Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 26 1 2 3 25 26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
Udana wymiana z użytkownikiem haven. Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
sprzedam 315euro z moneybookers na mbank, nie wplacam jako pierwszy. czekam na propozycje z większymi ofertami - minimum 100euro.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
aha jeszcze jedno - w momencie wymiany moją zasadą jest , żebyśmy wymienili privy na forum

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. Oszustom mówię STOP, GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
moje gg 1765633, jestem niewidoczny

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Nowy temat a wiec i info o stronce:

http://kanciasty.sitesled.com/

Zweryfikuj sie i bez obaw sie wymieniaj poprzez MB. NET i przelewy bankowe.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
uwaga na uzytkownika ktory gada z nr: 7550218

oto tresc gadki:

7550218 14:10:52

Hi


7550218 14:11:18

jesteś ?

Ja 14:11:24

czesc

7550218 14:11:35

chcialem napisać Ci pm na mecz.pl

7550218 14:11:41

ale masz zapchaną skrzynke chyba

7550218 14:11:57

wkleje Ci tutaj ta wiadomość

Ja 14:12:06

hmm jesli chodzi o wymiane to chyba juz mam klienta

7550218 14:12:25

potrzebuje tylko od 80 do 120 zł

7550218 14:12:26

Witam jestem zainteresowany kupnem od 80 zł do 120 zł . Płace jak zaznaczyłeś mbank. Nie bawimy się w żadne prowizje. Jestem zaufajnym urzytkownikiem z wieloma wymianami. ..
Moje Wymiany : Piotras ( x4 ) , Vebamster ( x6 ) , Raul , Heven , Federer , Kanciasty oraz z miej znanymi.
Mój Mb mail : raprobie@vp.pl
Prosze o przesłanie oraz podanie namirów na konto bankowe. Zrobimy to szybko sprawnie i bez problemów. Pozdrawiam

7550218 14:12:56

daj odp

Ja 14:14:02

co Ty nie powiesz

Ja 14:14:44

ostatnio sie z toba wymienilem

Ja 14:14:46

na ten mail

Ja 14:14:52

i do tej pory mi 100zl wisisz!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
to typexx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
koles jest z Gdanska to jakis gowniarz gora 15 lat no masakra on ma ze mna wymiane?? hehe pozyczylem mu 15zl ktory do dzis nie oddal ! mysle ze trzeba sie jakos skontaktowac z jego rodzicami po prostu zeby mu komputer zabrali i porzadnie wp... to moze sie nauczy!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Udana wymiana z norbi_071. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Quote
Udana wymiana z norbi_071. Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Udana wymiana z Czyzyk dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Skupie Moneybookers, Neteller do kwoty 5000 PLN, place mbank, inteligo, zapraszam na GG: 1203411
Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Kupię kasę na moneybookers , zapłacę inteligo. Priv

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Dobrze że typexx napisał że się wymieniał z Heven bo z haven to ja osobiście nie pamiętam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , on z tych wymian co wypisuje , nie dokonał praktycznie żadnej , z tego co wiem u osób widniejących w jego rzekomych wymianach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jak kogoś mocno swędzi MB to moge skupić . Posiadam w mBanku . Nie wpłacam 1-szy gdyż jestem zweryfikowany na stronce kanciastego .6780633

Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 26
Udana wymiana z yogimacko. Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Quote
Udana wymiana z yogimacko. Pozdrawiam

Potwierdzam, szybko i sprawnie.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Potrzebuję trochę na Inteligo, płacę Moneybookers, wiadomość PRIV

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Kupie MB, oddaje inteligo,

nie jestem na liscei zweryfikowanych, ale mam kilkanascie wymian na forum i jestem zaufany

potrzebuej 300 zl.... zalezy mi na czasie, potrzebuje w 15 min...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
Kupie MB, oddaje inteligo,

nie jestem na liscei zweryfikowanych, ale mam kilkanascie wymian na forum i jestem zaufany

potrzebuej 300 zl.... zalezy mi na czasie, potrzebuje w 15 min...

Szybka wymiana, pełen profesjonalizm. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 1 z 26 1 2 3 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1