Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 26 1 2 7 8 9 10 11 25 26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
tak jak napisałes , zglosił się do mnie na gg typexx i chciał wyłudzić kasę... napisał że niby wpłacił na moje konto Inteligo ale nic nie doszło... on w tym czasie podał mój umer konta komus innemu i myslał ze ta osoba wpłaci...

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Wymiana doszła do skutku, bez gówniarza - pośrednika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> typexx-a .

Polecam [color:"green"] Artbledo [/color] wymiana szybko i sprawnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

potwierdzam szybką i bezproblemową wymianę z moonlight ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
udana wymiana z dawideczkiem. polecam

POTWIERDZAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Quote
Quote
Quote
Potrzebuję środki na Moneybookers, PRIV, mogę wpłacić jako pierwszy.

Uważaj na to z kim się wymieniasz najbardziej na Unibeta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Typexx szybko napisał że ma środki na Moneybookers, i kazał mi przesłać na konto inteligo a to konto najprawdopodobniej należy do Artbledo, bo końcówka się zgadza - na stronie Kanciastego... ale frajer, zapewne do Artbledo napisał że mu wpłaca na inteligo ... taka potrójna wymiana ... UWAŻAJCIE !!


hehe Dobre !!!to widać że typexx dalej tutaj grasuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

W taki właśnie sposób w zeszłym tygodniu został oszukany tszzst. Oszustem był numer GG: 4474865 i email: [email][email protected][/email] . Gościu do mnie napisał, że chce kupić 40 zł na mb. Podałem mu numer konta. On w tym samym czasie prowadził rozmowę z tszzst - poprosił go aby pierwszy wpłacił kasę na mbank i podał mój numer mbanku. Ja kasę dostałem na mbank od tszzst myśląc że to kasa od oszusta, także poprosiłem o email na mb i kasa poszła do oszusta. I w taki właśnie spsoób tszzst został oszukany. BARDZO, BARDZO SPRYTNE I CWANE OSZUSTWO. a wystarczyłoby żeby tszzst poprosił o priva

Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
posiadam 2 bony do Bwin o wartosci 12.08zl zamienei sie na inny lub sprzedam

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Sprzedam 350 Euro na Moneybookers. W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam blisko 60 udanych wymian. Wplacam drugi, jestem zweryfikowany na liscie:)
http://kanciasty.sitesled.com

Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niedostepny]

Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Sprzedam środki na moneybookers.
W zamian przyjmę na Mbank.
Wymieniam się bez prowizji.
Jestem zweryfikowany na liście Kanciastego.
Przy wymianie proście o sygnała z numeru telefonu, aby nikt się nie podszył podemnie.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Potwierdzam udana i sprawna wymiane z Kanciasty'm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Potwierdzam udana i sprawna wymiane z Kanciasty'm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Potwierdzam udane wymiany z uzytkownikami: zwierzu oraz padik. Bezproblemowo, szybko i na temat:)

Wciaz sprzedam ponad 300 Euro na Moneybookers. W zamian przyjme na mBank. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. Mam blisko 60 udanych wymian. Wplacam drugi, jestem zweryfikowany na liscie:)
http://kanciasty.sitesled.com

Zainteresowanych prosze o priv lub GG: 1591251 [niedostepny]

Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Quote
Sprzedam środki na moneybookers.
W zamian przyjmę na Mbank.
Wymieniam się bez prowizji.
Jestem zweryfikowany na liście Kanciastego.
Przy wymianie proście o sygnała z numeru telefonu, aby nikt się nie podszył podemnie.

Aktualne.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
E
newbie
newbie
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 29
POtwierdzam udana wymiana z Artbledo.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

polecam i potwierdzam udana wymiane z edgarem_tychy ...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

mam jeszcze trochę kasy na MB i chciałbym wymienić się na Inteligo ewentualnie mBank...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Goraco polecam uzytkownika Dev jak zwykle szybko i bezproblemowo.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
potwierdzam wymiane z HRABIA_JOHN.


Dodam, ze posiadam jeszcze ok 1300zl na MB do wymiany. Oczekuje mBank. moje warunki:
1. ty wplacasz pierwszy.
2. pokrywasz prowizje MB (1%)

jak ktos chetny niech psize na gg 1210609.

dodam ze jestem zweryfikowany na http://kanciasty.sitesled.com/lista.html

pozdroo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
Uwazajcie na kolsia masterxp koles ojebal mmie na smieszny bon o wartosci 12.08zl niebede plakal ale zeby koles sie polakomil na taka kase

Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
Udana wymiana z Kanciastym . Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
[color:"red"]Uwaga![/color] Proszę nie wymieniać się z użytkownikiem Ojro (ma włamanie na poczte/forum).

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Sprzedam 70zl na MB. W zamian przyjme w mBank. Bez prowizji. GG: 5057583

Strona 9 z 26 1 2 7 8 9 10 11 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, aker, forty, alfa), 2,529 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,340
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1