|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26 |
Udana wymiana z użytkownikiem haven. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
sprzedam 315euro z moneybookers na mbank, nie wplacam jako pierwszy. czekam na propozycje z większymi ofertami - minimum 100euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
aha jeszcze jedno - w momencie wymiany moją zasadą jest , żebyśmy wymienili privy na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. Oszustom mówię STOP, GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
moje gg 1765633, jestem niewidoczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Nowy temat a wiec i info o stronce: http://kanciasty.sitesled.com/ Zweryfikuj sie i bez obaw sie wymieniaj poprzez MB. NET i przelewy bankowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
uwaga na uzytkownika ktory gada z nr: 7550218 oto tresc gadki: 7550218 14:10:52 Hi 7550218 14:11:18 jesteś ? Ja 14:11:24 czesc 7550218 14:11:35 chcialem napisać Ci pm na mecz.pl 7550218 14:11:41 ale masz zapchaną skrzynke chyba 7550218 14:11:57 wkleje Ci tutaj ta wiadomość Ja 14:12:06 hmm jesli chodzi o wymiane to chyba juz mam klienta 7550218 14:12:25 potrzebuje tylko od 80 do 120 zł 7550218 14:12:26 Witam jestem zainteresowany kupnem od 80 zł do 120 zł . Płace jak zaznaczyłeś mbank. Nie bawimy się w żadne prowizje. Jestem zaufajnym urzytkownikiem z wieloma wymianami. .. Moje Wymiany : Piotras ( x4 ) , Vebamster ( x6 ) , Raul , Heven , Federer , Kanciasty oraz z miej znanymi. Mój Mb mail : raprobie@vp.pl Prosze o przesłanie oraz podanie namirów na konto bankowe. Zrobimy to szybko sprawnie i bez problemów. Pozdrawiam 7550218 14:12:56 daj odp Ja 14:14:02 co Ty nie powiesz Ja 14:14:44 ostatnio sie z toba wymienilem Ja 14:14:46 na ten mail Ja 14:14:52 i do tej pory mi 100zl wisisz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
to typexx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
koles jest z Gdanska to jakis gowniarz gora 15 lat no masakra on ma ze mna wymiane?? hehe pozyczylem mu 15zl ktory do dzis nie oddal ! mysle ze trzeba sie jakos skontaktowac z jego rodzicami po prostu zeby mu komputer zabrali i porzadnie wp... to moze sie nauczy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Udana wymiana z norbi_071. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Udana wymiana z norbi_071. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Udana wymiana z Czyzyk dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Skupie Moneybookers, Neteller do kwoty 5000 PLN, place mbank, inteligo, zapraszam na GG: 1203411 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Kupię kasę na moneybookers , zapłacę inteligo. Priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Dobrze że typexx napisał że się wymieniał z Heven bo z haven to ja osobiście nie pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , on z tych wymian co wypisuje , nie dokonał praktycznie żadnej , z tego co wiem u osób widniejących w jego rzekomych wymianach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jak kogoś mocno swędzi MB to moge skupić . Posiadam w mBanku . Nie wpłacam 1-szy gdyż jestem zweryfikowany na stronce kanciastego .6780633
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26 |
Udana wymiana z yogimacko. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Udana wymiana z yogimacko. Pozdrawiam Potwierdzam, szybko i sprawnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Potrzebuję trochę na Inteligo, płacę Moneybookers, wiadomość PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Kupie MB, oddaje inteligo,
nie jestem na liscei zweryfikowanych, ale mam kilkanascie wymian na forum i jestem zaufany
potrzebuej 300 zl.... zalezy mi na czasie, potrzebuje w 15 min...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Kupie MB, oddaje inteligo,
nie jestem na liscei zweryfikowanych, ale mam kilkanascie wymian na forum i jestem zaufany
potrzebuej 300 zl.... zalezy mi na czasie, potrzebuje w 15 min... Szybka wymiana, pełen profesjonalizm. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|