|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Kupie MB, oddaje inteligo,
nie jestem na liscei zweryfikowanych, ale mam kilkanascie wymian na forum i jestem zaufany
potrzebuej 300 zl.... zalezy mi na czasie, potrzebuje w 15 min... Szybka wymiana, pełen profesjonalizm. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wszystko jak wyzej, czyli normalka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
UWAGA , UWAGA , UWAGA ,
Prosze sie nie wymieniac z uzytkownikiem meyde9
Napisal mi na gg ze ktos mu sie wlamal na mecz i zeby sie nikt z nim nie wymienial a oto nasza rozmowa z gg.
x-MB-meyde9 (19:46) jestes vebnaster (19:51) jestem x-MB-meyde9 (19:52) sluchaj pilna sprawa x-MB-meyde9 (19:52) to ja meyde9 x-MB-meyde9 (19:52) pisz szybko na forum zebny nikt sie ze mna nie wymianial x-MB-meyde9 (19:52) bo ktos mi sie wlamal na konto na mecz.pl i namaila oraz MB x-MB-meyde9 (19:52) i juz jedna osoba jest oszukana x-MB-meyde9 (19:53)
x-MB-meyde9 (19:59) jestes vebnaster (20:04) jestem juz pisz vebnaster (20:04) e x-MB-meyde9 (20:04) napisales vebnaster (20:04) teraz pisze x-MB-meyde9 (20:04) kurwa ale afera x-MB-meyde9 (20:05) i pisz zeby nikt nic nie wymienial z moim nr gg: 7003320 bo nie moge hasla zmienic x-MB-meyde9 (20:05) bo cos z polaczeniem niby vebnaster (20:06) to jest twoje gg czy jak x-MB-meyde9 (20:06) 7003320 x-MB-meyde9 (20:06) takl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Potwierdzam, jakąś godzinkę temu próbowałem wymienić niewielką kwotę z meyde9. Szkoda , ze tylko ja wpłaciłem ... A tu się okazuje ( po rozmowie z nim na GG 7003320 ) że ktoś mu wtargnął na konta.
Jednym zdaniem o kant d... rozbić tę całą weryfikację i tak dalej. Tak jak kiedyś spierałem się z Experto, że temat wymian jest niepotrzebny i jednak ma rację, bo to nie ma sensu. Temat może być zamknięty i koniec, jest mi to obojętne co zrobi admin czy moderator, a kto będzie chciał się koniecznie wymienić zrobi to tylko w gronie dobrych znajomych i koniec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
UWAGA , UWAGA , UWAGA ,
Prosze sie nie wymieniac z uzytkownikiem meyde9
Napisal mi na gg ze ktos mu sie wlamal na mecz i zeby sie nikt z nim nie wymienial a oto nasza rozmowa z gg.
x-MB-meyde9 (19:46) jestes vebnaster (19:51) jestem x-MB-meyde9 (19:52) sluchaj pilna sprawa x-MB-meyde9 (19:52) to ja meyde9 x-MB-meyde9 (19:52) pisz szybko na forum zebny nikt sie ze mna nie wymianial x-MB-meyde9 (19:52) bo ktos mi sie wlamal na konto na mecz.pl i namaila oraz MB x-MB-meyde9 (19:52) i juz jedna osoba jest oszukana x-MB-meyde9 (19:53)
x-MB-meyde9 (19:59) jestes vebnaster (20:04) jestem juz pisz vebnaster (20:04) e x-MB-meyde9 (20:04) napisales vebnaster (20:04) teraz pisze x-MB-meyde9 (20:04) kurwa ale afera x-MB-meyde9 (20:05) i pisz zeby nikt nic nie wymienial z moim nr gg: 7003320 bo nie moge hasla zmienic x-MB-meyde9 (20:05) bo cos z polaczeniem niby vebnaster (20:06) to jest twoje gg czy jak x-MB-meyde9 (20:06) 7003320 x-MB-meyde9 (20:06) takl UFFFFFFFFFFFFFFFFFF GOŚCIU CHCIAŁ SIĘ ZE MNĄ NA TYSIAKA WYMIENIĆ I BYŁEM JUŻ BLISKO WYMIANY BO WKOŃCU JEST ZWERYFIKOWANY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> OSZUŚCI APELUJĘ NIE PIŚCIE WIĘCEJ DO MNIE BO NAPRAWDĘ SZKODA MOJEGO CZASU - NA KAŻDĄ TAKĄ BEZCELOWA POGAWEDKĘ PRZEZNACZAM 5-10 MINUT A TO NAPRAWDĘ KUPA CZASU. DUŻE PIWO DLA meyde9 i vebnastera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Widze że 1-szy wyrazny kryzys kanciastego , aczkolwiek moonlight dane adresowe meyde9 ma kanciasty więc odzyskasz kwote , co do jakichś włamów , to nie można wierzyć w opowiesci ze ktos sie włamał na forum i na MoneyBookers , to jest praktycznie niemożliwe , jeżeli moonlajt rozmawiales i przeprowadzales wymaine z numerem który jest na stronce kanciastego przypisany do meyde9 to wystąp o jego adres i odzyskaj kwotę , jeżeli ktoś da sobie włamać na konto albo dopuścić kogoś innego do swojego komputera , zostawić gg w kafejce nie zamknięte to już jest jego i wyłącznie jego ryzyko . Właśnie teraz ta weryfikacja naprawde przejdzie poważny test .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5 |
WIta to ja prawdziwy meyde9 zalozylem nowe konto bo na tamto nie moge sie zalogowac
Zaraz zaczne wyjasnianie sprawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5 |
Wiec tak na poczatek
Niech nikt sie nie wymiania z uzytkownikiem meyde9.
Niech nikt sie nie wymiania z kims piszacym z gg: 7003320
moonlight , to ty pisales do mnie na GG ?? To ty przelales na to konto w MB te 156 tak ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5 |
Widze że 1-szy wyrazny kryzys kanciastego , aczkolwiek moonlight dane adresowe meyde9 ma kanciasty więc odzyskasz kwote , co do jakichś włamów , to nie można wierzyć w opowiesci ze ktos sie włamał na forum i na MoneyBookers , to jest praktycznie niemożliwe , jeżeli moonlajt rozmawiales i przeprowadzales wymaine z numerem który jest na stronce kanciastego przypisany do meyde9 to wystąp o jego adres i odzyskaj kwotę , jeżeli ktoś da sobie włamać na konto albo dopuścić kogoś innego do swojego komputera , zostawić gg w kafejce nie zamknięte to już jest jego i wyłącznie jego ryzyko . Właśnie teraz ta weryfikacja naprawde przejdzie poważny test . Po rozmowie z moonlight, wyszlo ze nie rozmawiam o tej wymianie z nikim na gg. Tylko wyslal priva i dostal priva i wyslal kase. Wiec szkoda ze nie sprawdzil numeru gg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5 |
Napisalem do Conrada z prosba o zablokowanie na forum tego konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Kanciasty, ja mam jeszcze propozycję rozszerzenia listy weryfikacji do 3 pierwszych i 3 ostatnich cyfr numeru telefonu komórkowego. To jest najbezpieczniejsze, bo na telefon nikt się nie włamie, a przecież wystarczy powiedzieć komuś, z kim chcemy się wymienić "Puść sygnał z numeru ze strony kanciastego na XXXXXXXXX" i mamy bezpieczeństwo, że wymieniamy się z prawdziwą osobą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Kanciasty, ja mam jeszcze propozycję rozszerzenia listy weryfikacji do 3 pierwszych i 3 ostatnich cyfr numeru telefonu komórkowego. To jest najbezpieczniejsze, bo na telefon nikt się nie włamie, a przecież wystarczy powiedzieć komuś, z kim chcemy się wymienić "Puść sygnał z numeru ze strony kanciastego na XXXXXXXXX" i mamy bezpieczeństwo, że wymieniamy się z prawdziwą osobą. jetem jak najbardziej za to dobra propozycja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Wiec tak na poczatek
Niech nikt sie nie wymiania z uzytkownikiem meyde9.
Niech nikt sie nie wymiania z kims piszacym z gg: 7003320
moonlight , to ty pisales do mnie na GG ?? To ty przelales na to konto w MB te 156 tak ?? zglosil sie jeden gosc na gg i mi dal propozycje ze wymienia siepotrzebuje 150 mi daje 160 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />i ale szybko forum otorzylem i musialem zniknac ... chcial wplacic pierwszy . bez komentarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5 |
Odzyskalem e-mail, i co za tym idzie udalo mi sie dostac na Moneybookers. Na koncie 0. Wyslal sobie te ukradzione pieniadze na konto w moneybookers: deska20@o2.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
TO ja juz prawdziwy meyde9.
Udalo mi sie odzyskac konto na forum.
Czyli mam juz wszystko odzyskane.
Wiem moze Wam sie wyddac podejrzane, ze niby tak juz teraz wszystko poszlo sprawnie i juz wszystko mam.
Doszedlem do wszystkiego po nitce do klebka, na szczescie pytanie od konta e-mail nie bylo zmienione i od tego doszedlem, mialem juz odzyskane konto e-mail i sobie na wszystki konta gdzie mi hasla zmianil wyslalem hasla tymczasowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Potwierdzam wymianę z użytkownikiem "piotras". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bardzo szybko i sprawnie wszystko poszlo. Oczywiscie polecam PIOTRASA innym !
Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Potwierdzam udana wymiane z uzytkownikiem chudy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 815 |
potrzebuję 70-90zl na MB. pisać PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Bedepowoli probowal wyjasniac ta sprawe.
Zobaczymy co Moneybookers na to powie.
Zawieszam wszelkie wymiany do odwolania, wiec jesli ktos podaje sie za mnie to prosze to ignorowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Kanciasty, ja mam jeszcze propozycję rozszerzenia listy weryfikacji do 3 pierwszych i 3 ostatnich cyfr numeru telefonu komórkowego. To jest najbezpieczniejsze, bo na telefon nikt się nie włamie, a przecież wystarczy powiedzieć komuś, z kim chcemy się wymienić "Puść sygnał z numeru ze strony kanciastego na XXXXXXXXX" i mamy bezpieczeństwo, że wymieniamy się z prawdziwą osobą. świetny pomysł,i do tego prosty:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|