|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
Kupie 60zł na Moneybookers , płacę na Inteligo.
Jestem zweryfikowany na liście kanciastego. Zapomniałem dodac gg: 5994756 Nieaktualne , udana wymiana z użytkownikiem piotras
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Mam na zbyciu do wymiany (nie pozyczenia!) na Moneybookers do 1000 euro, w zamian oczekuje na mBank.
Jestem zweryfikowany u Kanciastego, dlatego tez wplacam jako drugi.
Pojedyncze wymiany od 100 euro w gore, kontakt gg:3863696
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Mam do sprzedania środki na MB, przyjmuję na mbank. Mam wiele udanych wymian. GG: 1957521 Jestem zweryfikowany na stronie kanciastego: http://kanciasty.sitesled.com/ przyjmę także środki na mb - przelewam z mbanku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Sprzedam 600 plnów na MB, przyjme mbank, wplacam jako 2gi, wiele udanych wymian za sobą i zweryfikowany na stronce kanciastego http://kanciasty.sitesled.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Sprzedam 600 plnów na MB, przyjme mbank, wplacam jako 2gi, wiele udanych wymian za sobą i zweryfikowany na stronce kanciastego http://kanciasty.sitesled.com/Nieaktualne. Udana wymiana z Piotrasem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Potwierdzam udana wymiane z white_nyga! - GG: 1203411 - Zapraszam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153 |
Sprzedam środki na moneybookers. W zamian Mbank. Jestem zweryfikowany na liście kanciastego. Wymieniam się bez prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Pilnie sprzedam srodki z moneybookers. W zamian oczekuje WBK lub Neteller. Wazne tylko do godz. 16. Nie bawie sie w prowizje. Najpierw priv...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
rozmowa na gg z przed chwili. Na moje oko oszust i jesli to jest jednak ktos z pewniaka to smiac mi sie chce, ze maja takich typerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (oczywiscie jestem pewny, ze to nikt z pewniaka:P) wiec uwaga na gg: 3023080
3023080 16:33:42 Witam 3023080 16:33:47 masz srodki na MB Wahi 16:34:20 nie 3023080 16:34:40 acha:/ 3023080 16:34:52 to bonów do baw kupic niechcesZ:> Wahi 16:35:04 a masz mbank?:PP 3023080 16:35:15 nie:/ Wahi 16:35:26 no to nie chyba ze sie zgodzisz dostac kase za 2 dni 3023080 16:35:39 :. 3023080 16:35:39 :/ Wahi 16:35:59 no co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3023080 16:36:22 niee Wahi 16:36:28 to pa:) Wahi 16:36:34 a za ile i jakie sptrzedajesz? 3023080 16:36:55 50 100 zł 3023080 16:36:57 za 40 % Wahi 16:37:09 czyli za bon 100zl mam dac 40zl tak? 3023080 16:37:28 tak Wahi 16:37:32 no ok zalatwie se kase na MB Wahi 16:37:43 ale pierw bedzie bon bo Cie nie znam a ja jestem sprawdzony 3023080 16:38:02 juz straciłem dzisiaj 2 vouchery:/ 3023080 16:38:20 a sprawdzony jestem :] Wahi 16:38:42 super ja mam 3letni staz na forum kupe wymian i jakies 3000 wiadomosci a ciebie znam tylko z nr gg Wahi 16:38:45 wiec wybacz 3023080 16:39:02 ja jestem z pewniak.pl Wahi 16:39:31 teraz to juz wiem ze wkleje te rozmowe na forum i ze jestes oszustem;) Wahi 16:40:20 i w ogole kim to niby jestes z pewniaka? Wahi 16:40:25 bo tak sie sklada ze prawie wszystkich znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3023080 16:40:29 heh pisz :] nawet niewiesz kim jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i czemu nazywasz mnie oszustem 3023080 16:40:39 a tak sie składa ze nie powiem.. 3023080 16:40:45 bo złodziej jestes:>
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
dodam ze gosc mnei zablokowal wlasnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
do mk146 , dotarła od Ciebie kasa ? , ja ostatnio co do gg taki mały aspekcik miałem taką sytuacje że na moim starym numerze który użytkowałem 2 lata temu z którego musiałem zrezygnować gdyż nie mogłem na niego wejść (ktoś mi się tam chyba włamał ) miałem wczoraj niebywale śmieszna sytuacje , mój kumpel który posiada jeszcze mój stary nr.. wyjechał do mnie z tekstem " Czemu ja siedze na 2 numerach jednoczesnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> " w nie lada zdziwienie mnie to wprowadziło , co do bonów do baw to faktycznie Wahi to była standardowa gatka naciągaczy którzy oferują bony w nominałach których nawet Bwin nie wystawia , tekst w stylu " Straciłem dziś już 2 vouchery czy kody.. " słyszałem x razy , a raz nawet jak zmogłem gościa żeby 1-szy podał kod , liczył na łud szczęścia i podawał mi 5 razy pod rząd nieprawidłowy kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
*********************************** Witam. Mam do wymiany 5 EURO na karcie paysafecard,do buka INTERTOPS.COM ,jednego z pionierów bukmacherki netowej,działają od 83r XX wieku,a online od 96r.Zresztą można samemu zaglądnąć tam.
Wymienię na bon do jakiegoś innego buka o przybliżonej wartości lub sprzedam za 10 PLN na MB. ***********************************
Mam za sobą kilka wymian na bony,zreszta chętnie osobom znanym podam kod bonu pierwszy,nie robi mi to różnicy,ponieważ nie jestem zweryfikwoany na liście kanciastego.Ale ogólnie jestem osobą dość znaną w temacie bukmacherki na forach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
*********************************** Witam. Mam do wymiany 5 EURO na karcie paysafecard,do buka INTERTOPS.COM ,jednego z pionierów bukmacherki netowej,działają od 83r XX wieku,a online od 96r.Zresztą można samemu zaglądnąć tam.
Wymienię na bon do jakiegoś innego buka o przybliżonej wartości lub sprzedam za 10 PLN na MB. ***********************************
Mam za sobą kilka wymian na bony,zreszta chętnie osobom znanym podam kod bonu pierwszy,nie robi mi to różnicy,ponieważ nie jestem zweryfikwoany na liście kanciastego.Ale ogólnie jestem osobą dość znaną w temacie bukmacherki na forach. Zapraszam na priv wiadomość,lub numer gg 2226774 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Pilnie potrzebuje 50zl na mBank, kase przelewam bezposrednio na Inteligo i daje 10% wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli ktos moze pomoc to pisac na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Pilnie potrzebuje 50zl na mBank, kase przelewam bezposrednio na Inteligo i daje 10% wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jezeli ktos moze pomoc to pisac na priv. Juz nieaktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Prosze uwazac na uzytkownika z numerem GG: 7154047 wlasnie sie do mnie odezwal chcial kupic 1000 Euro na mb i zebym mu przelal pierwszy bo on to norbi_71 i jest zweryfikowany na liscie kanciastego, 7154047 (19:32) mail norbip071@interia.plRadze uwazac, pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,072 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,072 Likes: 19 |
to nie norbi ktos z go zhakowal i sie podszywa pod niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
norbi_071 ma włamanie na poczte i MB i również na konto na forum, uważać na osoby podszywające się pod niego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
norbi_071 ma włamanie na poczte i MB i również na konto na forum, uważać na osoby podszywające się pod niego. Witam wyglada na to ze to ten sam k***s co u mnie Teraz mi sie probuje na GG wlamac. Ktos do mnie pisze ze ze ja go o cos pytalem 20 minut temu, a ja do niego nic nie pisalem. I ten ktos podal mi to co ma w archiwum z tej niby rozmowy ze mna: 700332020:17:28hey ja mialem podobna sprawe niecaly tydzien temu 700332020:17:29moze pomoge 700332020:17:31bo ja juz kolesia zneutralizowalem700332020:17:37odezwij sie z tejs trony meyde9norbi20:18:29czesc700332020:18:34no hey norbi20:18:44teraz to juz nie wiem czy jestes meye czy nie700332020:18:53sluchaj jak najszybciej musisz uzyskac dostep dfo poczty zeby ci nie poszlala za dlugo 700332020:18:59dlaczego nie hehe700332020:19:25czytlem czyzyka ogloszenie na forum 700332020:19:37mailem ten sam klopot wiec chce pomoc POwtarzam: nie prowadze teraz zadnych wymian, jak sie ktos podemnie podszywa to nie reagujcie na mnie. Nie wymieniajcie sie tez z norbi_071 bo wglada ze u nie go to samo co kiedys u mnie. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|