meyde9 (19:59)
jestes
vebnaster (20:04)
jestem juz pisz
vebnaster (20:04)
e
x-MB-meyde9 (20:04)
napisales
vebnaster (20:04)
teraz pisze
x-MB-meyde9 (20:04)
kurwa ale afera
x-MB-meyde9 (20:05)
i pisz zeby nikt nic nie wymienial z moim nr gg: 7003320 bo nie moge hasla zmienic
x-MB-meyde9 (20:05)
bo cos z polaczeniem niby
vebnaster (20:06)
to jest twoje gg czy jak
x-MB-meyde9 (20:06)
7003320
x-MB-meyde9 (20:06)
takl

UFFFFFFFFFFFFFFFFFF
GOŚCIU CHCIAŁ SIĘ ZE MNĄ NA TYSIAKA WYMIENIĆ I BYŁEM JUŻ BLISKO WYMIANY BO WKOŃCU JEST ZWERYFIKOWANY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
OSZUŚCI APELUJĘ NIE PIŚCIE WIĘCEJ DO MNIE BO NAPRAWDĘ SZKODA MOJEGO CZASU - NA KAŻDĄ TAKĄ BEZCELOWA POGAWEDKĘ PRZEZNACZAM 5-10 MINUT A TO NAPRAWDĘ KUPA CZASU.
DUŻE PIWO DLA meyde9 i vebnastera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Widze że 1-szy wyrazny kryzys kanciastego , aczkolwiek moonlight dane adresowe meyde9 ma kanciasty więc odzyskasz kwote , co do jakichś włamów , to nie można wierzyć w opowiesci ze ktos sie włamał na forum i na MoneyBookers , to jest praktycznie niemożliwe , jeżeli moonlajt rozmawiales i przeprowadzales wymaine z numerem który jest na stronce kanciastego przypisany do meyde9 to wystąp o jego adres i odzyskaj kwotę , jeżeli ktoś da sobie włamać na konto albo dopuścić kogoś innego do swojego komputera , zostawić gg w kafejce nie zamknięte to już jest jego i wyłącznie jego ryzyko . Właśnie teraz ta weryfikacja naprawde przejdzie poważny test .

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
WIta to ja prawdziwy meyde9 zalozylem nowe konto bo na tamto nie moge sie zalogowac

Zaraz zaczne wyjasnianie sprawy

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Wiec tak na poczatek

Niech nikt sie nie wymiania z uzytkownikiem meyde9.

Niech nikt sie nie wymiania z kims piszacym z gg: 7003320

moonlight , to ty pisales do mnie na GG ??
To ty przelales na to konto w MB te 156 tak ??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
tak zgadza się

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Quote
Widze że 1-szy wyrazny kryzys kanciastego , aczkolwiek moonlight dane adresowe meyde9 ma kanciasty więc odzyskasz kwote , co do jakichś włamów , to nie można wierzyć w opowiesci ze ktos sie włamał na forum i na MoneyBookers , to jest praktycznie niemożliwe , jeżeli moonlajt rozmawiales i przeprowadzales wymaine z numerem który jest na stronce kanciastego przypisany do meyde9 to wystąp o jego adres i odzyskaj kwotę , jeżeli ktoś da sobie włamać na konto albo dopuścić kogoś innego do swojego komputera , zostawić gg w kafejce nie zamknięte to już jest jego i wyłącznie jego ryzyko . Właśnie teraz ta weryfikacja naprawde przejdzie poważny test .
Po rozmowie z moonlight, wyszlo ze nie rozmawiam o tej wymianie z nikim na gg.
Tylko wyslal priva i dostal priva i wyslal kase.

Wiec szkoda ze nie sprawdzil numeru gg.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Napisalem do Conrada z prosba o zablokowanie na forum tego konta.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Kanciasty, ja mam jeszcze propozycję rozszerzenia listy weryfikacji do 3 pierwszych i 3 ostatnich cyfr numeru telefonu komórkowego. To jest najbezpieczniejsze, bo na telefon nikt się nie włamie, a przecież wystarczy powiedzieć komuś, z kim chcemy się wymienić "Puść sygnał z numeru ze strony kanciastego na XXXXXXXXX" i mamy bezpieczeństwo, że wymieniamy się z prawdziwą osobą.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Kanciasty, ja mam jeszcze propozycję rozszerzenia listy weryfikacji do 3 pierwszych i 3 ostatnich cyfr numeru telefonu komórkowego. To jest najbezpieczniejsze, bo na telefon nikt się nie włamie, a przecież wystarczy powiedzieć komuś, z kim chcemy się wymienić "Puść sygnał z numeru ze strony kanciastego na XXXXXXXXX" i mamy bezpieczeństwo, że wymieniamy się z prawdziwą osobą.

jetem jak najbardziej za to dobra propozycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Quote
Wiec tak na poczatek

Niech nikt sie nie wymiania z uzytkownikiem meyde9.

Niech nikt sie nie wymiania z kims piszacym z gg: 7003320

moonlight , to ty pisales do mnie na GG ??
To ty przelales na to konto w MB te 156 tak ??

zglosil sie jeden gosc na gg i mi dal propozycje ze wymienia siepotrzebuje 150 mi daje 160 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />i ale szybko forum otorzylem i musialem zniknac ... chcial wplacic pierwszy .

bez komentarza

Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
Odzyskalem e-mail, i co za tym idzie udalo mi sie dostac na Moneybookers.

Na koncie 0.

Wyslal sobie te ukradzione pieniadze na konto w moneybookers:

deska20@o2.pl

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
TO ja juz prawdziwy meyde9.

Udalo mi sie odzyskac konto na forum.

Czyli mam juz wszystko odzyskane.

Wiem moze Wam sie wyddac podejrzane, ze niby tak juz teraz wszystko poszlo sprawnie i juz wszystko mam.

Doszedlem do wszystkiego po nitce do klebka, na szczescie pytanie od konta e-mail nie bylo zmienione i od tego doszedlem, mialem juz odzyskane konto e-mail i sobie na wszystki konta gdzie mi hasla zmianil wyslalem hasla tymczasowe.

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Potwierdzam wymianę z użytkownikiem "piotras". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bardzo szybko i sprawnie wszystko poszlo. Oczywiscie polecam PIOTRASA innym !

Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Potwierdzam udana wymiane z uzytkownikiem chudy

Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
potrzebuję 70-90zl na MB. pisać PW

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Bedepowoli probowal wyjasniac ta sprawe.

Zobaczymy co Moneybookers na to powie.


Zawieszam wszelkie wymiany do odwolania, wiec jesli ktos podaje sie za mnie to prosze to ignorowac

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
Kanciasty, ja mam jeszcze propozycję rozszerzenia listy weryfikacji do 3 pierwszych i 3 ostatnich cyfr numeru telefonu komórkowego. To jest najbezpieczniejsze, bo na telefon nikt się nie włamie, a przecież wystarczy powiedzieć komuś, z kim chcemy się wymienić "Puść sygnał z numeru ze strony kanciastego na XXXXXXXXX" i mamy bezpieczeństwo, że wymieniamy się z prawdziwą osobą.

świetny pomysł,i do tego prosty:)

Strona 2 z 26 1 2 3 4 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, aker, Lukasz111), 2,762 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,366
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1