Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 26 1 2 5 6 7 8 9 25 26
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
Quote
Quote
Kupie 60zł na Moneybookers , płacę na Inteligo.

Jestem zweryfikowany na liście kanciastego.

Zapomniałem dodac gg: 5994756

Nieaktualne , udana wymiana z użytkownikiem piotras

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Mam na zbyciu do wymiany (nie pozyczenia!) na Moneybookers do 1000 euro, w zamian oczekuje na mBank.

Jestem zweryfikowany u Kanciastego, dlatego tez wplacam jako drugi.

Pojedyncze wymiany od 100 euro w gore, kontakt gg:3863696

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/
przyjmę także środki na mb - przelewam z mbanku

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Sprzedam 600 plnów na MB, przyjme mbank, wplacam jako 2gi, wiele udanych wymian za sobą i zweryfikowany na stronce kanciastego http://kanciasty.sitesled.com/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Quote
Sprzedam 600 plnów na MB, przyjme mbank, wplacam jako 2gi, wiele udanych wymian za sobą i zweryfikowany na stronce kanciastego http://kanciasty.sitesled.com/

Nieaktualne. Udana wymiana z Piotrasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Potwierdzam udana wymiane z white_nyga! - GG: 1203411 - Zapraszam!

Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Sprzedam środki na moneybookers.
W zamian Mbank.
Jestem zweryfikowany na liście kanciastego.
Wymieniam się bez prowizji.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
Pilnie sprzedam srodki z moneybookers. W zamian oczekuje WBK lub Neteller. Wazne tylko do godz. 16. Nie bawie sie w prowizje. Najpierw priv...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
rozmowa na gg z przed chwili. Na moje oko oszust i jesli to jest jednak ktos z pewniaka to smiac mi sie chce, ze maja takich typerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (oczywiscie jestem pewny, ze to nikt z pewniaka:P)
wiec uwaga na gg: 3023080

3023080 16:33:42
Witam
3023080 16:33:47
masz srodki na MB
Wahi 16:34:20
nie
3023080 16:34:40
acha:/
3023080 16:34:52
to bonów do baw kupic niechcesZ:>
Wahi 16:35:04
a masz mbank?:PP
3023080 16:35:15
nie:/
Wahi 16:35:26
no to nie chyba ze sie zgodzisz dostac kase za 2 dni
3023080 16:35:39
:.
3023080 16:35:39
:/
Wahi 16:35:59
no co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3023080 16:36:22
niee
Wahi 16:36:28
to pa:)
Wahi 16:36:34
a za ile i jakie sptrzedajesz?
3023080 16:36:55
50 100 zł
3023080 16:36:57
za 40 %
Wahi 16:37:09
czyli za bon 100zl mam dac 40zl tak?
3023080 16:37:28
tak
Wahi 16:37:32
no ok zalatwie se kase na MB
Wahi 16:37:43
ale pierw bedzie bon bo Cie nie znam a ja jestem sprawdzony
3023080 16:38:02
juz straciłem dzisiaj 2 vouchery:/
3023080 16:38:20
a sprawdzony jestem :]
Wahi 16:38:42
super ja mam 3letni staz na forum kupe wymian i jakies 3000 wiadomosci a ciebie znam tylko z nr gg
Wahi 16:38:45
wiec wybacz
3023080 16:39:02
ja jestem z pewniak.pl
Wahi 16:39:31
teraz to juz wiem ze wkleje te rozmowe na forum i ze jestes oszustem;)
Wahi 16:40:20
i w ogole kim to niby jestes z pewniaka?
Wahi 16:40:25
bo tak sie sklada ze prawie wszystkich znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3023080 16:40:29
heh pisz :] nawet niewiesz kim jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i czemu nazywasz mnie oszustem
3023080 16:40:39
a tak sie składa ze nie powiem..
3023080 16:40:45
bo złodziej jestes:>

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
dodam ze gosc mnei zablokowal wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
do mk146 , dotarła od Ciebie kasa ? , ja ostatnio co do gg taki mały aspekcik miałem taką sytuacje że na moim starym numerze który użytkowałem 2 lata temu z którego musiałem zrezygnować gdyż nie mogłem na niego wejść (ktoś mi się tam chyba włamał ) miałem wczoraj niebywale śmieszna sytuacje , mój kumpel który posiada jeszcze mój stary nr.. wyjechał do mnie z tekstem " Czemu ja siedze na 2 numerach jednoczesnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> " w nie lada zdziwienie mnie to wprowadziło , co do bonów do baw to faktycznie Wahi to była standardowa gatka naciągaczy którzy oferują bony w nominałach których nawet Bwin nie wystawia , tekst w stylu " Straciłem dziś już 2 vouchery czy kody.. " słyszałem x razy , a raz nawet jak zmogłem gościa żeby 1-szy podał kod , liczył na łud szczęścia i podawał mi 5 razy pod rząd nieprawidłowy kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
***********************************
Witam.
Mam do wymiany 5 EURO na karcie paysafecard,do buka INTERTOPS.COM ,jednego z pionierów bukmacherki netowej,działają od 83r XX wieku,a online od 96r.Zresztą można samemu zaglądnąć tam.

Wymienię na bon do jakiegoś innego buka o przybliżonej wartości lub sprzedam za 10 PLN na MB.
***********************************

Mam za sobą kilka wymian na bony,zreszta chętnie osobom znanym podam kod bonu pierwszy,nie robi mi to różnicy,ponieważ nie jestem zweryfikwoany na liście kanciastego.Ale ogólnie jestem osobą dość znaną w temacie bukmacherki na forach.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Quote
***********************************
Witam.
Mam do wymiany 5 EURO na karcie paysafecard,do buka INTERTOPS.COM ,jednego z pionierów bukmacherki netowej,działają od 83r XX wieku,a online od 96r.Zresztą można samemu zaglądnąć tam.

Wymienię na bon do jakiegoś innego buka o przybliżonej wartości lub sprzedam za 10 PLN na MB.
***********************************

Mam za sobą kilka wymian na bony,zreszta chętnie osobom znanym podam kod bonu pierwszy,nie robi mi to różnicy,ponieważ nie jestem zweryfikwoany na liście kanciastego.Ale ogólnie jestem osobą dość znaną w temacie bukmacherki na forach.

Zapraszam na priv wiadomość,lub numer gg 2226774 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pilnie potrzebuje 50zl na mBank, kase przelewam bezposrednio na Inteligo i daje 10% wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli ktos moze pomoc to pisac na priv.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
Pilnie potrzebuje 50zl na mBank, kase przelewam bezposrednio na Inteligo i daje 10% wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jezeli ktos moze pomoc to pisac na priv.
Juz nieaktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Prosze uwazac na uzytkownika z numerem GG: 7154047
wlasnie sie do mnie odezwal chcial kupic 1000 Euro na mb i zebym mu przelal pierwszy bo on to norbi_71 i jest zweryfikowany na liscie kanciastego,
7154047 (19:32)
mail norbip071@interia.pl

Radze uwazac, pozdro

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,072
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,072
Likes: 19
to nie norbi ktos z go zhakowal i sie podszywa pod niego

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
norbi_071 ma włamanie na poczte i MB i również na konto na forum, uważać na osoby podszywające się pod niego.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
norbi_071 ma włamanie na poczte i MB i również na konto na forum, uważać na osoby podszywające się pod niego.
Witam

wyglada na to ze to ten sam k***s co u mnie

Teraz mi sie probuje na GG wlamac.

Ktos do mnie pisze ze ze ja go o cos pytalem 20 minut temu, a ja do niego nic nie pisalem.
I ten ktos podal mi to co ma w archiwum z tej niby rozmowy ze mna:

700332020:17:28hey ja mialem podobna sprawe niecaly tydzien temu 700332020:17:29moze pomoge 700332020:17:31bo ja juz kolesia zneutralizowalem700332020:17:37odezwij sie z tejs trony meyde9norbi20:18:29czesc700332020:18:34no hey norbi20:18:44teraz to juz nie wiem czy jestes meye czy nie700332020:18:53sluchaj jak najszybciej musisz uzyskac dostep dfo poczty zeby ci nie poszlala za dlugo 700332020:18:59dlaczego nie hehe700332020:19:25czytlem czyzyka ogloszenie na forum 700332020:19:37mailem ten sam klopot wiec chce pomoc


POwtarzam: nie prowadze teraz zadnych wymian, jak sie ktos podemnie podszywa to nie reagujcie na mnie.

Nie wymieniajcie sie tez z norbi_071 bo wglada ze u nie go to samo co kiedys u mnie.

Pozdrawiam

Strona 7 z 26 1 2 5 6 7 8 9 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1