Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Klasycznie, forumowa pewka w postaci wtopy Jagi zakończyła się jak zwykle. Chłopaki z Białego wpuścili w maliny inwestorów. Jedynie Tazen zachował trzeźwość myślenia
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
polski dubel na dziś: Jaga + Śląsk
izi dubelek, ako 7 pikne
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
widzę, że beks tak styrany robotą, że po jednym piwku mu gra.
1.5 okocim mocne i styka
wlewam dalej
mam tylko 3 ale poźno już a muszę się wyspac
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Każdy Polak..niezależnie od poglądów wypije dzisiaj statystycznie 0,6 litra wódki. .i tak trzymać
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
to prawda ze chlopy z legi po 3 lata dostali za awanti w napoli? jesli tak to frejery dlatego zaprzestałem tego procederu 10 lat temu pewnie miałbym maczete w plecach albo zamkniety bym siedzial w klatce jak szczur z kanału parszywy
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
to prawda ze chlopy z legi po 3 lata dostali za awanti w napoli? jesli tak to frejery dlatego zaprzestałem tego procederu 10 lat temu pewnie miałbym maczete w plecach albo zamkniety bym siedzial w klatce jak szczur z kanału parszywy
Ale jakie poważanie byś miał na dzielni. I twoje nazwisko by skandowano na trybunach...
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
w rowie mam poważanie zaraz wam wrzuce lekture Jude Gangu gosc spoko opisuje, ja tylko kila postów przeczytalem takze dowiecie sie co to KRaków
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
zapraszam do lektury do prawdziwego hools a nie jakies arka lechia, legia, lechy i inne jagi i slaski gdzie 1 miasto 1 klub
upps szacun dla Bałtyka 2=3 siły górą za wytrwałośc bo to jest sztuka i Polonia Warszawa także
a nie na łatwizne iśc
http://forumcm.net/index.php/topic/6443-urodzeni-mordercy/
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
veteran
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,386
polski dubel na dziś: Jaga + Śląsk
izi dubelek, ako 7 pikne
Brawo widze ze tylko my na + dzisiaj
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Klasycznie, forumowa pewka w postaci wtopy Jagi zakończyła się jak zwykle. Chłopaki z Białego wpuścili w maliny inwestorów. Jedynie Tazen zachował trzeźwość myślenia
nie pozostaje mi nic więcej dodać po takim podsumowaniu
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Jakie dzisiaj drinki polecacie? Błękit paryżu?
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
aczkolwiek jak oglądam bonda na tvp i pije Vesper martini
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
[video:youtube]
VIDEO
[/video]
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Statystyczny Polak
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Klasycznie, forumowa pewka w postaci wtopy Jagi zakończyła się jak zwykle. Chłopaki z Białego wpuścili w maliny inwestorów. Jedynie Tazen zachował trzeźwość myślenia
nie pozostaje mi nic więcej dodać po takim podsumowaniu
Nie bierz tego do siebie Kura. To nie był żaden afront z mojej strony. Po prostu kolejny raz okazało się, że branie na logikę(zwłaszcza)naszej ligi nie ma kompletnie sensu. A nawet dużo więcej można 'wyciągnąć' jak działa się w wbrew niej
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
hehe wszystko ok, dokładnie masz rację. bardziej jestem zły na siebie, że po raz kolejny dałem się na to nabrać
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,676
Likes: 10
Na barbórk próbowałem coś takiego: tequila limony wy ciśnie te z sokiem i do tego lod. Kuzyn mówi nazywa drinka Mohammed ali, bo serio robi spustoszenie.
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
hehe wszystko ok, dokładnie masz rację. bardziej jestem zły na siebie, że po raz kolejny dałem się na to nabrać
Ja również do wariata wrzuciłem Ruch + obie strzelą, człowiek cały czas się uczy
PS. A Sensei wasz białostocki elektryk-emigrant tylko o nafcie myśli
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sensei to na mysl przychodzi Szczesliwego Nowego Jorku
Link skopiowany do schowka